Σελίδα 1 από 19 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 181

Θέμα: Seat Leon Cupra 463ps!!!

  1. #1
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή Seat Leon Cupra 463ps!!!

    Σημερα εκανα μια μικρη βολτα ως συνοδηγος σε ενα δυνατο Leon Cupra που κυκλοφορει εδω στη Λαρισα ....βεβαια για λιγο καιρο ακομη γιατι σε 10 μερες μετακομιζει Αθηνα ο ιδιοκτητης του λογο εργασιας.

    Το αυτοκινητο εχει βελτιωθει στην Πατρα απο τον αντιπροσωπο της Σεατ με φιλτρο/προγραμμα APR/τουρμπινα/φουλ συστημα εξατμισης και εχει δυναμομετρηθει στα 463ps!!!!
    To απιστευτο ειναι οτι του εχει δωσει 7χρονιαεγγυηση ο αντιπροσωπος(καθοτι αυτος ειναι και ο πρωτος ιδιοκτητης αλλα και βελτιωτης)με μοναδικη δεσμευση να κανει τα σερβις του αυτοκινητου σε εκεινον!!!εξαιρεση την αλλαγη λαδιων η οποια γινεται με συννενοηση για μαρκα κλπ.

    Η συντομη βολτα μου εδωσε την αισθηση οτι βλεπω το ταχυμετρο του Στρατου απο τα 100-200 !!!!....αλλα μεχρι εκει πηγαμε δεν ειδα παρακατω τι μπορει να κανει....

    Ο ιδιοκτητης ειναι πελατης μου και ευρισκομενοι στο πλυντηριο αυτοκινητων αδραξα την ευκαιρια για μια συντομη διαδρομη οπου μου ειπε οτι δεν ασχολητε με βελτιωσεις ουτε με κοντρες(πλεον) απλα ηθελε να αγορασει ενα ετοιμο βελτιωμενο οχημα και αυτο ηταν ολο.Στην αρχη οταν το πηρε σε καθε φαναρι τα εβαζε με ολα!!!.... τωρα αυτα λεει τερμα μην παραδοσει και πνευμα ο συμπλεκτης!!!...μεταξυ αλλων μου ειπε το οτι λογο ηρεμης οδηγησης καταφερνει να διατηρησει την καταναλωση στο απιστευτο 6.5lit/100km!!!!...εχοντας βαλει οριο να μην ανοιγει πανω απο τις 3000στροφες.

    Κοντρες απο οτι μου ειπε δεν κανει αλλα σκυλιασε με ενα //Μ5 Ε60 προχθες που δεν μπορουσε να το φτασει αφου το συγκεκριμενο ειχε ξεπερασει τα 280χιλ!!!προφανως δεν ειχε κοφτη τελικης!!!!

    Οποτε εαν το δειτε συμφορουμιτες μου Αθηναιοι εχετε το νου σας....χαρακτηριστικα ειναι λευκο με βαμμενες κοκκινες δαγκανες φρενων και προκλητικο λογοτυπο στην πισω πορτα:anyone,anytime,anywhere

  2. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    PANOS-E60 (04-12-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερα εκανα μια μικρη βολτα ως συνοδηγος σε ενα δυνατο Leon Cupra που κυκλοφορει εδω στη Λαρισα ....βεβαια για λιγο καιρο ακομη γιατι σε 10 μερες μετακομιζει Αθηνα ο ιδιοκτητης του λογο εργασιας.

    Το αυτοκινητο εχει βελτιωθει στην Πατρα απο τον αντιπροσωπο της Σεατ με φιλτρο/προγραμμα APR/τουρμπινα/φουλ συστημα εξατμισης και εχει δυναμομετρηθει στα 463ps!!!!
    To απιστευτο ειναι οτι του εχει δωσει 7χρονιαεγγυηση ο αντιπροσωπος(καθοτι αυτος ειναι και ο πρωτος ιδιοκτητης αλλα και βελτιωτης)με μοναδικη δεσμευση να κανει τα σερβις του αυτοκινητου σε εκεινον!!!εξαιρεση την αλλαγη λαδιων η οποια γινεται με συννενοηση για μαρκα κλπ.

    Η συντομη βολτα μου εδωσε την αισθηση οτι βλεπω το ταχυμετρο του Στρατου απο τα 100-200 !!!!....αλλα μεχρι εκει πηγαμε δεν ειδα παρακατω τι μπορει να κανει....

    Ο ιδιοκτητης ειναι πελατης μου και ευρισκομενοι στο πλυντηριο αυτοκινητων αδραξα την ευκαιρια για μια συντομη διαδρομη οπου μου ειπε οτι δεν ασχολητε με βελτιωσεις ουτε με κοντρες(πλεον) απλα ηθελε να αγορασει ενα ετοιμο βελτιωμενο οχημα και αυτο ηταν ολο.Στην αρχη οταν το πηρε σε καθε φαναρι τα εβαζε με ολα!!!.... τωρα αυτα λεει τερμα μην παραδοσει και πνευμα ο συμπλεκτης!!!...μεταξυ αλλων μου ειπε το οτι λογο ηρεμης οδηγησης καταφερνει να διατηρησει την καταναλωση στο απιστευτο 6.5lit/100km!!!!...εχοντας βαλει οριο να μην ανοιγει πανω απο τις 3000στροφες.

    Κοντρες απο οτι μου ειπε δεν κανει αλλα σκυλιασε με ενα //Μ5 Ε60 προχθες που δεν μπορουσε να το φτασει αφου το συγκεκριμενο ειχε ξεπερασει τα 280χιλ!!!προφανως δεν ειχε κοφτη τελικης!!!!

    Οποτε εαν το δειτε συμφορουμιτες μου Αθηναιοι εχετε το νου σας....χαρακτηριστικα ειναι λευκο με βαμμενες κοκκινες δαγκανες φρενων και προκλητικο λογοτυπο στην πισω πορτα:anyone,anytime,anywhere


    Εχω εναν ασσο ετοιμο να τον ξεκοκαλισει ανα πασα στιγμη.....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  4. #3
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω εναν ασσο ετοιμο να τον ξεκοκαλισει ανα πασα στιγμη.....
    Αυτα ειναι!!!!γουσταρω!!!!!

  5. #4
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γιαννηηηηηηη!!!!!!ουτε να διαβασεις τι εγραψα δεν προλαβες!!!!!και ειπες να τον σκισεις!!!!!7.30ποστ...7.32απαντη ση

    Τι εχεις κανει στον ασσο και δεν μας το λες???????

  6. #5
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων

    Κοντρες απο οτι μου ειπε δεν κανει αλλα σκυλιασε με ενα //Μ5 Ε60 προχθες που δεν μπορουσε να το φτασει αφου το συγκεκριμενο ειχε ξεπερασει τα 280χιλ!!!προφανως δεν ειχε κοφτη τελικης!!!!
    Αρη, καλό χρυσό το Leon αλλά πες στον τύπο να μην μπερδεύει τις π...ες με τις βούρτσες

  7. The Following User Says Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    Ptboul (06-12-10)

  8. #6
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Στην αρχη ηθελε να τα βαλει με μενα Πανο χεχεχεχεχε νομιζε οτι θα επαιρνε το αιμα του πισω αλλα του εξηγησα οτι δεν.......

    παντως ειχα καιρο να ανεβω σε αλλο οχημα και μου φανηκε ......πως τα λεει ο Αρης(S&N)...

  9. #7
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην αρχη ηθελε να τα βαλει με μενα Πανο χεχεχεχεχε νομιζε οτι θα επαιρνε το αιμα του πισω αλλα του εξηγησα οτι δεν.......

    παντως ειχα καιρο να ανεβω σε αλλο οχημα και μου φανηκε ......πως τα λεει ο Αρης(S&N)...
    Οταν έρθει Αθήνα, πες του να 'ρθει να πατήσει εμένα αλλά μακρυά από τα Μ5 !!!!!!!

  10. #8
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων

    εχετε το νου σας....

    Σιγά μην ανοίξουμε με seat leon ρε συ Άρη......the griswald mobile.







    Όσο για το slogan πες του χαιρετίσματα, το σωστό είναι "anytime, anyplace, anywhere". To "anyone........." είναι δική του εφεύρεση.

  11. #9
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην ανοίξουμε με seat leon ρε συ Άρη......the griswald mobile.

    Όσο για το slogan πες του χαιρετίσματα, το σωστό είναι "anytime, anyplace, anywhere". To "anyone........." είναι δική του εφεύρεση.
    Κωστα ειναι δυνατο!!!!δεν ξερω ποσο ......αλλα συμφωνα με αυτα που του ειπαν/λεει ειναι 463αλογα!!!!

    Σας δινω και τα γραμματα της πινακιδας ΑΧΑ....

  12. #10
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προτιμώ Μ5 με εξατμίσεις και πρόγραμμα και στα 270 που τελικιάζει το Leon, να του πω: η ζωή αρχίζει στα 300....

  13. The Following 2 Users Say Thank You to stef For This Useful Post:

    aris (05-12-10), aristent (05-12-10)

Σελίδα 1 από 19 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP