Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 27 από 27

Θέμα: ΠΑΤΡΑ συνάντηση

  1. #21
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Άσχετο, αλλά πως γίνεται ο Πατρινός να απαντάει σε θρεντ και να φαίνεται offline και εγώ να έχω σβήσει υπολογιστή και να φαίνομαι online ακόμα και 3 ώρες αργότερα ???

  2. #22
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άσχετο, αλλά πως γίνεται ο Πατρινός να απαντάει σε θρεντ και να φαίνεται offline και εγώ να έχω σβήσει υπολογιστή και να φαίνομαι online ακόμα και 3 ώρες αργότερα ???
    O Πατρινος εχει προφανως επιλεξει την αντιστοιχη ρυθμιση (να μη φαινεται) απο το user cp του.

    Εσυ εσβησες χωρις να κανεις logout.

    Ειναι του VBulletin....

    Αστα φιλε μου, του διαβολου πραγματα αυτα τα μηχανηματα.

    End oftopic

  3. The Following User Says Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    Monsta (06-09-10)

  4. #23
    Εγγραφή
    26-08-10
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    6
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    1. δικαιωμα να σχολιασεις εχεις παντα. αυτο μας ελειπε να μην εχουμε και ελευθερια λογου
    2. απο την αρχη διευκρινισα οτι δεν ξερω την προιστορια. απλα εκανα ενα γενικο σχολιο
    3. δεν ειπα οτι δεν προσφερθηκες να με βοηθησεις τοτε. ουτε το ξεχασα και την εκτιμω την κινηση σου
    4. δεν τιθετε θεμα συγνωμης. δεν παρεξηγηθηκα με σενα

    υγ: πακετο εφαγες με τις ζαντες...

  5. #24
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο driftakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. δικαιωμα να σχολιασεις εχεις παντα. αυτο μας ελειπε να μην εχουμε και ελευθερια λογου
    2. απο την αρχη διευκρινισα οτι δεν ξερω την προιστορια. απλα εκανα ενα γενικο σχολιο
    3. δεν ειπα οτι δεν προσφερθηκες να με βοηθησεις τοτε. ουτε το ξεχασα και την εκτιμω την κινηση σου
    4. δεν τιθετε θεμα συγνωμης. δεν παρεξηγηθηκα με σενα

    υγ: πακετο εφαγες με τις ζαντες...
    με τις ζαντες εφαγα πακετο αλλα δεν τρεχει τιποτα
    ξερεις πολυ καλα οτι δεν προσφερθηκα να βοηθησω μονο εσενα. και ο ενας ηθελε να κανει τσαμπα γυμναστηριο και δεν ειπα κουβεντα επειδη ειναι συμφορουμιτης(και ας ειναι η μιση πατρα δικη του), και ο αλλος επινε τσαμπα καφεδες επειδη ειναι συμφορουμιτης και του αλλου του εφτιαξα 3 pc και δεν του πηρα φραγκο επειδη ειναι συμφορουμιτης, και του τεταρτου του εδωσα τσαμπα πραγματα επειδη ειναι συμφορουμιτης και πολλοι πολλοι αλλοι οι οποιοι δεν ηταν καν απο πατρα και χρειαστηκαν κατι ετρεξα κατευθειαν να βοηθησω. ακομη και του Bill που ειναι mod εδω οταν ψαχνοταν για μετατροπη του βρηκα την λυση και τον εφερα σε επικοινωνια με τον καταλληλο ανθρωπο για να κανει δουλεια του και μονο κωλο δεν εστησα επειδη ειναι συμφορουμιτες ολοι οι παραπανω. δεν ειναι μαμακια λοιπον αυτοι οι συμφορουμιτες να μου ριχνουν ανωνυμες κοκκινες και μετα να εχουν την απαιτηση να τους βοηθαω αφιλοκερδος? και οχι μονο αυτο να λενε μετα και την κουβεντα τους για εμας.
    οταν καποια στιγμη εγω χρειαστηκα μπεκ για το αμαξι ενος φιλου κανεις δεν μπηκε εδω να μου γραψει εστω και ενα σαητ για να τα βρουμε πιο φθηνα η να μας παραπεμψει καπου να τα παρουμε.οταν ηθελα αγραφο για το δικο μου γιατι εκανα μαλακια και εκαψα τον παλιο κανεις δεν προσφερθηκε να μου δωσει λυση. εγω δεν εκραξα κανεναν ομως και δεν μοιρασα κοκκινες σε αυτους που ηξερα οτι ειχαν ακρη για να με βοηθησουν. συνεχισα να τους αντιμετωπιζω ολους οπως πριν.
    θελεις να μην με γουσταρεις δικαιωμα σου, κανε οτι κανεις ονοματικα ομως να ξερω και εγω οτι δεν με πας και δεν εχεις απαιτησεις απο εμενα. οχι να με κοκκινιζεις και μετα να μου στελνεις pm οτι εσπασες κεφαλη και να σου την βρισκω τσαμπα και μετα να μου το παιζεις φιλος(γιατι εχει γινει και αυτο)..
    το να ερθω σε μια συναντηση στην οποια δεν ξερω αν με γουσταρουν σαν ανθρωπο αυτοι που θα ειναι εκει και δεν με θελουν μονο και μονο για να τους ψεκασω το αμαξι τσαμπα η να χρησιμοποιησουν δικα μου πραγματα ,που δυστυχως εμενα δεν βρεθηκε κανεις να μου τα δωσει ΔΩΡΕΑΝ οπως εχω κανει εγω σε πολλους , για τον σκοπο τους. εγω με το να μην γραφω εδω μεσα τεχνικα θεματα ή να βρισκω ανταλλακτικα το μονο που χανω ειναι να μην σπαταλαω τον χρονο μου και τα χρηματα μου σε τηλεφωνα. το αμαξι το δικο μου ειναι ετοιμο και πολλοι απο τοτε που βγηκε εχουν σκασει απο το κακο τους και το ξερεις καλα....
    δεν με πειραζει η κριτικη οταν ειναι ονομαστικη. αυτο που με πειραζει ειναι η ανωνυμια του υπολογιστη και η διπροσωπια. σε κοκκινιζω και οταν σε εχω αναγκη σε θυμαμαι και δεν τρεχει τιποτα? οχι ρε φιλε δεν ειναι ετσι. εγω οποιον δεν γουσταρω του το λεω ευθεως. και οπου κανω λαθος το λεω. οπως εκανα λαθος με τον DriverM και με τον oldcar και με τον τροπο μου εδειξα οτι δεν εχω προβλημα μαζι τους και οτι ολο το σκηνικο ηταν για γελια. και προσεξε εγω σε κανεναν απο αυτους δεν εριξα κοκκινη και ποσο μαλλον ανωνυμη.
    και επειδη ειμαι μ@λ@κας γενικα ξερεις πολυ καλα οτι παρ ολα αυτα αν ερθει καποιος και μου ζητησει βοηθεια και μπορω να κανω κατι θα το κανω και ας εχω φαει το στραβωμα μου γιατι ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου.με τους πατρινους και τους καφεδες δεν εχω προβλημα και με τον μαριο και τον ηλια και παιδια που μου διαφευγουν τα ονοματα τους εχω πιει και πινω συχνα καφεδες και οποιος με ρωταει παιρνει απαντησεις. δεν εχω προβλημα με κανεναν αλλα με ξενερωσε ρε φιλε το ολο σκηνικο του να ψαχνομαι για να βοηθαω και μετα να τρωω παστελι απο τους ιδιους που βοηθησα.εχω φαει το σκαλωμα μου τωρα. μπορει να μην μου περασει ποτε μπορει να πιω καφε με τον σπυρο και να μου εξηγησει οτι ειμαι λαθος και να μου περασει. προς το παρον ομως ειμαι στραβωμενος και απανταω μονο εκει που νομιζω

    Υ.γ για να μην φαινεσαι πας πινακας ελεγχου options και τσεκαρεις το κουτι που λεει αορατος χρηστης πανω πανω..

  6. The Following User Says Thank You to patriNOS For This Useful Post:

    ///M Arios (17-09-10)

  7. #25
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.912
    Thanked
    3217
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τελικα δεν εγινε η συναντηση... Κριμα...

    Σπυρο ποτε ξαναερχεσαι Πατρα τωρα?

  8. #26

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannisRob Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα δεν εγινε η συναντηση... Κριμα...

    Σπυρο ποτε ξαναερχεσαι Πατρα τωρα?
    Πατρα θα ερθω ξανα την αλλη βδομαδα! Τεταρτη Πεμπτη καπου εκει θα ερθω...θα καθισω λιγο και ξανα παλι πισω

  9. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    GiannisRob (06-09-10)

  10. #27
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.912
    Thanked
    3217
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αντε, γιατι με το κωλο-μαθημα που εδινα σημερα, και τη λιγουρα που με επιασε μετα, δεν προλαβα να δω το τρελο παρεακι του μανιφικο

    Οταν ερθεις Πατρα, παρε με ενα τηλ

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP