Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 73 από 73

Θέμα: BMW mobile care εμπειρία

  1. #71
    Εγγραφή
    18-01-12
    Μηνύματα
    330
    Thanked
    346
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς γράφω κι εγώ ότι η υπηρεσία δεν μου αρέσε και με τους ίδιους όρους δεν μου αρέσει.
    Από πρόσφατες δεν εντυπώσεις, έχω αρκετές, για να γράψω τα παραπάνω, δεν έμεινα στο 2001, οκ?
    οκ, εγω και ο καθε αναγνωστης ομως δεν τις ξερουμε και σχολιαζουμε με βαση αυτα που διαβαζουμε.

  2. #72
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Loukas Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ, εγω και ο καθε αναγνωστης ομως δεν τις ξερουμε και σχολιαζουμε με βαση αυτα που διαβαζουμε.
    Δες και το προηγουμενο ποστ σου και πες μας τι σχεση εχουν αυτα τα 2 μεταξυ τους. Μαλλον εισαι μπερδεμενος.

  3. #73
    Εγγραφή
    18-01-12
    Μηνύματα
    330
    Thanked
    346
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αυτο το μνμα το εγραψα γενικα και αναφερθηκα και στον χρηστη γκαντ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Loukas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενω δυσφημηση για γεγονοτα προ 10ετιας και εκφρασεις του στυλ "ουστ κοπριτες" ταιριαζουν?και δη απο μοντερειτορ?τον ανθρωπο (Νικο υποθετω) δεν τον γνωριζω προσωπικα και ουτε απαντω στο θεμα ως δικηγορος(που δεν ειμαι αλλωστε).απαντω σαν αναγνωστης και μια χαρα προβληματα ειχα σε bmw μου ,οποτε ουτε ολα ροδινα τα βλεπω, ουτε ιδανικα.απλα μου φαινεται αστειο οταν υπαρχουν προσφατες εντυπωσεις(θετικες η αρνητικες) να ασχολουμαστε με το 2001-2.λυπαμαι αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.οσο για τα 50χλμ αυτοι ειναι οι οροι της υπηρεσιας τι να κανουμε, ή τη δεχεσαι ή οχι.εγω μαλλον ανανεωση δεν θα κανω π.χ. αλλα αν θα κανω αυτο θα γινει εν γνωσει των παροχων.ακομα και τωρα που ειναι εν ισχει αν χρειαστει(χτυπα ξυλο) θα την δοκιμασω και θα δωσω και το απαραιτητο feedback.anyway απλα δεν μ'αρεσει το γεγονος οτι καποιος (ο,τι δουλεια και να κανει) μπαινει σε ενα θεμα να βοηθησει οπως ισχυριζεται και καταληγει να βλεπει μια ΜΗ αντιπροσωπευτικη εικονα του φορουμ.
    Φιλικα παντα,
    Λουκας.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς γράφω κι εγώ ότι η υπηρεσία δεν μου αρέσε και με τους ίδιους όρους δεν μου αρέσει.
    Από πρόσφατες δεν εντυπώσεις, έχω αρκετές, για να γράψω τα παραπάνω, δεν έμεινα στο 2001, οκ?
    εδω αναφερομαι στις εντυπωσεις μονο του χρηστη γκαντ,και εννοω πως απο τη στιγμη που μονο μια ειναι γραμμενη και αυτη ειναι του '01 δεν δικαιολογειται τετοιος χαρακτηρισμος ως προς μια υπηρεσια 12 χρονια μετα.αν ειχε γραψει καποιες αλλες μπορει να βοηθουσε αρκετους υποψηφιους συνδρομητες
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Loukas Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ, εγω και ο καθε αναγνωστης ομως δεν τις ξερουμε και σχολιαζουμε με βαση αυτα που διαβαζουμε.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες και το προηγουμενο ποστ σου και πες μας τι σχεση εχουν αυτα τα 2 μεταξυ τους. Μαλλον εισαι μπερδεμενος.
    δεν αισθανομαι μπερδεμενος αλλα δεν αποκλειεται και να ειμαι λογω της ωρας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loukas : 15-01-14 στις 23:58

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP