Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 62

Θέμα: Κοστος μετατροπης για ταφο Ε46

  1. #21
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο toure7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eχω διαβασει οτι ειναι κουτσουρα και δεν συμπεριφερονται καθολου καλα σε μετριο δρομο με λακουβες, αλλα προσωπικη αποψη δεν εχω. Για τα koni sport εχω και ειναι η καλυτερη. Τα εχουν βαλει 2 φιλοι μου, σε corolla g6 και golf και τα αμαξια απο κουβαδες εγιναν τρενα.

    Επειδη τα εχω φορεσει και τα δυο απλα θα σου πω καμια σχεση!
    Για corolla και golf μπορει να ταιριαξαν ειδικα για golf για corolla πολυ κοπανημα με το παραμικρο.

    Τα Bilstein κουτσουρο???
    Oχι φιλε μου λαθος σε εχουν πληροφορηση τα Bistein ειναι μακραν οτι καλυτερο για Bmw τα περισσοτερα bmw που κυκλοφορουν αυτα φορανε και ειναι μια ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ και δοκιμασμενη λυση!

    Η Εκτιμηση ειναι προσωπικη αν νομιζεις οτι με την Koni θα εισια καλυτερα No Problem!!

  2. #22
    Εγγραφή
    24-11-10
    Μηνύματα
    12
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Για την 325ti γραφου οι 4τ ''Eπιπλέον, αποδείχτηκε και αρκετά λογική στις
    απαιτήσεις της σε καύσιμο, αφού ο μέσος όρος της κατανάλωσής της δεν ξεπέρασε τα 12,0 λίτρα/100 χλμ.''
    https://library.techlink.gr/4t/artic...8&article=7707

    Και λογικα θα την εσκισαν οποτε τα 12 λιτρα ειναι πολυ καλο νουμερο. Μου φαινεται το 2.5αρι θα βαλω

  3. #23
    Εγγραφή
    24-11-10
    Μηνύματα
    12
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPOWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη τα εχω φορεσει και τα δυο απλα θα σου πω καμια σχεση!
    Για corolla και golf μπορει να ταιριαξαν ειδικα για golf για corolla πολυ κοπανημα με το παραμικρο.

    Τα Bilstein κουτσουρο???
    Oχι φιλε μου λαθος σε εχουν πληροφορηση τα Bistein ειναι μακραν οτι καλυτερο για Bmw τα περισσοτερα bmw που κυκλοφορουν αυτα φορανε και ειναι μια ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ και δοκιμασμενη λυση!

    Η Εκτιμηση ειναι προσωπικη αν νομιζεις οτι με την Koni θα εισια καλυτερα No Problem!!
    Νομιζω σε αυτο το φορουμ ηταν 2 παληκαρια που ειχαν βαλει pss9 και ηταν απογοητευμενοι.

  4. #24
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγω μιλησα για αμορτισερ μεε λατηριο και οχι σε ρυθμιζομενη..

    Αλλα και παλι...Απογοητευμενοι απο το στησιμο του αυτοκινητου απο τα κρατηματα η απο προβλημα?
    Τι να σου πω για Pss9 εγω εχω ακουσει τα καλυτερα και το εχω δει και προσωπικα.

    Καλη επιλογη σε οτι και αν βαλεις και ευχομαι να μεινεις ικανοποιημενος.

  5. #25
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι φιλε ειναι μανικι αν εχει Μ43 μοτερ??
    ποιο ειναι το προβλημα??/
    Γιατί πρέπει να αλλάξεις τα πάντα απο ψυγείο μπροστά μέχρι το διαφορικο πίσω να φανταστείς ότι μέχρι κ στο πεντάλ γκαζιου θα πρέπει να κάνεις μετατροπή γιατί ο m54 έχει ηλεκτρογκαζο ενώ ο m43 είναι ντιζατο μην γράψω τι θα πρέπει να κάνεις κανονικά (για να μην έχεις προβλήματα στο μέλλον) εαν δεν έχεις ελέγξει το πως δουλευει το μοτορι που θα βάλεις
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  6. #26
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αποψη μου..για την εποχη που ζουμε....με πληθος ευκαιριων στα ανω των 2λιτρων, δεν συμφερει καμια μετατροπη! πουλας οσο οσο το δικο σου.,..και πας για αυτο που θα γουσταρεις, ετοιμο...δοκιμασμενο...με αξεσουαρ που θα τα χρυσοπληρωνες! αντι να ξαχνεις για μεταχειρισμενα μοτερ...ψαξε για μεταχειρισμενο οχημα,,,λιγοτεροι μπελαδες-ταλαιπωρια...και λιγοτερα χρηματα θα δωσεις στο τελος...

  7. #27
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποψη μου..για την εποχη που ζουμε....με πληθος ευκαιριων στα ανω των 2λιτρων, δεν συμφερει καμια μετατροπη! πουλας οσο οσο το δικο σου.,..και πας για αυτο που θα γουσταρεις, ετοιμο...δοκιμασμενο...με αξεσουαρ που θα τα χρυσοπληρωνες! αντι να ξαχνεις για μεταχειρισμενα μοτερ...ψαξε για μεταχειρισμενο οχημα,,,λιγοτεροι μπελαδες-ταλαιπωρια...και λιγοτερα χρηματα θα δωσεις στο τελος...
    +1000
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  8. #28
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ρε παιδια πραγματικα χωρς να θελω να θιξω κανεναν η να τον προσβαλω,ωρες ωρες νομιζω οτι προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δαχτυλο μας!!!!Για να θελει καποιος να βαλει ενα πολυ μεγαλυτερο μοτερ απο αυτο που εχει η να βαλει απο αλλο αμαξι μοτερ που δεν μπηκε στο δικο του και ΔΕΝ θελει να παρει γνησιο αλλο μεταχειρισμενο καινουριο κλπ κλπ οι λογοι ειναι προφανεις!!!!!!!σε μια συζητηση μετατροπης πανατ καταληγουμε στο παρε ενα γνησιο ειναι φθηνο!!!!!!!μα ο ανθροπως δεν θελει γνησιο για τους γνωστους λογους!!!!!!!!!!!

  9. The Following User Says Thank You to gyiama For This Useful Post:

    katsaraios (29-11-10)

  10. #29
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια πραγματικα χωρς να θελω να θιξω κανεναν η να τον προσβαλω,ωρες ωρες νομιζω οτι προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δαχτυλο μας!!!!Για να θελει καποιος να βαλει ενα πολυ μεγαλυτερο μοτερ απο αυτο που εχει η να βαλει απο αλλο αμαξι μοτερ που δεν μπηκε στο δικο του και ΔΕΝ θελει να παρει γνησιο αλλο μεταχειρισμενο καινουριο κλπ κλπ οι λογοι ειναι προφανεις!!!!!!!σε μια συζητηση μετατροπης πανατ καταληγουμε στο παρε ενα γνησιο ειναι φθηνο!!!!!!!μα ο ανθροπως δεν θελει γνησιο για τους γνωστους λογους!!!!!!!!!!!
    και ποιος σου ειπε..πως του προτεινουμε γνησιο? υπαρχουν μετατροπες ...για ολα τα γουστα,.,.παρανομα ή νομιμα.....!! ειδικα αυτες που δεν ειναι ''καθολα νομιμες''...δινονται τζαμπα...

  11. #30
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ναι οκ δεν μιλησα για εσενα φιλε μου οτι του ειπες για γνηισο η μετατροπη(αν και δεν διευκρινιζεις) απλα γενικη παρατηρηση ειναι για κατι που βλεπω σε καθε παρομοιο θρεντ!!!!

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP