Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: Restoration E30

  1. #1

    Προεπιλογή Restoration E30

    Λοιπόν όσοι με ξέρουν λίγο καλύτερα , γνωριζουν οτι το παθος μου ειναι το Ε30... Χθες λοιπον με αφορμη ενα σμασμενο φαναρι πισω και μια γουβιτσα στο καπω (επεσε πανω ενα μηχανακι) το εβαλα μεσα και ειπα να κανω μερικα πραγματακια...
    καινουριο φαναρι δεν το συζηταμε...
    Επισκευη στο καπω
    Και ελεγχος και επισκευη πατωματος...Τα χρονια ειναι πολλα, ολο και σε καποιο πεζοδρομιο εχει βρει ολο και καπου εχει φυγει η τσιχλιτσα του , καπου θα παραμονευει η σκουριτσα...ποιος ξερει κατι οι πλαστικοι θολοι και οτι προκυψει!
    Αφου ανοιξαμε που ανοιξαμε δουλειες...λεω να περασω και στο εσωτερικο!
    Η μοναδικη πληγη στο εσωτερικο ειναι το καθισμα του οδηγου!
    Επειδη ο κωδικος αυτος εχει καταργηθει ,θα πρεπει να φτιαξω ολο το σαλονι που ομως ειναι σε πολυ καλη κατασταση. Σκεφτομαι λοιπον να κρατησω τα κοματια που ειναι στα μαγουλα, ειναι ασορτι δερματινη με τις ποτες το ταμπλο κλπ κλπ σε αριστη κατασταση και δεν θελω να την αλλαξω.Αρα θελω εναν καλο μαστορα να ξηλωσει τα καθισματα μου , να λαδωσει μηχανισμους , να γεμισει αφρολεξ του οδηγου, να κρατησει τα μαγουλα ολου του σαλονιου και να βαλει πλατη-καθισμα ενα ωραιο υφασμα σε σχεδιο εποχης...

    Θελω λοιπον οποιος εχει εμπειρια να μου συστησει καποιον μαστορα! Εχω δει δουλεια μερικων ...ας δω και καναν ακομη και αποφασιζω!

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    πολυ καλος μαστορας ταπετσερης ειναι ο ρελλας στη νεα ερυθραια...
    δεν ειναι ο φθηνοτερος, αλλα η δουλεια του ειναι εφαμιλη του εργοστασιου...

  3. #3
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    170
    Thanked
    97
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ρώτα με ό,τι θες και αν ξέρω θα σε βοηθήσω. Καλή συνέχεια!!!

  4. #4
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    ΧΙΟΣ
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    433
    Thanked
    220
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    φιλε δεν ξερω καποιον μαστορα γιατι δεν ειμαι απο αθηνα,αλλα εκανα προσφατα ανακατασκευη στο ε30 μου (σκουριες κτλ),οποτε αν μπορω να βοηθησω σε κατι ευχαριστως.καλη συνεχεια

  5. #5
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Kορυδαλλος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    120
    Thanked
    40
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φιλε μου ενας καλος μαστορας ειναι ο ΒΡΑΝΑΚΗΣ ολα του Σπανου αυτος τα κανει γατα σε bmw χρονια ....σε pm να σου πω που ειναι..

  6. #6
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τάκης Ρέλλας (Υιος) στην Ν. Ερυθραία και Βρανάκης στα Καμίνια είναι ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΑ και από μένα άριστοι μάστορες. Εκτός από αυτό χρησιμοποιούν και άριστης ποιότητας υλικά, το δεύτερο σημαντικότερο στη παροχή υπηρεσίας....

    Εξαρτάται το πού μένεις.

  7. #7

    Προεπιλογή

    Ευχαριστω για τις απαντησεις σας...Νομιζω οτι θα παω μια βολτα απο τον Βρανακη ...Ανδρεα στειλε στοιχεια

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP