Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 34

Θέμα: Dension geteway lite

  1. #21
    Εγγραφή
    25-11-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.939
    Thanked
    8023
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Το καλώδιο που σου λέει, κουμπώνει στην φυσα πίσω και μεταφέρεται έτσι όλο το dension μπροστά.
    το πως θα το κάνεις τελικά είναι επιλογή σου. Σε φίλο που έβαλε BT φαντάσου φτιάξαμε καλωδίο για το μικρόφωνο και το τρεξαμε μπροστά

    Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997D using Tapatalk

  2. The Following 2 Users Say Thank You to wheelman For This Useful Post:

    BILL007 (27-02-14), dark knight (27-02-14)

  3. #22
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    το ξηλωμα με προβληματιζει πολύ.εδω σημερα εβγαλε την οθονη για να δει ορισμενα στοιχεια και πισω την ταπετσαρια για να δει σιντιερα κτλ και κοιταζα αλλου.αν και ηταν προσεκτικος και δεν εγινε κανενα σημαδι πουθενα

  4. The Following User Says Thank You to dark knight For This Useful Post:

    wheelman (27-02-14)

  5. #23
    Εγγραφή
    25-11-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.939
    Thanked
    8023
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Άμα το περάσει από το μαρσπιε δεν έχει ξυλωμα

    Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997D using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to wheelman For This Useful Post:

    dark knight (27-02-14)

  7. #24
    Εγγραφή
    22-11-10
    Περιοχή
    Pella
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.353
    Thanked
    2154
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dark knight Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να εχω 6 φακελους και να εμφανίζονται στην οθονη σαν 6 σιντι ,πρεπει να εχω συνδεδεμενη τη σιντιερα παραλληλα με το dension?
    Θα σου εμφανιζει στην οθονη 6 φακελους και μονο, οσο δηλαδη ειναι και ο υποτιθεμενος αριθμός cd της cdντέριας αν την ειχες κουμπωμενη.

    Ειπαμε ξεφισωνεις την σιντερια και στην θεση της φυσωνεις την πλακετα dension! τους φακελους θα στους εμφανιζει στην οθονη μεχρι 6 στον αριθμο και ας εχεις παραπανω φακελους μεσα στο USB η στο I-Pod. Τους υπολοιπους θα προσθετει αυτο τα τραγουδια χυμα!

  8. The Following 2 Users Say Thank You to steliosm46 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (12-04-14), dark knight (27-02-14)

  9. #25
    Εγγραφή
    22-11-10
    Περιοχή
    Pella
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.353
    Thanked
    2154
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οποιος δεν θελει να τραβαει καλωδιο μεχρι πισω απλα κουμπωνει το USB οπως ειναι στην πλακετα.

    Εγω την πλακετα την εχω πισω. Οποτε θελω αν θελω μπορω να τραβηξω απλα ενα καλωδιο USB μπροστα κοντα στο χειροφρενο η στο χωρο πισω εκει που ειναι η κερματοθηκη.




  10. The Following 6 Users Say Thank You to steliosm46 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (12-04-14), BILL007 (27-02-14), dark knight (27-02-14), Leonidas_E39 (27-02-14), Vassilis ///M (27-02-14), zaharias (12-04-14)

  11. #26
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τελικα μπηκε σημερα το ντενσιον ,στο ντουλαπακι του οδηγου. πολύ καλη εξυπηρετηση από τον τεχνικο. εβγαλα και την 6αρα σιντιερα από το πορτ μπαγκαζ και μου εφτιαξε επιτοπου ένα καλυμα (χωρις χρεωση)για την τρυπα που αφησε η σιντιερα,στο χρωμα της μοκέτας με αυτοκολλητο σκρατσς. το οποιο εφαρμοζει απολυτα και μπορεις να το αφαιρεις και να τοποθετείς οποτε θες. στην οθονη απεικονιζει και τιτλους κομματιων.επιτελους τελος τα σιντι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dark knight : 11-04-14 στις 22:17

  12. The Following 3 Users Say Thank You to dark knight For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (12-04-14), wheelman (11-04-14), zaharias (12-04-14)

  13. #27
    Εγγραφή
    16-05-13
    Περιοχή
    Βερολίνο
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    137
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω δεν εχω το Dension αλλα εχω το zemex v2 με τις ιδιες ακριβως λειτουργίες απλα έχω βάλει το usb στο ντουλαπάκι μέσα στην θέση που είναι ο εργοστασιακος φακός
    https://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/31/zb45.jpg
    PA SCANNER 1.4.0, INPA / EDIABAS, NCS EXPERT, TOOL 32, BMW Rheingold 3.42 (ISTA-D)
    -Προσαρμογή μεταχειρισμένων καντράν ΒΜW (Επαναφορά στην εργοστασιακή τους μορφή,μηδενισμός)

  14. #28
    Εγγραφή
    22-11-10
    Περιοχή
    Pella
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.353
    Thanked
    2154
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    καλοριζικη! Εγω θα ρωτησω το εξης: Για ποιο λογο σου αφαιρεσε την σιντερια και σου αφησε κενο χωρο?

  15. #29
    Εγγραφή
    26-01-10
    Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    153
    Thanked
    145
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steliosm46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλοριζικη! Εγω θα ρωτησω το εξης: Για ποιο λογο σου αφαιρεσε την σιντερια και σου αφησε κενο χωρο?
    επειδη το dension βγαζει εξοδο σαν να ειναι σιντιερα ...συνδευετε στο ιδιο καλωδιο ...γιαυτο και οι τιτλοι στην οθονη
    οπωτε σιντιερα καπουτ...

    παντως εμενα σε θεμα ποιοτητας επαιζε μακραν ποιοτηκοτερα η σιντιερα απο το dension βεβαια με Ηarman cardon ...

    τελικα τα mp3 εχουν απολιες...

  16. The Following User Says Thank You to 330Ci STEPTRONIC For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (12-04-14)

  17. #30
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πριν το dynavin, λόγω μη ύπαρξης σιντιέρας είχα συνδεδεμένο το dension κατ ευθείαν πίσω απ το rcd.
    Απλά πράγματα, ούτε καλωδιώσεις ούτε ξηλώματα. Βγήκε απλά στο ντουλαπάκι μια έξοδος για το ipod όπου και είχα το τελευταίο μόνιμα, όπως τώρα και με το dynavin.
    Μάλιστα μετά από ψάξιμο, είχα κατεβάσει ένα αρχειάκι κειμένου text, το έτρεξα μια φορά και είχα όλους τους φακέλους του ipod καθώς και τους τίτλους των τραγουδιών να εμφανίζονται στο display του rcd, ρύθμιση που ο εγκαταστάτης και πωλητής ούτε καν γνώριζε.
    Όλοι οι χειρισμοί του ipod γίνονταν πλέον απ τα πλήκτρα του rcd και του τιμονιού.
    Μάλλον ήμουν τυχερός γιατί το προσπέκτους του dension έλεγε πως μόνο σε ορισμένα rcd της bmw και toyota, υπήρχε η δυνατότητα εμφάνισης πληροφορίας ID3.
    Τέλος να αναφέρω πως με το απλό μαμά ηχοσύστημα στο 46αρι μου, η ποιότητα της μουσικής, σε όσα κομμάτια mp3 είναι γραμμένα με 192kps και πάνω, μέσω του ipod, είναι ποιότικά εφάμιλλα των wav ενός cd.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to gant For This Useful Post:

    330Ci STEPTRONIC (12-04-14), Leonidas_E39 (13-04-14)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP