Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: Γινεται 3.0si σε Ε46 αντι Μ54??

  1. #1
    Εγγραφή
    16-05-10
    Περιοχή
    Athens , Kallithea .
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    95
    Thanked
    16
    Rides
    1

    Προεπιλογή Γινεται 3.0si σε Ε46 αντι Μ54??

    παιδια καλησπερα, ειχ αμια συζητηση τις προαλες μιας κ ειμαι στο ψαξιμο για 3λιτρα πνευμονια στη μπεμπα, κ ενας φιλος μου προτεινε να βαλω τον 3.0 si γινεται αυτο ??? νομιζω οτι θα υπαρχει ολο κ καποιο προβλημα στην εφαρμογη , δεν ξερω ρε παιδια αν εχετε κ κανενα καλο μαστορα στα υποψιν να παρω κ αλλες γνωμες δεκτες. ευχαριστω εκ των προτερων

  2. #2

    Προεπιλογή

    Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά... Βρηκες τέτοιο μοτέρ;
    Και μετά η ξενερωτικη απάντηση ... Θα βρεις κολημα με τα ηλεκτρικά ... Θέλει ψάξιμο ,δεν έχω ακούσει να το έχει κάνει κανείς

  3. #3
    Εγγραφή
    16-05-10
    Περιοχή
    Athens , Kallithea .
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    95
    Thanked
    16
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    δεν το εχω ψαξει για τετοιο μοτερ μου το εδειξε ενας γνωστος με αφορμη ενα μοτερ που πωλειται στο car.gr https://www.car.gr/parts/view/668368/ αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν γινεται απλα ρωτησα μηπως κ καποιος το εκανε , ειμα σε αναζητηση μοτερ , ειδαλως θα προσφυγω σε αλλη λυση να εμπιστευτω τον μαστορα στην επιλογη, τι λες??

  4. #4
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν το αυτοκινητο σου εχει 2 φυσες ξερω οτι μπορει να μπει . . .

    Δηλαδη εαν ειναι 2004 μοντελο και επανω . . .

  5. #5
    Εγγραφή
    30-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    495
    Thanked
    115
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnnye46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν το εχω ψαξει για τετοιο μοτερ μου το εδειξε ενας γνωστος με αφορμη ενα μοτερ που πωλειται στο car.gr https://www.car.gr/parts/view/668368/ αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν γινεται απλα ρωτησα μηπως κ καποιος το εκανε , ειμα σε αναζητηση μοτερ , ειδαλως θα προσφυγω σε αλλη λυση να εμπιστευτω τον μαστορα στην επιλογη, τι λες??
    ειδατε αυτο που γραφει στη περιγραφη ? με ενα προγραμμα και εξατμισεις αγγιζει τα 320 αλογα. ........

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP