Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Αναρτηση Lowtec coilovers for E36

  1. #1
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή Αναρτηση Lowtec coilovers for E36

    Ξερει κανεις τιποτα γι'αυτη την αναρτηση?Μου την δινει η AMORTEAM 650 ευρω...Εψαξα λιγο στο Διαδικτυο και τη βρηκα 900$...

  2. #2
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Mike, εγω εχω μια απορια,
    απο '90-'92 δινει ξεχωριστα για 4κυλ. και 6κυλ.

    Για >92 δινει ιδιο και για τα δυο.

    Δε θα'πρεπε να'ναι διαφορετικες οι ρυθμισεις σε σκληροτητα και αποσβεσεις για 4 ή 6κυλινδρο ?

    Και οι τιμες που γραφουν στο .pdf ειναι κατωτατη-μεση-ανωτατη προτεινωμενη τιμη λιανικης, ε ? Ή οχι ? - - edit: τωρα ειδα, ειναι τρεις οι βαθμιδες στα μοντελα, 9.1, 9.2, 9.3..... - -

    https://www.lowtec.eu/coilover.html
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikos1400 : 09-11-10 στις 19:55
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  3. #3
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Και η D2 racing δεν διαχωριζει 4κυλινδρα-6κυλινδρα.Μεχρι το '92 εχουν αλλη στηριξη αντιστρεπτικων γι'αυτο τα διαχωριζει.Προφανως οι λιμπρες τους ειναι αρκετα σκληρες και για τα δυο(λογικα τα 4κυλινδρα θα βγαινουν ελαφρως σκληροτερα λογω χαμηλοτερου βαρους).Αν βαλεις ετσι κι αλλιως ελατηρια απο 6κυλινδρο σε 4κυλινδρο δεν εχεις προβλημα,τ'αναποδο ομως γονατιζει τη μουρη(το'χω παθει προσωπικα).τ'αμορτισερ ειναι τα ιδια σε 4κυλινδρα-6κυλινδρα....Θα τον ρωτησω ποια μου εδινε 650 ευρω γιατι βλεπω κι εγω 3 μοντελα και 9.1 δεν εχει ρυθμιση καμπερ..εγω θελω την 9.2 η την 9.3

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP