Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 62

Θέμα: [E60] look m5 απορίες

  1. #21
    Εγγραφή
    11-01-10
    Μηνύματα
    38
    Thanked
    12
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπική μου άποψη είναι πως ο,τι είναι, ή θυμίζει Μ5, Μ3 κλπ είναι χάρμα οφθαλμών!
    Aναμφισβητητα...

  2. #22
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Η 135 είναι αυτή.........

    και η 172 αυτή..........

    Και είναι καθαρά θέμα γούστου αλλα και τσέπης το πως θέλει ο καθένας να "ντύσει" το αμάξι του....!!!

  3. #23
    Εγγραφή
    11-01-10
    Μηνύματα
    38
    Thanked
    12
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Η 172 ολα τα λεφτα

  4. #24
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εδώ μπορείτε να δείτε ποιές ζάντες μπορεί να φοράει το κάθε μοντέλο απο τη μάνα του...
    https://felgenkatalog.auto-treff.com/?felge=1350



    Υ.Γ Εμένα μου αρέσει η Styling 269 hehehehe!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 24-07-10 στις 22:35



  5. The Following User Says Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    Konstantinos E60 (25-07-10)

  6. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η 172 ολα τα λεφτα
    Συμφωνώ !!!

  7. #26
    Εγγραφή
    14-06-10
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    16
    Thanked
    2
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια του να ξεκαθαρίσω την διαφορά M-pack και Μ5 look, όπως απλά εγραψε ο nikos-Mpacket. Θέλω να διευκρινίσω 2 πράγματα : 1. Οτι αυτό που θέλω να κάνω δεν έχει να κάνει με πειράγματα σε αναρτήσεις, σηκώματα και άλλου είδους πειράγματα παρά μόνο αγορά και τοποθέτηση "λαμαρινών" και ζαντολάστιχων και 2. θέλω να μου πείτε εάν είδατε διαφορά (θετική ή αρνητική) στην απόδοση του αυτοκινήτου μετά το modicifation. π.χ. πρίν είχα λάστιχα 245/45/17 και τώρα με τα 255/35/19 έχω την εντύπωση ότι δεν μου φρενάρει τόσο καλά όσο πριν. Δεν ξέρω εάν είναι αλήθεια ή εμένα μου φένεται... Σιγά σιγά θα τα χάσω μου φένεται!!!

  8. #27
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    699
    Thanked
    185
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μια και μιλάτε για M-Pack και τα σχετικά,πόσο στοιχίζει όλο το πακέτο για να γίνει M-Pack ενα Ε60?.......
    ''One love three letters'' .....BMW

  9. #28
    Εγγραφή
    11-01-10
    Μηνύματα
    38
    Thanked
    12
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dankgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια του να ξεκαθαρίσω την διαφορά M-pack και Μ5 look, όπως απλά εγραψε ο nikos-Mpacket. Θέλω να διευκρινίσω 2 πράγματα : 1. Οτι αυτό που θέλω να κάνω δεν έχει να κάνει με πειράγματα σε αναρτήσεις, σηκώματα και άλλου είδους πειράγματα παρά μόνο αγορά και τοποθέτηση "λαμαρινών" και ζαντολάστιχων και 2. θέλω να μου πείτε εάν είδατε διαφορά (θετική ή αρνητική) στην απόδοση του αυτοκινήτου μετά το modicifation. π.χ. πρίν είχα λάστιχα 245/45/17 και τώρα με τα 255/35/19 έχω την εντύπωση ότι δεν μου φρενάρει τόσο καλά όσο πριν. Δεν ξέρω εάν είναι αλήθεια ή εμένα μου φένεται... Σιγά σιγά θα τα χάσω μου φένεται!!!

    Ρε φιλαρακο...τι αλλο να σου πουμε δηλαδη? Βαλαμε φωτογραφιες, καναμε debate για τις ζαντες ,μεχρι και ο guru ο Νικος Ε60 εκανε αναλυση επι του θεματος...και εσυ μας λες οτι θες να βαλεις bodykit γιατι δεν φρεναρει καλα??

    Μαλλον εχεις δικιο... το εχεις χασει ...

  10. #29
    Εγγραφή
    04-01-10
    Περιοχή
    Νεο Ηράκλειο-Μεταμορφωση
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    856
    Thanked
    1112
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φιλαρακο...τι αλλο να σου πουμε δηλαδη? Βαλαμε φωτογραφιες, καναμε debate για τις ζαντες ,μεχρι και ο guru ο Νικος Ε60 εκανε αναλυση επι του θεματος...και εσυ μας λες οτι θες να βαλεις bodykit γιατι δεν φρεναρει καλα??

    Μαλλον εχεις δικιο... το εχεις χασει ...
    Συγνωμη κιολας αλλα οι χαρακτηρισμοι και το υφος καλο ειναι να λειπουν το οτι καποιος ειναι μπερδεμενος και προβληματισμενος μετα απο καποια αλλαγη και το συνδιαζει με ενα αλλο θεμα δεν ειναι λογος για να τον κραζουμε,αμα σε χαλαει το θεμα μην του δινεις σημασια και ασε τους υπολοιπους που γουσταρουμε να ασχοληθουμε.
    Αν οι αρμοδοι νομιζουν οτι η συγκεκριμενη προταση προσβαλει καποιον ας την σβησουν.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikos-Mpacket : 25-07-10 στις 00:47

  11. #30
    Εγγραφή
    11-01-10
    Μηνύματα
    38
    Thanked
    12
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Νικο...το σχολιο μου πηγαινε σαφεστατα στην τελευταια γραμμη της ερωτησης του και δεν αποτελει σε καμια περιπτωση πικροχωλο σχολιασμο απο μερους μου. Καλο ειναι να διαβαζεις ολα τα ποστ πριν σχολιασεις.

    Εσυ εισαι ο Ζορρο του φορουμ ? Δεν καταλαβα δηλαδη...

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP