Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Πιο χρωμα ταιριαζει πιο πολυ στην Ε60 //Μ5?

Ψήφισαν
59. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Sepang Bronze

    9 15,25%
  • Indianapolis Red

    2 3,39%
  • Silverstone II

    4 6,78%
  • Carbon Black

    8 13,56%
  • Space Gray

    10 16,95%
  • Interlagos Blue

    6 10,17%
  • Malachit Green

    4 6,78%
  • Obisdian Black

    1 1,69%
  • Sapphire Black

    22 37,29%
  • Imola Red

    6 10,17%
  • Alpine White

    17 28,81%
Δημοσκόπιση Πολλαπλής Επιλογής
Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 36

Θέμα: Χρωματικες επιλογες Ε60 //Μ5

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχ λετε εεε?ρε γμτ ωραια τα κλασικα χρωματα αλλα εμενα κατι μου κανουν τα περιεργα δλδ ειτε αυτο το πρασινο ειτε το sepang τετοια χρωματα!!!ασπρο μαυρο ασημι φτανει πια!!θα μου αρεζε παρα πολυ και ενα χρωμα που δεν το εβαλε ο αρησ ενα πολυ σκουρο μπλε δεν ξερω πως λεγεται ειναι σαν αυτο του Κωνσταντινου Ε60 το ''σαραβαλακι''
    λες το carbon black, ναι μου αρέσει πολύ (..το βάζω στα μαύρα κι αυτό)

  2. The Following User Says Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    gyiama (19-10-10)

  3. #22
    Εγγραφή
    16-06-10
    Περιοχή
    Όλα μας τα λεφτά στους Quandt...!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.967
    Thanked
    5352
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πάντα μου άρεσε το Blue interlagos στο Μ5 (και μόνο στο Μ5) αφού είναι ένα μπλε που ανάλογα με το φωτισμό δείχνει πότε μπλέ σκούρο, πότε ελεκτρίκ, πότε μωβίζει...το μόνο του μειονέκτημα είναι πως το βράδυ το αμάξι χάνεται και δε δείχνει καθόλου!

    Η επιλογή μου θα ήταν sliver gray, και όχι space gray όπως λέει το poll αφού εάν δεν κάνω λάθος το space gray δεν ήταν διαθέσιμο για Ε60. Θεωρώ πως το silver gray είναι μακράν από τις ωραιότερες αποχρώσεις του γκρί που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ σε αυτοκίνητο, και προσωπικά το θεωρώ πολύ ωραιότερο από το space gray, αφού το πρώτο έχει πολύ βάθος σαν χρώμα, αλλάζει αποχρώσεις με το φωτισμό και σε συνθήκες έντονου φωτισμού δείχνει σαν άβαφο μέταλλο.
    "There was s'thing of a sweet spot around the turn of the millennium, during which BMW produced two seminal masterpieces that have never quite bettered by their successors - the E46 ///M3 and the E39 ///M5" [BMW Car, 01/14]


  4. The Following User Says Thank You to EVERGET For This Useful Post:

    S8N (20-10-10)

  5. #23
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    699
    Thanked
    185
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ασπρο και πάλι ασπρο,και 2η προτίμηση Μαύρο!!!!!
    ''One love three letters'' .....BMW

  6. #24
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μαυρο,αλλα ματ,το ειδα σε Ε60 525 και επαθα πλακα
    Ι donut understeer...

  7. #25
    Εγγραφή
    27-04-10
    Μηνύματα
    1.286
    Thanked
    1229
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαυρο,αλλα ματ,το ειδα σε Ε60 525 και επαθα πλακα
    Εγω ειδα σημερα ενα Ε61 530d σε μαυρο ματ.Χωρις φτιαξιματα απλο απ εξω και με 17αρες μονο!! Ρωταω υπηρχε στην επιλογη χρωματος το μαυρο ματ για Ε60-1?? Νικοοοοοοο... (σορρυ για το Ο.Τ Αρη)

  8. #26
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    όχι απ' οσο ξέρω δεν υπάρχει αυτή η επιλογή στους χρωματισμούς της Ε60, εκτός αν μπαίνει σαν individual επιλογή..

  9. The Following User Says Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    E60_Arkadia (19-10-10)

  10. #27
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντα μου άρεσε το Blue interlagos στο Μ5 (και μόνο στο Μ5) αφού είναι ένα μπλε που ανάλογα με το φωτισμό δείχνει πότε μπλέ σκούρο, πότε ελεκτρίκ, πότε μωβίζει...το μόνο του μειονέκτημα είναι πως το βράδυ το αμάξι χάνεται και δε δείχνει καθόλου!

    Η επιλογή μου θα ήταν sliver gray, και όχι space gray όπως λέει το poll αφού εάν δεν κάνω λάθος το space gray δεν ήταν διαθέσιμο για Ε60. Θεωρώ πως το silver gray είναι μακράν από τις ωραιότερες αποχρώσεις του γκρί που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ σε αυτοκίνητο, και προσωπικά το θεωρώ πολύ ωραιότερο από το space gray, αφού το πρώτο έχει πολύ βάθος σαν χρώμα, αλλάζει αποχρώσεις με το φωτισμό και σε συνθήκες έντονου φωτισμού δείχνει σαν άβαφο μέταλλο.
    Silver Gray:







    Space Gray:







    Προσωπικά το space gray μου αρέσει περισσότερο (γι' αυτό το προτίμησα κιόλας, χε χε χε). Είναι πιο βαθύ, πιο ζωντανό, κάνει ωραίους τόνους με τις ανακλάσεις του φωτός και δείχνει πιο κυριλέ.

    Υπάρχει μια εξαίρεση αυτοκινήτου όμως όπου το silver gray (αν είναι όντως αυτό) φαίνεται κούκλα: Το Ε60 (M5 look) του Δημήτρη (Apostolos). To κοιτάζω στις φωτογραφίες και μου τρέχουν τα σάλια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S8N : 20-10-10 στις 16:29

  11. The Following User Says Thank You to S8N For This Useful Post:

    EVERGET (25-10-10)

  12. #28
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Space gray και M-pack ... χμ.... αναθεωρώ. Προχώρα Αρη !

  13. #29
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Space gray και M-pack ... χμ.... αναθεωρώ. Προχώρα Αρη !
    Γεια σου ρε Πάνο! Το ξέρεις πως σ' αγαπώ, σ' εκτιμώ, σε σέβομαι αφάνταστα, μιλάμε συχνά στο τηλέφωνο, ακούω τη γνώμη σου, κάνουμε μαζί πλάκα, ενίοτε κάνουμε και όνειρα για τα Ε60 μας αλλά ήρθε η ώρα να σε ξενερώσω φίλε μου καλέ.

    Κάθισα που λες να ζυγίσω ορισμένα πράγματα στη ζωή μου αυτή τη δύσκολη περίοδο που διανύουμε όλοι. Απ' τη μια οι ανάγκες της οικογένειας, απ' την άλλη το πάθος μας με τα αυτοκίνητα κι όλα αυτά μες στην αβεβαιότητα του τι μας περιμένει αύριο. Αποφάσισα λοιπόν να αναβάλω επ' αόριστον κάποια έξοδα που μόνο μαύρη τρύπα αποτελούν για τον οικογενειακό προϋπολογισμό. Ως εκ τούτου Πάνο μου, αποφάσισα να μη βάλω M-Pack.

    ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΟΤΕΡ. ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ KICK DOWN ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ. ΘΕΛΩ ΡΟΠΗ, ΚΤΗΝΩΔΗ ΡΟΠΗ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΜΠΑΖΩΝΩ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ. ΘΕΛΩ ΦΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ. ΘΟΡΥΒΟ, ΔΙΑΟΛΕΜΕΝΟ ΘΟΡΥΒΟ, ΣΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΑΝ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΕΩΣ. ΘΕΛΩ ΚΑΠΝΟΥΣ ΑΠ' ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ. ΘΕΛΩ ΑΕΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΟΥ. ΘΕΛΩ MUSCLE CAR, V8 ΜΕ ΚΟΜΠΡΕΣΣΟΡΑ ΣΑΝ ΤΟΥ ANDY. ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΗΣ 550i ΜΕ ΚΙΤΑΚΙ ESS ΚΙ ΑΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟΥΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΕΣ-ΦΟΥΣΤΕΣ. ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟ. ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΡΙΣΤΕΙ ΜΕ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ. ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ LEXOTANIL ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.

  14. The Following User Says Thank You to S8N For This Useful Post:

    PANOS-E60 (20-10-10)

  15. #30
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κάτι νέο μου ΄πες τώρα ... Πάει το 3λιτράκι Αρη μου ... τό΄φαγε η εφορία γιά το σπίτι ... Το ΄12 ξανά αυτή η κουβέντα ...

    ps. αμοιβαία τα αισθήματα. Δοκίμασε anafranil, πολύ καλό

  16. The Following User Says Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    S8N (20-10-10)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP