Σελίδα 9 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 789101119 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 267

Θέμα: ΚΟΜΠΛΕΞ!!

  1. #81
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ατυχες παραδειγμα...Γιατι ξερουμε και οι δυο απο το Γιωργαρο οτι το csi παει πολυ ψηλα με ενα δυο πραγματα!




  2. #82
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφησαμε πισω την ιπποδυναμη και διαλεξαμε ολα τα αλλα...
    Ενταξει κ λιγο παραπανω δυναμη να ειχε δεν θα μας χαλαγε,ε?!
    Αυτη τη ριμαδα την ιπποδυναμη παλευω μπας κ ανεβασω λιγο,γιατι σαν ομορφια το αμαξι μου το λατρευω κ δεν το αλλαζω!!!
    Ι donut understeer...

  3. #83
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Power is nothing without control.

  4. #84
    Εγγραφή
    26-06-10
    Περιοχή
    Καλαμος Αττικης
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    67
    Thanked
    63
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εμενα ρε παιδια μου αρεσουν τα BMW. Βασικα ετοιμαζομαι να παρω BMW. Γι αυτο ειμαι εδω. Και επειδη ειναι και πολυ φιλοι μου βεβαια.
    Το θεμα ειναι οτι δεν το θελω επειδη ειναι καλυτερο απο το audi. Το θελω επειδη ειναι πισωκινητο και επειδη βγαζει αλλη αυρα. Πιο αλητικη. Καλυτερο ομως δεν ειναι.
    Δεν θα συγκρινω το Α6 με την σειρα 3 γιατι ειναι αδικο. Μεταξυ μιας 3αρας και ενος Α4 παντως εγω μονο την πισωκινηση βλεπω να κανει την διαφορα. Απο αξιοπιστια? Στα ιδια. Μια Κ03 που ανεφερε ο Σπυρος πριν εχει 750 στη χειροτερη. Μην πω οτι τη βρισκεις με 500. Η BMW στα παιρνει αυτα με χιλιους δυο τροπους. Με ψευτικα ψαλιδια, με σινεμπλοκ που θελουν αερα πατερα αλλαγες. Να μην μπουμε στο ζητημα του λαδιου που τα εξακυλινδρα θελουν το διπλο λαδι σε καθε αλλαγη.
    Το ενα ειναι τετρακινητο, ευκολα ελεγξιμο(Α4 ετσι? Οχι ΤΤ η Α3) και κτηνος δυμαμης.
    Η μπεμπα ειναι αλλη φαση.
    Για τον ρομαντικο η ζυγαρια γερνει υπερ του ενος, για τον ορθολογιστη υπερ του αλλου!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PSDEDES : 17-09-10 στις 00:09

  5. The Following User Says Thank You to PSDEDES For This Useful Post:

    ghost-rider (17-09-10)

  6. #85
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει κ λιγο παραπανω δυναμη να ειχε δεν θα μας χαλαγε,ε?!
    Αυτη τη ριμαδα την ιπποδυναμη παλευω μπας κ ανεβασω λιγο,γιατι σαν ομορφια το αμαξι μου το λατρευω κ δεν το αλλαζω!!!
    και βεβαια δεν θα με χαλαγε αλλα δεν τα βαφω και μαυρα...ξερω τι εχω ...και σταματημενο που ειναι,το κοιταω και με φτιαχνει...τωρα καποιες φορες ειπα κι εγω...ααα ρε και να χε 20 αλογακια ακομα...αλλα τι να κανουμε...τρεχεις με οτι εχεις κι οσο το λεει η καρδια σου.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to halkida116mpack For This Useful Post:

    Lefteris116 (17-09-10), Nick bmwlover (17-09-10)

  8. #86
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PSDEDES Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα ρε παιδια μου αρεσουν τα BMW. Βασικα ετοιμαζομαι να παρω BMW. Γι αυτο ειμαι εδω. Και επειδη ειναι και πολυ φιλοι μου βεβαια.
    Το θεμα ειναι οτι δεν το θελω επειδη ειναι καλυτερο απο το audi. Το θελω επειδη ειναι πισωκινητο και επειδη βγαζει αλλη αυρα. Πιο αλητικη. Καλυτερο ομως δεν ειναι.Δεν θα συγκρινω το Α6 με την σειρα 3 γιατι ειναι αδικο. Μεταξυ μιας 3αρας και ενος Α4 παντως εγω μονο την πισωκινηση βλεπω να κανει την διαφορα. Απο αξιοπιστια? Στα ιδια. Μια Κ03 που ανεφερε ο Σπυρος πριν εχει 750 στη χειροτερη. Μην πω οτι τη βρισκεις με 500. Η BMW στα παιρνει αυτα με χιλιους δυο τροπους. Με ψευτικα ψαλιδια, με σινεμπλοκ που θελουν αερα πατερα αλλαγες. Να μην μπουμε στο ζητημα του λαδιου που τα εξακυλινδρα θελουν το διπλο λαδι σε καθε αλλαγη.Το ενα ειναι τετρακινητο, ευκολα ελεγξιμο(Α4 ετσι? Οχι ΤΤ η Α3) και κτηνος δυμαμης.
    Η μπεμπα ειναι αλλη φαση.
    Για τον ρομαντικο η ζυγαρια γερνει υπερ του ενος, για τον ορθολογιστη υπερ του αλλου!

    καλυτερο σε τι...νομιζω οτι δεν υπαρχει το καλυτερο αυτοκινητο...το ενα ειναι πιο καλο σε καποιο τομεα...το αλλο πιο καλο σε κατι αλλο.
    τα ψαλιδια ειναι επιτειδες φτιαγμενα ετσι...οχι ψευτικα αλλα απο ελαφρι υλικο για να πετυχουν το 50-50 στο βαρος
    πιστεψε με αν εχεις BMW με εξι κυλινδρα το τελευταιο που θα σε νοιαξει ειναι το ποσο λαδι βαζεις...νομιζω οτι τα 6κυλινδρα ειναι ΑΛΛΑ αυτοκινητα..
    με ντι τι σι ον δεν θα εχεις ποτε κανενα προβλημα σε ολες τις συνθηκες...
    με 2 λογια ρωτα τον εαυτο σου αν θες γυναικα ή ερωμενη....

  9. The Following User Says Thank You to halkida116mpack For This Useful Post:

    Dioskouroi (17-09-10)

  10. #87
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PSDEDES Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα ρε παιδια μου αρεσουν τα BMW. Βασικα ετοιμαζομαι να παρω BMW. Γι αυτο ειμαι εδω. Και επειδη ειναι και πολυ φιλοι μου βεβαια.
    Το θεμα ειναι οτι δεν το θελω επειδη ειναι καλυτερο απο το audi. Το θελω επειδη ειναι πισωκινητο και επειδη βγαζει αλλη αυρα. Πιο αλητικη. Καλυτερο ομως δεν ειναι.
    Δεν θα συγκρινω το Α6 με την σειρα 3 γιατι ειναι αδικο. Μεταξυ μιας 3αρας και ενος Α4 παντως εγω μονο την πισωκινηση βλεπω να κανει την διαφορα. Απο αξιοπιστια? Στα ιδια. Μια Κ03 που ανεφερε ο Σπυρος πριν εχει 750 στη χειροτερη. Μην πω οτι τη βρισκεις με 500. Η BMW στα παιρνει αυτα με χιλιους δυο τροπους. Με ψευτικα ψαλιδια, με σινεμπλοκ που θελουν αερα πατερα αλλαγες. Να μην μπουμε στο ζητημα του λαδιου που τα εξακυλινδρα θελουν το διπλο λαδι σε καθε αλλαγη.
    Το ενα ειναι τετρακινητο, ευκολα ελεγξιμο(Α4 ετσι? Οχι ΤΤ η Α3) και κτηνος δυμαμης.
    Η μπεμπα ειναι αλλη φαση.
    Για τον ρομαντικο η ζυγαρια γερνει υπερ του ενος, για τον ορθολογιστη υπερ του αλλου!
    Μαζι σου 100% Πετραν. Πανω απ ολα να ξερεις τι θες.
    Αν σε ενδιαφερουν οι κοντρες οι ταχυτητες και οι επιδοσεις ετοιμαζεσαι να πας στο στρατοπεδο των ηττημενων.
    Επειδη σε ξερω ομως, αντε παρτο, να περιμενουμε να παει αργα το βραδυ, και εκει κατα τις δυο να βγαινουμε εξω! Το πανεπιστημιο ειναι κοντα..
    ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #88
    Εγγραφή
    10-01-10
    Περιοχή
    Αθηνα, Leeds
    Μηνύματα
    332
    Thanked
    1129
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστεψε με αν εχεις BMW με εξι κυλινδρα το τελευταιο που θα σε νοιαξει ειναι το ποσο λαδι βαζεις...νομιζω οτι τα 6κυλινδρα ειναι ΑΛΛΑ αυτοκινητα..


    ΑΛΛΑ αυτοκίνητα για... ΑΛΛΑ κολπα!

    χίμαιρα, δεινὸν ἀποπνείουσα πυρὸς μένος αἰθομένοιο (Ιλιάς Ζ 182)

  12. #89
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Δράττομαι της ευκαιρίας να ρωτήσω κάτι που με βασανίζει από την ώρα που έμπλεξα με τα μπεμβεδοφόρα :

    ΓΙΑΤΙ ένα 316 όλοι λέτε ότι ΔΕΝ ΠΑΕΙ τη στιγμή που έχει 122 άλογα κ 210 τελική??

    Πόσο θέλετε να πάει δηλ? Γιατί δε λέμε το ίδιο για ένα πασσάτ 1.6, Φόκους, νισσάν, βόλβο κλπ. και πόσο πιο βαριά είναι πια αυτή η 316 από τον ανταγωνισμό? (Εξαιρούνται τα υπερ τροφοδοτούμενα)
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  13. The Following User Says Thank You to Ptboul For This Useful Post:

    Dioskouroi (17-09-10)

  14. #90
    Εγγραφή
    10-01-10
    Περιοχή
    Αθηνα, Leeds
    Μηνύματα
    332
    Thanked
    1129
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ώρες, ώρες έχει κάτι απορίες αυτό το παιδί...

    Γιατί είναι μπε-βε και ΠΡΕΠΕΙ να είναι τέλειο παντού και πάντα!

    χίμαιρα, δεινὸν ἀποπνείουσα πυρὸς μένος αἰθομένοιο (Ιλιάς Ζ 182)

  15. The Following User Says Thank You to Dioskouroi For This Useful Post:

    Ptboul (17-09-10)

Σελίδα 9 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 789101119 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP