Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 23 από 23

Θέμα: Κοντυτερο βημα για 328 Ε36

  1. #21
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οταν εχεις πανω απο 300 αλογα δεν σε νοιαζει ιδιαιτερα αν εχεις μακρυ βημα γιατι ντριφταρει με 3η ευκολα σχεδον παντου,οταν εισαι σαν εμενα ομως με 200-220 ντριφταρει μεν,με προσπαθεια και καννιβαλισμους δε.Χτες βραδυ παλι που γυρναγα απο βολτα μεσω Καπανδριτη super special μου'λειπε η κοντυτερη 3η και ρισκαριζα να μπω με 3500-4500 σαλ ενω με το κοντο θα'παιζα 4000-5000 που ειμαι μεσα στη μεγιστη ροπη και τ'αμαξι ακουει αμεσα στο γκαζι.Τα χλμ εισοδου-εξοδου στη στροφη ειναι τα ιδια.Οι νομοι της φυσικης δεν καταρριπτονται.Το θεμα ειναι η ρυθμισιμοτητα της ουρας με το γκαζι....

  2. #22
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αφού η 2α σου είναι κοντή κ η 3η σου είναι λίγο μακριά για τις απαιτήσεις σου έχεις 2 λύσεις η μια η που λες να κοντυνείς το βήμα κ η δεύτερη να βελτιώσεις το μοτέρ σου η να βάλεις κανένα αλλο πιο δυνατό εαν υπάρχει χρήμα βέβαια αλλιώς το κοντό βήμα είναι μονόδρομος
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  3. #23
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τη 2α μου δεν θα την ελεγα κοντη καθως φτανει τα 105 χλμ στον κοφτη!Και η 3η μου τα 158...Το καλυτερο για ντριφτ ειναι 2α μεχρι 90 και 3η μεχρι 130.Τωρα με το 3.46 βημα πετυχαινω το πρωτο αλλα η 3η μου παλι θα'ναι μακρια(144χλμ) οποτε επρεπε να παιξει και καποια αλλαγη στα γραναζια για να την κοντυνω κι αλλο χωρις να κοντυνει και η 2α(που ειναι ιδανικη για κλειστες πιστες).Συντομα θα βελτιωσω και το μοτερ αρκετα....αλλα προς το παρον το κοντυμα ηταν μονοδρομος για να χαιρομαι τ'αμαξακι μου

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP