Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 73

Θέμα: BMW mobile care εμπειρία

  1. #21
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    nino x3 αμα ειδες λεει η τηλεφωνητρια ειναι 24 ωρες το 24 ωρο.... ηταν μια γυναικα και της ελεγα τι κανει το αμαξι και ψαχνοταν ...στο τελος της λεω ειστε τεχνικος...μου λεει οχι ...εεε τοτε τι ψαχνουμε της λεω...την ρωτησα αμα γινοταν εστω τηλεφωνικα να μιλαγα με τεχνικο αλλα παλι δεν γινοταν τιποτα γιατι ειχαν σχολασει...συμπερασμα παρακαλατε να σας αφησει το αμαξι στην Β. Ελλαδα γιατι αν σας αφησει εδω κοντα με mercedes θα πατε σπιτι και θα ειναι και diesel διπλοταριφο
    ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)

  2. #22
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
    nino x3 αμα ειδες λεει η τηλεφωνητρια ειναι 24 ωρες το 24 ωρο.... ηταν μια γυναικα και της ελεγα τι κανει το αμαξι και ψαχνοταν ...στο τελος της λεω ειστε τεχνικος...μου λεει οχι ...εεε τοτε τι ψαχνουμε της λεω...την ρωτησα αμα γινοταν εστω τηλεφωνικα να μιλαγα με τεχνικο αλλα παλι δεν γινοταν τιποτα γιατι ειχαν σχολασει...συμπερασμα παρακαλατε να σας αφησει το αμαξι στην Β. Ελλαδα γιατι αν σας αφησει εδω κοντα με mercedes θα πατε σπιτι και θα ειναι και diesel διπλοταριφο
    χααχαχαχα
    τι να πω?
    Γενικως αχρειαστη να ειναι mobile care...παντως δεν θυμαμαι αν μου το ειχαν πει ή το διαβασα στα συνοδευτικα εντυπα..αλλα εχω την εντυπωση οτι για να ισχυει η mobile care περαν ολων των αλλων (book service ενημερωμενο,ορι χρονου καλυψης κλπ) πρεπει να βρισκεται το αμαξι εντος 50 χιλιομετρων απο μεγαλη πολη.

  3. #23
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φαίνεται πως αφ ότου ήρθαν οι Γερμανοί η υπηρεσία καλλιτέρευσε.
    Στην πόλη μέσα η εξυπηρέτηση ήταν άριστη πάντοτε, αλλά όταν έμεινα 22.30 από ντίζα γκαζιού στο Ε21, Μεγάλο Σάββατο στον Χολομώντα, φορτωμένοε μπαγκάζια και οικογένεια, όταν τους τηλεφώνησα μου είπαν αν είναι πανω από 65χλμ η απόσταση από Θεσσαλονίκη αλλοιώς δεν...
    Υστερα μου είπαν πως δεν υπάρχει ντίζα και δεν μπορούν να κάνουν τίποτα άλλο.
    Να ναι καλά ο λεβέντης της Hellas Service που κατέφθασε σε μισή ώρα, πέρασε δική του πατέντα ντίζα και πρόλαβα να κάνω Ανλασταση στο χωριό.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  4. #24
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χααχαχαχα
    τι να πω?
    Γενικως αχρειαστη να ειναι mobile care...παντως δεν θυμαμαι αν μου το ειχαν πει ή το διαβασα στα συνοδευτικα εντυπα..αλλα εχω την εντυπωση οτι για να ισχυει η mobile care περαν ολων των αλλων (book service ενημερωμενο,ορι χρονου καλυψης κλπ) πρεπει να βρισκεται το αμαξι εντος 50 χιλιομετρων απο μεγαλη πολη.
    καλα πες οταν εμεινα στο βουνο ενταξει ηταν και σαββατο και ΙΣΩΣ να ηταν πανω απο 50 χλμ απο χαλκιδα...αλλα την δευτερη φορα μεσα στην Αθηνα λεμε....μηπως εννοουν να σε αφησει σε αποσταση μικροτερη των 50 μετρων απο την εξωπορτα του τεχνικου που εχει η bmw care.......
    ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)

  5. #25
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γκρρρρρρρρρρρ ξαναέμεινα απο μπαταρία. Τους κάλεσα 10:05, να δούμε πόσο γρήγορα θα φτάσουν αυτή την φορά

  6. #26
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Με SMS ήρθε αυτό:

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Ο ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΦΙΞΗΣ ΕΙΝΑΙ 60 ΛΕΠΤΑ.

    προλαβαίνω να ανάψω ναργιλέ

  7. #27
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    στρατο εγω απο την αλλη με τη συγκεκριμενη υπηρεσια εχω βγαλει ιλλαρα....
    πλεον πιστευω ακραδαντα οτι στην ελλαδα οτιδηποτε καταληγει αχρηστο....
    μεταπηδαω σε θεμα για να καταληξω παλι...μεχρι πριν το προηγουμενο εξαμηνο ξηλωνωμουν για μεικτη ασφαλεια μεχρι που η ιδια η ασφαλιστρια μου μου ειπε να κανω τη φθηνοτερη γιατι ακομα και σε περιπτωση που δεν φταιω δεν προκειτε να φτιαχτει το αυτοκινητο οπως ηταν...πχ...εγω ειμαι γνησιο ΜPACK...κατι που η ασφαλιστικη δεν δεχεται λογω παλαιοτητας κλπ...δηλαδη ο φαναρτζης θα παρει οτι ανταλλακτικο του δωσουν..εκτος αν τρεχω εγω για να βρω μεταχειρισμενο ανταλλακτικο κλπ...δεν ηξερα να το φτιαξω μονος μου...
    το ιδιο και στην εν λογω υπηρεσια που οταν τη χρειαστηκα δεν με εξυπηρετησε λεγοντας μου απο το τηλεφωνο πως να το βαλω μπροστα και να το παω στην αλλη ακρη της πολης,ενω τους εξηγουσα πως ξερετε...ειναι η δευτερη μερα μυο στη καινουρια μου δουλεια και δεν μπορω ουτε και θελω να τους πω οτι σημερα θα λειψω!!!αντι αυτου μου ειπαν οτι δεν μπορουν να με βοηθησουν ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ....
    ψεματα δε σου λεω....
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  8. #28
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αρκετά παράδοξο αυτό αλλά φυσικά σε πιστέυουμε. Για αυτό αλλωστε είναι και αυτό το thread, για την εμπειρία μας.

    Αν επιτρέπεται σε πια περιοχή ζήτησες να έρθουν να σε βοηθήσουν?

  9. #29
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    θεσσαλονικη
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  10. #30
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    45 λεπτά έκαναν να έρθουν και μου ζήτησε και συγνώμη για την καθηστέρηση γιατί ήταν θεμα να βγεί στην Αττική Οδό και να έρθει όσο πιο γρήγορα γινόταν.

    Προς απαγοήτευση μου δεν ήρθε το Χ5 αλλά ένα κλειστό βανάκι με αρκετά καλή συλλογή εργαλείων. Ξενέρωσα λίγο γιατί φαντάστηκα οτι με το booster που είχε δεν θα έπαιρνε. Ευτυχώς ήταν καλό εργαλειο και πήρε με την πρώτη αλλά με ελαφριά δυσκολία γιατί το ίδιο booster είχε ξεκινήσει 3 αυτοκίνητα πιο πριν και 1 ταξί.

    Δεν ξέρω τι συμβαίνει σε άλλα σημεία της Ελλάδας (και δεν θελω να μαθω απο πρώτο χέρι) αλλά και τις 2 φορές έμεινα ευχαριστημένος στην περιοχή της Αττικής.

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP