Σελίδα 3 από 23 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 267

Θέμα: ΚΟΜΠΛΕΞ!!

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    το κομπλεξ πιστευω οτι δεν εχει σχεση με το αυτοκινητο που οδηγεις αλλα με τον χαρακτηρα και την προσωπικοτητα του καθε ατομου.το καλοκαιρι σε ενα ταξιδι που εκανα παραχωρησα την αριστερη λωριδα σε μια φερραρι 430 καμπριο(οπως θα εκανα και σε ενα γιαρις,απλα ενα λογος παραπανω για την ιταλιδα)μπροστα μου ηταν ενα ε46 κουπε και δεν αλλαζε λωριδα με τιποτα.οταν καποια στιγμη τον περασε η φερραρι(αν θυμαμαι καλα απο δεξια)την κυνηγουσε.οσο μπορουσε γιατι την εφτανε μονο οταν η φερραρι συναντουσε εμποδια.φανταστειτε τι θα σκεφτηκε ο οδηγος της φερραρι.....

  2. The Following User Says Thank You to dark knight For This Useful Post:

    gant (15-09-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    16-06-10
    Περιοχή
    Όλα μας τα λεφτά στους Quandt...!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.967
    Thanked
    5352
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να το δεχτώ κάποιος να ήταν hondaκιας πριν 10-15 χρόνια που έβγαζε και 3 αυτοκίνητα σκληροπυρηνικά και πραγματικά αντρικά. Ο hondaκιας του 2011 όμως και κυρίως των επόμενων ετών θα κυκλοφορεί με χιλιοεξακοσάρι υβριδικό!

    Οπότε, nevertheless, θα τους αλλάξει και θα τους βάλει μυαλό η ίδια η αλλαγή φιλοσοφίας της μάρκας!
    "There was s'thing of a sweet spot around the turn of the millennium, during which BMW produced two seminal masterpieces that have never quite bettered by their successors - the E46 ///M3 and the E39 ///M5" [BMW Car, 01/14]


  4. #3
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο hondaκιας του 2011 όμως και κυρίως των επόμενων ετών θα κυκλοφορεί με χιλιοεξακοσάρι υβριδικό!
    αχχαχαχαχααχχα σωστος.............
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  5. #4
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κομπλεξικος ηταν ο οδηγος γενικοτερα. Το οτι ηταν μεσα σε χοντα ετυχε. Και maruti με μηχανη escudo να ειχε παλι κομπλεξικος θα ηταν και θα σου κολαγε.

    Τα ωραια χοντα οντως σταματαησαν στο προηγουμενο type-r και s2000.

    Τα τελευταιας κοπης καλυτερα να μην τα αγγιξετε... απο αξιοπιστια παντως παραμενουν σε καλα επιπεδα παρα το ξεφτυλισμα της ποιοτητας.

  6. #5
    Εγγραφή
    14-03-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    441
    Thanked
    571
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να μιλησει και λιγο ο παππους.....θα τα πω εν συντομια...
    Λοιπον....εχει λιγο καιρο που αποφασισα να παω ενα ταξιδακι Κωνσταντινουπολη για δουλεια.....αγχωμενος ξεκινησα κι εβρεχε μιλαμε καρεκλες....φουλαρω το αμαξι και ξεκινησα..το μυαλο μου ηταν στο να προλαβω το ραντεβου μου εκει που ηταν σε 6 ωρες........το radio Cd επαιζε σχεδον στο 1,οι υαλοκαθαριστηρες εξω βογγουσαν, και η βροχη το ιδιο.............Λοιπον, οχι μονο απολαυσα γκαζια, οχι μονο απολαυσα προσπερασεις ,οχι μονο απολαυσα εσωτερικη ησυχια στο αυτοκινητο με τη μουσικουλα μου χαμηλα και ποιοτικα, οχι μονο εβλεπα αλλα αμαξια το ενα μετα το αλλο να μενουν, Κι εφτασα οχι σε 6 ωρες αλλα σε 4 μιση.....κατεβηκα απο το αμαξακι μου, τιναξα το κουστουμακι μου, και πηγα κυριλε στο ραντεβου μου......
    Σας θυμιζει κατι???? ε λοιπον ΝΑΙ....λιγα αμαξια το κανουν, κι αν το κανουν και λιγα περισσοτερα στ' @@ μου...
    Αυτα για να μην πιανεστε κοροιδα απο κατι μ@λ@κισμενα...

  7. #6
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εγώ πάντως με το πουντάκι κατάλαβα πως είναι να νιώθεις τα @@ σου να μεγαλώνουν μόνο
    και μόνο επειδή οδηγείς ένα αυτοκίνητο...
    με το Μ3, όταν το πρωτοπείρα ένιωσα πως είναι να γίνονται μικροσκοπικά τα @@ μου κάθε
    φορά που δίπλωνε...
    θυμάμαι που μου έλεγαν φίλοι μου, μια χαρά ρε...είσαι και συνιθησμένος απο το κόμπακτ και
    εγώ τους απαντούσα, μλκς εδώ είναι σοβαρά τα πράγματα. το αμάξι γράφει μέτρα με το
    πλάι με την τρίτη...
    πάντως μια καλή ερώτηση σε έναν ταπεράκια θα ήταν, πόσα τάπερ θα έδινες για ένα Μ3???
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    nikos ///M (15-09-10), PANOS-E60 (13-09-10)

  9. #7
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως με το πουντάκι κατάλαβα πως είναι να νιώθεις τα @@ σου να μεγαλώνουν μόνο
    και μόνο επειδή οδηγείς ένα αυτοκίνητο...
    με το Μ3, όταν το πρωτοπείρα ένιωσα πως είναι να γίνονται μικροσκοπικά τα @@ μου κάθε
    φορά που δίπλωνε...
    θυμάμαι που μου έλεγαν φίλοι μου, μια χαρά ρε...είσαι και συνιθησμένος απο το κόμπακτ και
    εγώ τους απαντούσα, μλκς εδώ είναι σοβαρά τα πράγματα. το αμάξι γράφει μέτρα με το
    πλάι με την τρίτη...
    πάντως μια καλή ερώτηση σε έναν ταπεράκια θα ήταν, πόσα τάπερ θα έδινες για ένα Μ3???
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  10. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    θεική ατάκα απο ιδιοκτήτη 911 σε ταπεράκια, αφού του έπριξε τα @@ για πατηματάκι και πόσο καλά στέκεται δίπλα σε ///Μ και πόρκε...
    φιλαράκο...δεν ασχολούμαι με αμάξια που τα κάνουν παρουσίαση κυράτσες σε άλλες κυράτσες,
    με κουλουράκια και ελληνικό στο σπίτι.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  11. #9
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μπορουν να με περνανε ολοι απο πανω?δε με νοιαζει και καθολου!
    οταν ομως πετυχω κανα γρηγορο στο βουνο εκει θα το χαρω...και θα το χαρω πολυ και θα το χαρω και με το πλαϊ...
    οταν στο αυτοκινητο πατας γκαζι και βγαζει μουτρα...δεν ειναι διασκεδαστικο.-
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  12. #10
    Εγγραφή
    16-01-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    949
    Thanked
    748
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    για μενα τα honda ηταν απλα σασι και μηχανη...
    αλλα τι μηχανη?
    ποιος μπορει να αμφισβητησει το v-tech?κανενας....
    αλλα οταν αγοραζες honda ηταν απλα μια super μηχανη και ενα σασι.....αυτη ειναι η αποψη μου....

Σελίδα 3 από 23 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP