Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 43

Θέμα: Καινουργιες πινακιδες...

  1. #11
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Kαι κανα 150αρι για στρογγυλο νουμερο αφηνεις πινακιδες αδεια την μια μερα

    και την επομενη εισαι ετοιμος χωρις να τρεξεις εσυ . . .

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Christos 330 For This Useful Post:

    BILL007 (30-09-10), katsaraios (30-09-10)

  3. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ziaba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλ δίνουμε στ υπουργείο τις παλλες λέμε ότι θέλουμε τις ευρωπαϊκές πινακίδες κ μας τις αλλάζουν με 30 ευρώ
    Aκριβώς...



  4. #13
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλή φάση
    Κ με την ευκαιρία για να μην πηγαίνω δυο φορές στο υπουργειό
    Θ'αλλάξω πινακίδες με νούμερο στρογγυλό, το δίπλωμά σε πλαστικό
    Γιατί δεν έχω τι να τα κάνω τα ευρώ
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  5. #14
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια εχω ενα Ε36 4DR 320 κανω μια mini ανακατασκευη και σκευτομουν πως θα ηταν φρονιμο αφου ολο το αυτοκινητο θα ειναι σχεδον καινουργιο να αλαξω και πινακιδες!! ξερει κανεις πως γινεται αυτο και τι εξοδα εχει????
    Τι φουμαρα λες στον κοσμο ρε? Μινι ανακατασκευη το ολικο βαψιμο? Σχεδον καινουριο? Μαριε, μας δουλευεις μου φαινεται.
    Και θες και πινακιδες τωρα? Γιατι για να φαινεται λες και το χεις εισαγωμενο? Μια χαρα ειναι οι πινακιδες σου απο οσο θυμαμαι. Καντους ενα φρεσκαρισμα και κρατα τες! Τα παλια αυτοκινητα φαινονται καπως με ευρωπαικα νουμερα. Κατι δεν καθεται καλα. Ασε που ειναι γαιδουρι η μπροστινη. Εισαι σοβαρος? Πως και πως κανουμε αλλες φορες για μια πιο μικρη μπροστα και τωρα θα πας να του φορτωσεις ολοκληρο γηπεδο?

  6. #15

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι φουμαρα λες στον κοσμο ρε? Μινι ανακατασκευη το ολικο βαψιμο? Σχεδον καινουριο? Μαριε, μας δουλευεις μου φαινεται.
    Και θες και πινακιδες τωρα? Γιατι για να φαινεται λες και το χεις εισαγωμενο? Μια χαρα ειναι οι πινακιδες σου απο οσο θυμαμαι. Καντους ενα φρεσκαρισμα και κρατα τες! Τα παλια αυτοκινητα φαινονται καπως με ευρωπαικα νουμερα. Κατι δεν καθεται καλα. Ασε που ειναι γαιδουρι η μπροστινη. Εισαι σοβαρος? Πως και πως κανουμε αλλες φορες για μια πιο μικρη μπροστα και τωρα θα πας να του φορτωσεις ολοκληρο γηπεδο?
    Μα κανει ....το ξεκινησε απο βαψιμο μολις του ειπα να ανοιξουμε, επειδη ξανακατεβηκα ειπε να το κανει ολικο βαψιμο, επειδη ξαναμανακατεβηκα ψαχνει Μ κουστουμι... Τωρα που εχω κατεβει με την σουβλα μου κανει ανακατασκευη! ή αλλιως σε απλα ελληνικα την ΚΟΤΑ

  7. #16
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ziaba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που έχασα μια φορά στ μηχανή μου το 2006 κ έβγαλα καινούρια 30 ευρώ ήταν πιστεύω το ίδιο ισχύ κ για αυτοκ.Απλά έπρεπε να το δηλώσω κ στην αστυνομία κ να περιμένω 10 μέρες μήπως βρεθεί.
    Φιλε την εχασες και σου εδωσαν αλλη με το ιδιο νουμερο ή αλλαξες νουμερο στην πινακιδα?

  8. #17
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα κανει ....το ξεκινησε απο βαψιμο μολις του ειπα να ανοιξουμε, επειδη ξανακατεβηκα ειπε να το κανει ολικο βαψιμο, επειδη ξαναμανακατεβηκα ψαχνει Μ κουστουμι... Τωρα που εχω κατεβει με την σουβλα μου κανει ανακατασκευη! ή αλλιως σε απλα ελληνικα την ΚΟΤΑ
    Φοβαται μην τον γδαρει ο Ιαγουαρος


    Σοβαρα τωρα. Ποτε θα κανω σουβλακι την Jag?

  9. #18

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φοβαται μην τον γδαρει ο Ιαγουαρος


    Σοβαρα τωρα. Ποτε θα κανω σουβλακι την Jag?
    σε δυο τρεις ωρες που θα βρεξει ...ΣΤΑΣΗ

  10. #19
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε δυο τρεις ωρες που θα βρεξει ...ΣΤΑΣΗ
    Χα! Θα θελες? Αλλα δεν το βλεπω να σου καθεται. Δεν εχει συννεφα... Ετοιμασου να ζουμαρεις στην πινακιδα μου!

  11. #20
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Συγγνωμη που θα το καταστρεψουμε παλι το θρεντ του Μαριου (το 'χει η μοιρα του αυτου του παιδιου) αλλα ρε Ηλια, δε νομιζω οτι θα την κανεις σουβλακι την αγριογατα.

    Εχθες, πηγαινοντας Μανιφικο σανιδωσες το BMW, και μετα που με πεταξε ο Σπυρος στο πλυντηριο να παρω το Volvo, πατησε και αυτος μια 2α μεχρι τους κοφτες, και αυτη στην ανηφορα. Ε, μου φανηκε οτι τραβαει καλυτερα!

    Και μετα, ετσι αγριεμενος που ημουν, πατησα και γω μια 2α στο φρεσκοπλυμμενο S60 και μου φανηκε και αυτο οτι τραβαει το ιδιο, αλλα ψηλα κρεμαει σε σχεση με τα δικα σας, τουρμπο γαρ.

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP