Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 73

Θέμα: BMW mobile care εμπειρία

  1. #51
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μια φορά τους χρειάστηκα Μ. Σάββατο βράδυ στον Χολομόντα όταν κόπηκε η ντίζα γκαζιού στο Ε21 και μετά από καθυστέρηση 1 ώρας και συνεχείς συννενοήσεις, μου είπαν, δεν επισκευάζουμε, αντικαθιστούμε ανταλλάκτικά και αυτό δυστυχώς δεν το χουμε. Λες και περίμενα να χουν ντίζα από αμάξι 15ετών εκείνη την στιγμή.
    Να ναι καλά η οδική βοήθεια που ήμουν γραμμένος, κατεφθασαν από Θεσσαλονίκη σε 40 λεπτά, μου το φτιαξαν και έτσι δεν έκανα ανάσταση με τις αλεπούδες.
    Ξανά... μόλις έληξε η κάλυψη του καινούργιου Ε46, τέρμα.
    Ρε άντε κ*******.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gant : 15-01-14 στις 21:53
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  2. #52
    Εγγραφή
    17-10-13
    Περιοχή
    Hellas
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    246
    Thanked
    434
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ε91 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αυτοκίνητο το αγόρασα μεταχειρισμένο,ενώ ακόμα υπαγόταν στο πρόγραμμα του Mobile Care (πολύ πριν τη λήξη της πενταετίας). Μόλις παρέλαβα, μετά τη μεταβιβαση, τη νέα άδεια στο όνομά μου,τους εστείλα με fax σχετική επιστολή με τα στοιχεία μου,μαζί με τη νέα άδεια, και θεωρητικά υπήχθην στο πρόγραμμα.
    Παρόλα αυτά,δεν έλαβα, στη λήξη της πενταετίας,καμία ειδοποίηση-πρόταση για ανανέωση.
    Στα στοιχεια που εστειλες, υπηρχε και κινητο τηλεφωνο το οποιο ΔΕΝ εχει αλλαξει μεχρι τη ληξη της 5ετιας ;;

    Θα ηθελα μια απαντηση σιγουρη εστω και με πμ για λογους δικους μου, καθως επισης και ποτε εκανες το νεο συμβολαιο.
    Σ'ευχαριστω

  3. #53
    Εγγραφή
    17-10-13
    Περιοχή
    Hellas
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    246
    Thanked
    434
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια φορά τους χρειάστηκα Μ. Σάββατο βράδυ στον Χολομόντα όταν κόπηκε η ντίζα γκαζιού στο Ε21 και μετά από καθυστέρηση 1 ώρας και συνεχείς συννενοήσεις, μου είπαν, δεν επισκευάζουμε, αντικαθιστούμε ανταλλάκτικά και αυτό δυστυχώς δεν το χουμε. Λες και περίμενα να χουν ντίζα από αμάξι 15ετών εκείνη την στιγμή.
    Να ναι καλά η οδική βοήθεια που ήμουν γραμμένος, κατεφθασαν από Θεσσαλονίκη σε 40 λεπτά, μου το φτιαξαν και έτσι δεν έκανα ανάσταση με τις αλεπούδες.
    Ξανά... μόλις έληξε η κάλυψη του καινούργιου Ε46, τέρμα.
    Ρε ουστ κοπρίτες.
    ολα δεκτα...και αποδεκτά, πότε ομως ηταν αυτη η περιπτωση με το Ε21 ;(χρονιά με ενδιαφερει, αν θες απαντας βεβαια)!

  4. #54
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos bob Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα δεκτα...και αποδεκτά, πότε ομως ηταν αυτη η περιπτωση με το Ε21 ;(χρονιά με ενδιαφερει, αν θες απαντας βεβαια)!
    To 2001 η 2002.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  5. #55
    Εγγραφή
    17-10-13
    Περιοχή
    Hellas
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    246
    Thanked
    434
    Rides
    1

    Smile

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    To 2001 η 2002.
    Κατ'αρχην σ'ευχαριστω για την απαντηση.
    Απο το 2000 μεχρι σημερα εχουν αλλαξει πολλα πραγματα στο συστημα.
    Επιγραμματικα σου λεω μονον οτι απο το 2005 και μετα το προγραμμα εχει αναληφθει απο το εργοστασιο και ισχυει για Ελλαδα οτι και στην τελευταια γωνια αυτου του πλανητη,
    Δευτερον άλλα ισχυαν τοτε και αλλα τωρα , οπως για το 46αρι σου, αλλά και στην τοτε περιπτωση του Ε21 αν ηταν μετα τις 22:00 δεν υπηρχαν τεχνικοι εξω και δεν υπαρχουν και σημερα, επισης τοτε ΔΕΝ πληρωνες ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ παρα μονον αν μπορουσαν να κανουν κατι επι τοπου πληρωνες τον τεχνικο που θα ερχοταν 10,000 δραχμες και το ανταλακτικο εκτος και αν πηγαινες το αυτοκινητο σε ΟΛΑ του τα SERVICE στο επισημο δικτυο.
    Και παλι γυρνωντας ξανα στο σημερα θα σου πω οτι οι τεχνικοι της περιφερειας σου, εχουν φτασει πολλες φορες εκτος οριων νομου παραβλεποντας τα 50χλμ της αποστασης που αναφερει το συμβολαιο, αλλαζοντας σοβαρα εξαρτηματα ως προς την συνεχεια του ταξειδιου -πχ αντλιες βενζινης, ''παγουρια'' νερου, κ.α.- και εχουν βοηθησει παρα πολυ κοσμο που στελνει απλοχερα χιλια ευχαριστω μετα.
    Αυτα για την αποκατασταση της ...καταστασης και των πεπραγμενων, οσο για τον χαρακτηρισμο ''κ*******'' δεν θα το σχολιασω καθολου, αλλα θα σου πω οτι η BMW ειναι η ΜΟΝΗ εταιρεια που διατηρει αυτο το συστημα για τους κατοχους πελατες των αυτοκινητων της.

    Παντα φιλικα στη διαθεση σου
    Νικος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gant : 15-01-14 στις 23:06

  6. #56
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φίλε μου εγώ φροντίδα με αν υπάρχει ανταλλακτικό, αν η ώρα είναι τάδε, αν η απόσταση είναι τόση...δεν την θέλω να μου λείπει. Αν εσύ είσαι ικανοποιμένος μπράβο σου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gant : 15-01-14 στις 21:54
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  7. #57
    Εγγραφή
    17-10-13
    Περιοχή
    Hellas
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    246
    Thanked
    434
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου εγώ φροντίδα με αν υπάρχει ανταλλακτικό, αν η ώρα είναι τάδε, αν η απόσταση είναι τόση...δεν την θέλω να μου λείπει. Αν εσύ είσαι ικανοποιμένος μπράβο σου.
    Εγω ρωτησα κατι απλο : Ειχατε-ες πληρωσει εστω και μια δραχμη (τοτε) για συνδρομη στο προγραμμα εκεινο του 2000 π.χ. (προ Χριστου) ;;;;;;;;

    μια απαντηση ΝΑΙ ή ΟΧΙ.

  8. #58
    Εγγραφή
    17-12-11
    Μηνύματα
    567
    Thanked
    1529
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos bob Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα στοιχεια που εστειλες, υπηρχε και κινητο τηλεφωνο το οποιο ΔΕΝ εχει αλλαξει μεχρι τη ληξη της 5ετιας ;;

    Θα ηθελα μια απαντηση σιγουρη εστω και με πμ για λογους δικους μου, καθως επισης και ποτε εκανες το νεο συμβολαιο.
    Σ'ευχαριστω

    Στα στοιχεια που εστειλα, υπηρχε και κινητο τηλεφωνο το οποιο ΔΕΝ άλλαξε ποτέ μέχρι σήμερα. Βρήκα την επιστολή που "τους" (ή μήπως "σας"; ) έστειλα τότε. Η ανανέωση έγινε στις 9-1-2014.

  9. #59
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Εισαι της Mobile Care?

  10. #60
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι της Mobile Care?
    Δεν ειναι υποχρεωμένος να απαντησει σε αυτό.

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP