Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 34 από 34

Θέμα: Άνοιγμα φαναριού με projector DEPO.

  1. #31
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    η ερωτηση ειναι τικρεδιζουμε ισωνωντας την δεσμη των φωτων?που η κανονικη δεσμη ειναι αυτη με τα σκαλοπατια και το φαναρι ρυθμιζεται στο μηχανημα με βαση αυτη τη δεσμη και αυτες τις κορυφες?αυτες οι κορυφες ειναι οι γωνιες που φεγγει το φαναρι οποτε καταργωντας τες μηηηπως κοβουμε πολλα σημεια που φωτιζε προηγουμενος????λεω εγω τωρα ....
    Και εγω το ίδιο αναρωτιέμαι...



  2. #32
    Εγγραφή
    20-03-10
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.727
    Thanked
    2862
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    η ερωτηση ειναι τικρεδιζουμε ισωνωντας την δεσμη των φωτων?που η κανονικη δεσμη ειναι αυτη με τα σκαλοπατια και το φαναρι ρυθμιζεται στο μηχανημα με βαση αυτη τη δεσμη και αυτες τις κορυφες?αυτες οι κορυφες ειναι οι γωνιες που φεγγει το φαναρι οποτε καταργωντας τες μηηηπως κοβουμε πολλα σημεια που φωτιζε προηγουμενος????λεω εγω τωρα ....
    οταν πιανω αριστερη στην εγνατια,δεν ενοχλω καθολου τους αλλους στη δεξια.
    φεγγει πολυ καλα Πανο! παρα πολυ καλα!
    Μη τα συζητας αδερφε...

  3. #33
    Εγγραφή
    20-03-10
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.727
    Thanked
    2862
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη φαση.. Μπραβο κουκλε..
    Επισης αν θελεις να αλλαξεις angel eyes υπαρχουν στο ebay led angel eyes ειδικα για Depo projectors φαναρια (μπορεις να δεις στο γκαραζ μου) τα οποια εχουν ιδιο χρωμα με τα xenon.. Αν θελεις να αλλαξεις χρωμα το λεω.. Αν και το χρωμα που εχουν τα δικα σου ειναι ΟΕΜ look και εχει και αυτο την ομορφια του.. Ή μπορεις να αλλαξεις λαμπακια με ψειρες τυπου xenon κτλ (γιατι οπως ειδες τα angel eyes των Depo αποτελουνται απο 4 λαμπακια τοποθετημενα σταυρωτα (πανω-κατω-δεξια-αριστερα) τα οποια φωτιζουν το δαχτυλιδι περιμετρικα.. Αν πας κοντα την ωρα που αναβει το δαχτυλιδι μπορεις να διακρινεις τα 4 λαμπακια..
    να σου πω την αληθεια περασε σαν σκεψη και αυτο απο το μυαλο μου αλλα οπως ειναι τωρα μου αρεσει πολυ!
    τα λαμπακια τα ειδα, και οπως εγραψα, δεν πατουσαν καλα και τα στερεωσα με λιγη κολλα...
    Μη τα συζητας αδερφε...

  4. #34
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Χίος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    3.815
    Thanked
    7295
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Προς το παρον εχω βγαλει αυτη.. Ειναι τραβηγμενη απο εξω γιατι εχω φιμε και μπροστα και θα εβγαινε σκοτεινη..



    Θα βγαλω και μια σε τοιχο να δουμε πως φαινεται...
    ΧΙΟΣ-CHIOS


  5. The Following User Says Thank You to zaharias For This Useful Post:

    Tsakirakos (02-07-11)

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP