Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 43

Θέμα: Καινουργιες πινακιδες...

  1. #21
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannisRob Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνωμη που θα το καταστρεψουμε παλι το θρεντ του Μαριου (το 'χει η μοιρα του αυτου του παιδιου) αλλα ρε Ηλια, δε νομιζω οτι θα την κανεις σουβλακι την αγριογατα.

    Εχθες, πηγαινοντας Μανιφικο σανιδωσες το BMW, και μετα που με πεταξε ο Σπυρος στο πλυντηριο να παρω το Volvo, πατησε και αυτος μια 2α μεχρι τους κοφτες, και αυτη στην ανηφορα. Ε, μου φανηκε οτι τραβαει καλυτερα!

    Και μετα, ετσι αγριεμενος που ημουν, πατησα και γω μια 2α στο φρεσκοπλυμμενο S60 και μου φανηκε και αυτο οτι τραβαει το ιδιο, αλλα ψηλα κρεμαει σε σχεση με τα δικα σας, τουρμπο γαρ.
    Ηρεμο γραμμικο τραβηγμα χωρις ξεσπασματα λεγεται αχρειε... Οχι δεν εχει ψευτοκολλημα για λιγο και μετα τζιφος.. Τες πα! Στο θεμα μας! Εχω αγορασει σουβλα. Ετοιμαστειτε! Ελα και εσυ που νομιζεις οτι τραβας το ιδιο! Σουβλακι με ενα κομματι κρεας δε λεει.

  2. #22
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    bravo ρε μ@λ@κες!!!! μου το μαμισατε και αυτο το thrent!!!!!!!!!!!
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  3. #23
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    bravo ρε μ@λ@κες!!!! μου το μαμισατε και αυτο το thrent!!!!!!!!!!!
    Καλα μην κανεις ετσι... Τοσα πραματα σου παν τα παιδια, δεν εβγαλες ακρη? Και εξαλλου οπως σου ειπα πιο πριν δε θα αλλαξεις πινακιδες. Ασκω veto. Τελοςςςςςςςςςςςςς

    ΥΓ. Λες να μην το χω το τζαγκ? Λες να χει δικιο ο Ρομπ?

  4. #24
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα μην κανεις ετσι... Τοσα πραματα σου παν τα παιδια, δεν εβγαλες ακρη? Και εξαλλου οπως σου ειπα πιο πριν δε θα αλλαξεις πινακιδες. Ασκω veto. Τελοςςςςςςςςςςςςς

    ΥΓ. Λες να μην το χω το τζαγκ? Λες να χει δικιο ο Ρομπ?
    εισαι για ενα καφεδακι και αναλυση τις κοντρας????


    ΥΓ. αν πατε απο αταση τον ηπιες μπουζι....
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  5. #25
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    εισαι για ενα καφεδακι και αναλυση τις κοντρας????


    ΥΓ. αν πατε απο αταση τον ηπιες μπουζι....
    Κοιτα, σοβαρα τωρα. Αν δεν εχω γκριπ, απο σταση θα μου αλλαξει τα φωτα. Αν εχει καλη ασφαλτο δεν το φοβαμαι καθολου. Αντιθετως φοβαμαι πολυ περισσοτερο ενα ρεπριζατο ανοιγμα απο τις 2500 με την ιδια σχεση. Στις χαμηλομεσαιες θα εχει διχως αλλο πλεονεκτημα. Ειναι πιο πολλα κυβικα και το μοτερ του ειναι εγγλεζακι, ετσι? Και δεν το λεω αρνητικα αυτο. Μεχρι να φουσκωσω τη σχεση με την οποια θα ξεκινησουμε, θα μου κανει διαφορα. Ψηλα ομως ξερω να στριγγλιζω καλα... Αρα, καλο γκριπ, σταση και σκισιμο. Θα τις κρατησω ολες μεχρι τις 7000. Ολα θα κριθουν οταν κουμπωσουν οι τριτες.

  6. #26
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα, σοβαρα τωρα. Αν δεν εχω γκριπ, απο σταση θα μου αλλαξει τα φωτα. Αν εχει καλη ασφαλτο δεν το φοβαμαι καθολου. Αντιθετως φοβαμαι πολυ περισσοτερο ενα ρεπριζατο ανοιγμα απο τις 2500 με την ιδια σχεση. Στις χαμηλομεσαιες θα εχει διχως αλλο πλεονεκτημα. Ειναι πιο πολλα κυβικα και το μοτερ του ειναι εγγλεζακι, ετσι? Και δεν το λεω αρνητικα αυτο. Μεχρι να φουσκωσω τη σχεση με την οποια θα ξεκινησουμε, θα μου κανει διαφορα. Ψηλα ομως ξερω να στριγγλιζω καλα... Αρα, καλο γκριπ, σταση και σκισιμο. Θα τις κρατησω ολες μεχρι τις 7000. Ολα θα κριθουν οταν κουμπωσουν οι τριτες.
    αμαν αυτη η τριτη σου ρε παιδακι μου κοβει ποπουδακια....
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  7. #27
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannisRob Εμφάνιση μηνυμάτων

    Και μετα, ετσι αγριεμενος που ημουν, πατησα και γω μια 2α
    κοιτα μιν σκισεις κανα καλτσον!!!!
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  8. #28
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιτα μιν σκισεις κανα καλτσον!!!!
    -Υπαρχει καποιο βαθυτερο νοημα εδω?

    -Ρομπ νομιζω οτι τωρα κατι σου πε. Δεν πρεπει να το αφησεις να περασει ετσι.

  9. #29

    Προεπιλογή

    Άμα βάλω τριτη θα τα πούμε την Τετάρτη !

  10. #30
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άμα βάλω τριτη θα τα πούμε την Τετάρτη !
    Tο οτι κανει μια μερα να τη φορτωσει το φανταζομαι, δεν ειναι ανγκη να το κανουμε θεμα

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP