Σελίδα 13 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 130 από 267

Θέμα: ΚΟΜΠΛΕΞ!!

  1. #121
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    S8N εγραψες!!απο εδω και περα εισαι black list για την audi

  2. #122
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν θελουμε να το δουμε ακραια, προσπαθωντας να κανω το δικηγορο του διαβολου, θα μπορουσα να πω, οτι το bmw ειναι για τον επιδοξο νεοπλουτο, που γουσταρει να σκαει 30.000 για να παρει 1600 κυβικα. Και το γουσταρει 1ον επειδη ειναι γαλαζοαιματο, και ο κοσμος το βλεπει καπως. Γιατι εδω, στην Ελλαδιτσα που ζουμε, οταν εχεις BMW η Mercedes εισαι καποιος. Το χεις κανει το αμαξι κοτερο και καμαρωνεις.Το audi απο την αλλη ειναι για σενα ενα ακριβο VW και πως να ανεχτεις να κυκλοφορεις με κατι που εχει στο dna του το "αυτοκινητο του λαου". Χρησοπληρωνεις το γαλαζοαιματο σου λοιπον, το πλενεις, το γυαλιζεις, και το αραζεις εξω απο την καφετερια. Κατεβαινεις με γυαλι, τουπε και σκας με προσοχη το κλειδι πανω στο τραπεζι. Ιδιαιτερη προσοχη δινεις, ωστε ταχα αθελα σου, το σημα να μεινει προς τα πανω. Στη συνεχεια με στυλακι βγαζεις το γυαλι, και παιζοντας το large και πολυασχολος επιχειρηματιας κανεις την παραγγελιά σου! Στην κουβεντα βγαζεις με περισση ευκολια βλακα τον τυπα που σεβαστηκε τον οβολον του και δεν καταδεχθηκε να σκασει ενα περιδρομο χρηματα για να παρει 1.600 κυβικα εξοπλισμο της κακιας ωρας, και κινηση σε εναν μονο αξονα. Αν τολμησει να μιλησει τεκμηριωμενα θα του πεις τα περι ποιοτητας και αξιοπιστιας, ενω το κοντερ σου εχει το πολυ 70.000 χιλιομετρα, και ουδε μια ιδεα εχεις αν το αυτοκινητο που εχεις στα χερια σου θα βγαλει χιλιομετρα χωρις προβληματα.Του λες για την ανωτεροτητα της βαυαριας, λες και εισαι βαυαρος και εχεις ξεχασει οτι μπορει ενα τετοιος να εσφαξε τον παππου σου στον πολεμο... Το δικηγορο του διαβολου κανω, το τονιζω.
    BMW οδηγω και εγω. Οποιαδηποτε ομοιοτητα της περιγραφης με προσωπα και καταστασεις ειναι εντελως τυχαια... Κατανοω οτι δεν αντιπροσωπευει κανεναν μας μια τετοια περιγραφη, αλλα καλο ειναι να μην πιανουμε ακρα. Ενα αμαξι ειναι και τιποτα πιο πολυ. Ας το χωνεψουμε.

  3. The Following 5 Users Say Thank You to ghost-rider For This Useful Post:

    ///M Arios (18-09-10), Dioskouroi (18-09-10), gant (18-09-10), Konstantinos (17-09-10), PSDEDES (17-09-10)

  4. #123

    Προεπιλογή

    Φιλαρακι με λες νεοπλουτιδη ;

  5. #124
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλαρακι με λες νεοπλουτιδη ;
    Οχι ρε, ξερω οτι τα χεις απο παλια!
    Οποιαδηποτε ομοιοτητα με προσωπα και καταστασεις ειναι εντελως τυχαια... Κατανοω οτι δεν αντιπροσωπευει κανεναν μας μια τετοια περιγραφη.
    Τον δικηγορο του διαβολου προσπαθω να κανω και απλα παρουσιαζω και την αλλη πιθανη οψη του νομισματος.

  6. #125
    Εγγραφή
    07-01-10
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    82
    Thanked
    21
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μεταξύ μας... το κόμπλεξ με την μάρκα το ΕΧΟΥΜΕ οι οδηγοί της...
    Δεν ντρέπομαι να ομολογήσω πως έχω κοιτάξει "κάπως" τους διπλανούς γύρω στα 20 μου χρόνια που λέει και ένα τραγούδι, και φυσικά νόμιζα πως με κοίταζαν "κάπως" στην ίδια ηλικία. Φυσικά, οι περισσότεροι τουλάχιστον, κάπου ξεκολλάμε και απολαμβάνουμε αυτό που έχει να μας προσφέρει σαν λάτρεις της αυτοκίνησης (γιατί έχει πολλά) και όχι τον έλικα που φαίνεται μπροστά στο καπό. Βρίστε με αλλά όσοι λέμε πως υπάρχει κόμπλεξ εναντίον της αγαπημένης μας μάρκας, εκτός ελαχίστων πραγματικών περιπτώσεων, στις περισσότερες περιπτώσεις το έχουμε οι ίδιοι.

  7. #126
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΚΙΛΚΙΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    1109
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δεν εχω βεβαια την απαιχτη ροη του λογου του φιλου S8N....
    αλλα την εχω πατησει και εγω με το πρωτο Α6 που ειχε κυκλοφορησει το 96-97...
    και συγκεκριμενα με το audi A6 2.5 TDI quattro για ταξι τοτε........παρασυρομενος απο την ομολογουμενως αξιοπιστια που ειχε το 80αρι 1.9 tdi....και επιπλεον οτι μου αρεσε παρα πολυ,σκεπτομενος φυσικα οτι αφου το 19αρι μοτερ ειναι σκυλι μαυρο.......τι θα ειναι η 2.5αρα.......εκει την πατησα!!!
    συνεχως προβληματα και μαλιστα δαπανηρα....
    1)ειχα γνωρισει ολους τους οδηγους της express service του νομου κιλκις και αρκετους απο θεσσαλονικη,φτανοντας στο σημειο μετα απο αλεπαλληλες φορτω-εκφορτωσεις του αουντι να με δινουν οι ανθρωποι τα κινητα τους,για να τους καλω κατευθειαν,αποφευγωντας την γνωστη διαδικασια.
    2)εψαχνα ανταλλακτικα με τις ωρες η και ακομα με τις μερες....λες και εψαχνα καποιο διαμαντι σπανιας κοπης......και αν και οποτε εβρισκα,το πληρωνα σαν διαμαντι σπανιας κοπης..
    3)αντιπροσωπεια????απλα ενα μαγαλο μηδενικο.......ενα μηνα τοτε παραδωση ανταλλακτικου......τωρα δεν ξερω και δεν θελω να ξερω.
    4)βλαβες 1-2 φορες το μηνα με ανταλλακτικα που στοιχιζαν εναν μισθο τραπεζικου!!!
    εκτος τα σερβις
    5)η καλυτερη των περιπτωσεων επισκεψη σε συνεργειο ηταν απο το πρωι μεχρι το κλεισιμο του συνεργειου 6-7 η ωρα το βραδυ.......
    σε αλλες περιπτωσεις 2-3 ημερες μεσα και μιλαμε για καλο συνεργειο,οπου μετα απο τις συχνες επισκεψεις ειχε δημιουργηθει και ενα πολυ φιλικο κλιμα και τα παιδια που το εχουν.....ειχαν ερθει απο γερμανια και ειχαν κονε βρισκοντας μου πραγματα που εδω επρεπε να φαω τον κοσμο για να τα βρω.....και αν!!!!!
    για τον ιμαντα χρονισμου που αναφερθηκε πριν....τι να πω??
    ξυλωμα ολο το εμπρος μερος....προφυλακτηρας-μετωπη-ψυγειο κλπ.....ωρες ατελειωτες!!!!και το αστειο ηταν......οταν ρωτησα......γιατι εχει ιμαντα και οχι καδενα??
    απαντηση-----''για πιο ησυχη λειτουργεια''.......αν το ακουγατε.....δουλευε σαν σπαστηρας σε λατομειο!!!
    στις 117.000 χλμ κοψιμο στροφαλου και τρεις μπιελες βγηκαν απο τον κορμο και ειδαν το φως της ημερας........
    υστερα απο αυτο ειχα μια περηπετεια 2 μηνων,οπου πηγα σε ενα αλλο συνεργειο για μια μετατροπη ....οπου θα σας τα πω οταν ανοιξει καποιο θρεντ ''μαλ@@@κες-απατεωνες-καραγκιοζηδες-συνεργειατζηδες''
    ολα τα παραπανω αντιλαμβανεστε ολοι οτι κοστιζουν πολυ χρονο αλλα και πολυ χρημα.....και το δυσαρεστο ηταν οτι το αουντι ηταν το εργαλειο της δουλειας μου και οχι της βολτας μου.....και για αυτον τον λογο επρεπε να λειτουργει κανονικα.......ανταυτου μου ετρωγε την ψυχη με ολα οσα ανεφερα πριν,κανοντας με να λυγισω οικονομικα γιατι και εσοδα δεν ειχα και αντιθετα ειχα εξοδα συνεχως,επιδιορθονωντας το ρημαδι......
    ισως καποιος να πει.....τα μπεμπε δεν χαλανε???φυσικα και χαλανε....αλλα οχι και ετσι!!!
    και σαν αντιπροσωπεια(που ολοι μας εχουμε καποιο παραπονο)καμια σχεση......και το λεω εγω αυτο οπου το δικο μου ειναι και λιγο σπανιο(ποσα 39αρια individual ντιζελ ξερετε??) και παρολα αυτα οτι και αν χρειαστηκα το βρηκα......ακομα και σε after-market...
    για ολα τα παραπανω θα συμφωνησω με τον φιλο S8N....στο οτι με το που βλεπω αουντι στο δρομο,βγαζω σπυρια και κοιταω να δω το υφος του οδηγου........ η αν ειναι και καποιος γνωστος λεω απο μεσα μου.........κριμα στο παιδι σε αυτα που τραβαει η θα τραβηξει

  8. The Following User Says Thank You to individual For This Useful Post:

    S8N (18-09-10)

  9. #127
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παιδιά.... όταν περάσετε τα 35, αποκτήσετε και 2-3 κουτσούβελα, έχετε και κάτι σοβαρότερο να ασχοληθείτε από το να είστε ιδιοκτήτες ενός ή δύο αυτοκινήτων, πιστέψτε με, δεν θα σας καίγεται καρφί με τι κυκλοφορεί ο ένας και τι κυκλοφορεί ο άλλος, ούτε τι μπρελόκ βρίσκεται πάνω στα τραπέζια των καφέ...

    Το αυτοκίνητο θα είναι ένα ασφαλές μέσο μεταφοράς αλλά και ένα αγαπημένο παιχνίδι, άσχετα αν αξίζει 200000 ευρώ ή 15000, ή αν αυτός που το έχει είναι 20 ή 60 χρόνων, ότι του αρέσει και ότι μπορεί ο καθένας αγοράζει, ...και ότι δεν μπορεί, το θαυμάζει σαν έργο τέχνης και όχι σαν ιδιοκτησία κάποιου άλλου που δεν μπόρεσε (ως τώρα) να την αποκτήσει.
    Μην το πάμε εκεί (ότι όλα είναι μόστρα δηλαδή) .....μερικά χρόνια αργότερα, μπορεί να το φέρει έτσι η ζωή και να αποκτήσει ένα πολύ πιο ακριβό και πολύ πιο ωραίο και πολύ πιο γρήγορο από αυτόν που "μοστράριζε" το κλειδί πάνω στο τραπέζι... και να κυκλοφορεί Κολωνάκι Κηφισιά από το πρωί μέχρι το βράδυ... τότε δεν θα είναι μόστρα?
    Χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν υπάρχουν και οι εξαιρέσεις, αλλά μην είμαστε απόλυτοι ότι όπου BMW και φιγουρατζής.... Ο καθένας αισθάνεται όμορφα γι αυτό που κατάφερε να πάρει.
    Με αυτή τη λογική, όλοι οι μερτσεντάκηδες είναι φιγουρανζήδες, οι αουντάκηδες το ίδιο, οι αλφιστι το ίδιο, οι χοντάκηδες, οι τογιοτακηδες, κ.ο.κ. Όλοι όσοι κατάφεραν δηλαδή κάποια στιγμή στη ζωή τους να πάρουν αυτό που ήθελαν και μπορούσαν ..δεν θα πρέπει να εμφανιζουν τα κλειδιά τους γιατί μπορεί να παρεξηγηθούν από τους γύρω τους..? Υπάρχουν τογιότα που στοιχίζουν 40000 και ΒΜW που μπορεί να έχουν αγοραστεί 8000. Ποιο κλειδί έχει μεγαλύτερη αξία πάνω στο τραπέζι? Κανένα! "Υποθετικές υποθέσεις" μόστρας και κομπλεξισμοί προς κάποιους που (πιθανώς) έχουν ακριβό αυτοκίνητο ...δεν είναι όμως έτσι... ο καθένας αγαπάει αυτό που έχει και το κάνει ό,τι θέλει...

  10. The Following 15 Users Say Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    bill_m3 (18-09-10), Dioskouroi (18-09-10), gant (18-09-10), georggge46 (18-09-10), halkida116mpack (18-09-10), joseph (18-09-10), katsaraios (17-09-10), Konstantinos E60 (18-09-10), m-power_01 (17-09-10), Nick bmwlover (17-09-10), PANOS-E60 (18-09-10), Ptboul (20-09-10), S8N (18-09-10), Vasilis (19-09-10), Κωνσταντίνος (17-09-10)

  11. #128
    Εγγραφή
    26-06-10
    Περιοχή
    Καλαμος Αττικης
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    67
    Thanked
    63
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο individual Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχω βεβαια την απαιχτη ροη του λογου του φιλου S8N....
    αλλα την εχω πατησει και εγω με το πρωτο Α6 που ειχε κυκλοφορησει το 96-97...
    και συγκεκριμενα με το audi A6 2.5 TDI quattro για ταξι τοτε........παρασυρομενος απο την ομολογουμενως αξιοπιστια που ειχε το 80αρι 1.9 tdi....και επιπλεον οτι μου αρεσε παρα πολυ,σκεπτομενος φυσικα οτι αφου το 19αρι μοτερ ειναι σκυλι μαυρο.......τι θα ειναι η 2.5αρα.......εκει την πατησα!!!
    συνεχως προβληματα και μαλιστα δαπανηρα....
    1)ειχα γνωρισει ολους τους οδηγους της express service του νομου κιλκις και αρκετους απο θεσσαλονικη,φτανοντας στο σημειο μετα απο αλεπαλληλες φορτω-εκφορτωσεις του αουντι να με δινουν οι ανθρωποι τα κινητα τους,για να τους καλω κατευθειαν,αποφευγωντας την γνωστη διαδικασια.
    2)εψαχνα ανταλλακτικα με τις ωρες η και ακομα με τις μερες....λες και εψαχνα καποιο διαμαντι σπανιας κοπης......και αν και οποτε εβρισκα,το πληρωνα σαν διαμαντι σπανιας κοπης..
    3)αντιπροσωπεια????απλα ενα μαγαλο μηδενικο.......ενα μηνα τοτε παραδωση ανταλλακτικου......τωρα δεν ξερω και δεν θελω να ξερω.
    4)βλαβες 1-2 φορες το μηνα με ανταλλακτικα που στοιχιζαν εναν μισθο τραπεζικου!!!
    εκτος τα σερβις
    5)η καλυτερη των περιπτωσεων επισκεψη σε συνεργειο ηταν απο το πρωι μεχρι το κλεισιμο του συνεργειου 6-7 η ωρα το βραδυ.......
    σε αλλες περιπτωσεις 2-3 ημερες μεσα και μιλαμε για καλο συνεργειο,οπου μετα απο τις συχνες επισκεψεις ειχε δημιουργηθει και ενα πολυ φιλικο κλιμα και τα παιδια που το εχουν.....ειχαν ερθει απο γερμανια και ειχαν κονε βρισκοντας μου πραγματα που εδω επρεπε να φαω τον κοσμο για να τα βρω.....και αν!!!!!
    για τον ιμαντα χρονισμου που αναφερθηκε πριν....τι να πω??
    ξυλωμα ολο το εμπρος μερος....προφυλακτηρας-μετωπη-ψυγειο κλπ.....ωρες ατελειωτες!!!!και το αστειο ηταν......οταν ρωτησα......γιατι εχει ιμαντα και οχι καδενα??
    απαντηση-----''για πιο ησυχη λειτουργεια''.......αν το ακουγατε.....δουλευε σαν σπαστηρας σε λατομειο!!!
    στις 117.000 χλμ κοψιμο στροφαλου και τρεις μπιελες βγηκαν απο τον κορμο και ειδαν το φως της ημερας........
    υστερα απο αυτο ειχα μια περηπετεια 2 μηνων,οπου πηγα σε ενα αλλο συνεργειο για μια μετατροπη ....οπου θα σας τα πω οταν ανοιξει καποιο θρεντ ''μαλ@@@κες-απατεωνες-καραγκιοζηδες-συνεργειατζηδες''
    ολα τα παραπανω αντιλαμβανεστε ολοι οτι κοστιζουν πολυ χρονο αλλα και πολυ χρημα.....και το δυσαρεστο ηταν οτι το αουντι ηταν το εργαλειο της δουλειας μου και οχι της βολτας μου.....και για αυτον τον λογο επρεπε να λειτουργει κανονικα.......ανταυτου μου ετρωγε την ψυχη με ολα οσα ανεφερα πριν,κανοντας με να λυγισω οικονομικα γιατι και εσοδα δεν ειχα και αντιθετα ειχα εξοδα συνεχως,επιδιορθονωντας το ρημαδι......
    ισως καποιος να πει.....τα μπεμπε δεν χαλανε???φυσικα και χαλανε....αλλα οχι και ετσι!!!
    και σαν αντιπροσωπεια(που ολοι μας εχουμε καποιο παραπονο)καμια σχεση......και το λεω εγω αυτο οπου το δικο μου ειναι και λιγο σπανιο(ποσα 39αρια individual ντιζελ ξερετε??) και παρολα αυτα οτι και αν χρειαστηκα το βρηκα......ακομα και σε after-market...
    για ολα τα παραπανω θα συμφωνησω με τον φιλο S8N....στο οτι με το που βλεπω αουντι στο δρομο,βγαζω σπυρια και κοιταω να δω το υφος του οδηγου........ η αν ειναι και καποιος γνωστος λεω απο μεσα μου.........κριμα στο παιδι σε αυτα που τραβαει η θα τραβηξει
    Εγω φιλε μου σε αυτο θα αντιπαρατεθω, και θα σου πω οτι εδω και 25 χρονια ο πατερας μου ειναι ευτυχης ιδιοκτητης audi. Εχοντας διανυσει συνολικα πανω απο 1.000.000 χιλιομετρα με αυτοκινητα της συγκεκριμενης εταιριας, δεν εχει κανενα απολυτως παραπονο.
    Και εδω θα θελα να αναφερω και τον πατερα του Ηλια(ghost-rider). Ο συγκεκριμενος ανθρωπος, για τις αναγκες της δουλειας του εχει ενα βενζινοκινητο VAG, το οποιο πιστο, αν και εντελως παραμελημενο, εχει φτασει χωρις πολλα πολλα τα 750.000 χλμ. Αν καποιος με BMW εχει να αντιπαραθεσει παρομοια εμπειρια σαφως και να δεχτω οτι εχουν αναλογη αξιοπιστια. Το να λεμε ομως αβερτα, οτι τα αλλα σπανε, εχοντας ενα αμαξι απο γκαραζ σε γκαραζ ειναι τουλαχιστον αστειο.
    Οπως επισης αστειο ειναι να κατηγορεις την αξιοπιστια ενος αυτοκινητου, αφου πρωτα του χεις αλλαξει τα φωτα στις μετατροπες, για να το φερεις και καλα στα μετρα σου, και να πηγαινει οπως εσυ θες.
    Δεν ειναι χαζοι οι μηχανικοι των εργοστασιων που δουλευουν τα αμαξια σε μια ιπποδυναμη. Αντιθετως ειναι χαζος ο ιδιοκτητης που θεωρει οτι το μοτερ εχει τρελα περιθωρια και σηκωνει τρελο ανεβασμα. Ε οχι, ας μην υπαρχουν και απαιτησεις μετα.

    Υ.Γ. ελπιζω να με θελετε ακομα στις συναντησεις

  12. The Following User Says Thank You to PSDEDES For This Useful Post:

    ghost-rider (18-09-10)

  13. #129
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΚΙΛΚΙΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    1109
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    πριν απο 5-6 περιπου χρονια,γνωστος μου επειχηρηματιας,πηρε ενα Α8....μεσα στην τρελη χαρα ο ανθρωπος......μου ελεγε εχει αυτο-εχει εκεινο-κανει ετσι-κανει αλλιως.......
    μολις τελειωσε το μονολογο της τρελας.....του λεω.......ωραια ολα αυτα......αλλα
    οδικη βοηθεια εχεις?????
    εσκασε στα γελια ο ανθρωπος.......και φυγαμε,γιατι στον δρομο ημασταν.
    την αλλα μερα τον ξαναειδα τον ανθρωπο.........και με ρωτησε γιατι του ειχα κανει την συγκεκριμενη ερωτηση,ξερωντας οτι γνωριζω αρκετα πραγματα....ειδικα στα αουντι.....
    του ειπα 5 πραγματακια και τελος.......
    μετα απο αυτα περασαν 4-5 χρονια που τον ειχα δει (δραστηρειοποιηται εκτος συνορων)
    εμαθα τις προαλλες οτι με εψαχνε και παραξενευτικα γιτι δεν ειμαστε και φιλοι....απλοι γνωστοι μονο........
    τελικα ολως τυχαιως βρεθηκαμε.......και οταν το ρωτησα τι με ηθελε......
    συνωπτικα να σας πω οτι καθε επισκεψη του σε συνεργειο ηταν 2-3-4000 ευρω αναλογα και επισκεψεις ηταν συχνες.........και τελικα σχεδον το χαρισε....και πηρε μια mercedes S500......
    τα σχολια δικα σας!!!!

  14. #130
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΚΙΛΚΙΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    1109
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PSDEDES Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω φιλε μου σε αυτο θα αντιπαρατεθω, και θα σου πω οτι εδω και 25 χρονια ο πατερας μου ειναι ευτυχης ιδιοκτητης audi. Εχοντας διανυσει συνολικα πανω απο 1.000.000 χιλιομετρα με αυτοκινητα της συγκεκριμενης εταιριας, δεν εχει κανενα απολυτως παραπονο.
    Και εδω θα θελα να αναφερω και τον πατερα του Ηλια(ghost-rider). Ο συγκεκριμενος ανθρωπος, για τις αναγκες της δουλειας του εχει ενα βενζινοκινητο VAG, το οποιο πιστο, αν και εντελως παραμελημενο, εχει φτασει χωρις πολλα πολλα τα 750.000 χλμ. Αν καποιος με BMW εχει να αντιπαραθεσει παρομοια εμπειρια σαφως και να δεχτω οτι εχουν αναλογη αξιοπιστια. Το να λεμε ομως αβερτα, οτι τα αλλα σπανε, εχοντας ενα αμαξι απο γκαραζ σε γκαραζ ειναι τουλαχιστον αστειο.
    Οπως επισης αστειο ειναι να κατηγορεις την αξιοπιστια ενος αυτοκινητου, αφου πρωτα του χεις αλλαξει τα φωτα στις μετατροπες, για να το φερεις και καλα στα μετρα σου, και να πηγαινει οπως εσυ θες.
    Δεν ειναι χαζοι οι μηχανικοι των εργοστασιων που δουλευουν τα αμαξια σε μια ιπποδυναμη. Αντιθετως ειναι χαζος ο ιδιοκτητης που θεωρει οτι το μοτερ εχει τρελα περιθωρια και σηκωνει τρελο ανεβασμα. Ε οχι, ας μην υπαρχουν και απαιτησεις μετα.

    Υ.Γ. ελπιζω να με θελετε ακομα στις συναντησεις


    εχεις δικιο φιλε μου οσων αφορα τα παλια αυτοκινητα αφου λες για ενα αουντι 25 χρονων.......αυτα ηταν σκυλια μαυρα......αλωστε το αναφερω στην αρχη οτι παρασυρθηκα απο τα 80αρια οπου ηταν αξιοπιστα.......
    ακομα και τα γαλλικα οπου ολοι τα κατηγορουν........πριν 20 χρονια ηταν αξιοπιστα και αυτα.....
    οσο για μετατροπες που αναφερεις....μακρυα απο εμενα αυτα.....
    δεν πηγα να κανω μετατροπη το ιδιο μοτερ.....αλλα πηγα να βαλω ενα τελειως διφορετικο μοτερ(για αυτο ειπα οτι πηγα για μετετροπη)γιατι ολοι οσοι ειχαν το συγκεκριμενο που φορουσε ειχαν τα ιδια προβληματα.......
    να προσεχουμε τι λεμε!!!

Σελίδα 13 από 27 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP