Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 89

Θέμα: Παροχή υπηρεσιών στην...εξωτική Βάρκιζα

  1. #31
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχα από την άλλη μεριά έχει πέτρες
    βλεπεις που δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα??

  2. #32
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιάννη είχαμε πάει και εκεί πριν 3-4 χρόνια.

    Παρκάραμε στο πάρκιν λίγο πριν την είσοδο και μόλις μπήκαμε να γίνεται ένας ΠΑΝΙΚΟΣ, τραβάω λοιπόν όσο πιο αριστερά μπορούσα μπας και βρω καμιά ξαπλώστρα, μάταια όμως. Καταλήξαμε να κάτσουμε σε πλαστικές καρέκλες μπροστά από τις τουαλέτες (!!!!!!) ενώ γινόταν διαρκώς της μουρλής. Η παραλία είναι γενικά μια απογοήτευση.

    Τώρα βλέπω πως άνοιξε και TGIF εκεί μέσα και άλλα μαγαζιά για να κάνεις τα .....ψώνια σου. ΕΛΕΟΣ!!! Βάλανε διάβασα και μηχανάκι να μετράει πόσοι μπαίνουνε.....ε λογικό φαντάσου να πληρώσεις 50 και να τη βγάλεις μπροστά στη τουαλέτα όπως εμείς....

    Ρε συ μήπως να πάω να τους προτείνω να ανοίξω ένα microrepairs εκεί απ έξω να τους κάνουμε καμιά επισκευούλα / γυαλισματάκι όσο εκείνοι κάνουν το μπανάκι τους??? Με τόσους λεφτάδες που πάνε εκεί θα τα κονομίσω χοντρά!!!!
    Ναι γενικα ειναι απαραδεκτο το θεμα.......

    Αν και για μενα αν καποιος θελει να πληρωσει η καλυτερη παραλια ειναι του grand resort στο λαγονησι......μακραν μπροστα, σε θαλασσα και σε facilitys
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  3. #33
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    η καλυτερη παραλια ειναι του grand resort στο λαγονησι......μακραν μπροστα, σε θαλασσα και σε facilitys
    να πως φαινονται οι προνομιουχοι...

  4. #34
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι γενικα ειναι απαραδεκτο το θεμα.......

    Αν και για μενα αν καποιος θελει να πληρωσει η καλυτερη παραλια ειναι του grand resort στο λαγονησι......μακραν μπροστα, σε θαλασσα και σε facilitys
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  5. #35
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Απο οτι εχω διαβασει.............
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  6. #36
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο οτι εχω διαβασει.............

  7. The Following User Says Thank You to Stathis For This Useful Post:

    Z4 DCT (13-07-10)

  8. #37
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι γενικα ειναι απαραδεκτο το θεμα.......

    Αν και για μενα αν καποιος θελει να πληρωσει η καλυτερη παραλια ειναι του grand resort στο λαγονησι......μακραν μπροστα, σε θαλασσα και σε facilitys
    Στο Grand Resort (τι ωραία που ΓΕΜΙΖΕΙ το στόμα μόνο από την ονομασία) αγαπητέ, η άμμος στη παραλία είναι ΤΕΧΝΙΤΗ και προσωπικά εμένα μου φαίνεται λες και πατάω το πόδι μου σε βούρκο όταν μπαίνω μέσα στη θάλασσα. Επίσης πολύ μπάπα μπούπα για οικογένειες. Α και ποοοοολλοί φουσκωτοί με στυλάκι ''κορίτσια.....κοιτάξτε πως έχω πρηστεί......''. Νο not my style...

    Εσείς που είστε νέοι και ελεύθεροι βέβαια είναι αλλιώς, το καταλαβαίνω.

    Επίσης έχει και σκιά στο πάρκιγκ για να μη ψήνονται τα αυτοκινητάκια σας.

    Βέβαια ακόμα καλύτερα αν θέλετε, κάντε πως μπάινετε στο ξενοδοχείο δίπλα, 40 ευρώ / άτομο η είσοδος και 25 ευρώ το club sandwich. Αλλά ΟΚ εκεί είναι όντως prive, δεν θέλουν όποιον όποιον και στο λένε από την αρχή με το τρόπο τους.

  9. #38
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο Grand Resort (τι ωραία που ΓΕΜΙΖΕΙ το στόμα μόνο από την ονομασία) αγαπητέ, η άμμος στη παραλία είναι ΤΕΧΝΙΤΗ και προσωπικά εμένα μου φαίνεται λες και πατάω το πόδι μου σε βούρκο όταν μπαίνω μέσα στη θάλασσα. Επίσης πολύ μπάπα μπούπα για οικογένειες. Α και ποοοοολλοί φουσκωτοί με στυλάκι ''κορίτσια.....κοιτάξτε πως έχω πρηστεί......''. Νο not my style...

    Εσείς που είστε νέοι και ελεύθεροι βέβαια είναι αλλιώς, το καταλαβαίνω.

    Επίσης έχει και σκιά στο πάρκιγκ για να μη ψήνονται τα αυτοκινητάκια σας.

    Βέβαια ακόμα καλύτερα αν θέλετε, κάντε πως μπάινετε στο ξενοδοχείο δίπλα, 40 ευρώ / άτομο η είσοδος και 25 ευρώ το club sandwich. Αλλά ΟΚ εκεί είναι όντως prive, δεν θέλουν όποιον όποιον και στο λένε από την αρχή με το τρόπο τους.
    Ναι ρε συ Κωστα στο χοτελι λεω που ειναι οκ για τα παιδα.....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  10. #39
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ΦΙΛΤΑΤΟΙ!!!τι λειτουργει σωστα ωστε να λειτουργει και αυτος ο τομεας του τουρισμου -διασκεδασης στη χωρα μας???
    μεχρι τωρα εκραζα αβερτα προς ολες τις κατευθυνσεις,αλλα καταλαβα οτι δε φταιει κανενας αλλος εκτος απο μενα!!
    δε φταιει ο βλακας που ανοιξε το beachομπαρο στα μυκονιατικα της χαλκιδικης και πληρωσα 10 ευρω για δυο καφεδες...που αναγκαζομουν να ακουω εκεινο το εκνευριστικο νταπα ντουμα που λεει και ο μονστα απο ηχεια της κακιας ωρας γιατι σιγα να μην πληρωνε ο ιδιοκτητης για σωστο ηχο....
    εγω που πηγα σε παραλια για να δω "κωλαρακια"9λες και αν πηγαινα σε αλλη παραλια οι γυναικες θα φορουσαν μπουργκα.)και αντι αυτου ειδα κωλαρακια τιγκα στη κυταριττιδα που τη τονιζαν φορωντας μπραζιλιαν..και αυτο ειναι κατι που ο καθε ανθρωπος το βλεπει διαφορετικα...αλλα οαν με το ζορι βρηκα δυο ξαπλωστρες για μενα και το κολλητο μυο ερχεται μια εκ των εν λογω τιγκα κυταριττιδας και μπραζιλιαν (μαλλλον κορδονι ηταν)να μου πει οτι θα ερθουν σε λιγο απο το μπαρ...

    αντι αυτου θα σας πω τι εγινε πριν δυο χρονια(περυσι δεν εκανα μπανια)
    σε μια παραλια των βρασνων
    πηγα με τη κοπελα μου και παρηγγειλα ενα φραπε και ενα χυμο...
    4 ευρω.....εγω πηρα και δευτερο καφε γιατι τον πινω γρηγορα....
    μετα πηρα και μια μπυρα 3 ευρω...μεσα σε 10 λεπτα πηρα και αλλη μια μπυρα γιατι η μπυρα πινεται κρυα!!!!
    μετα πηραμε και δυο κλαμπ σαντουιτσ που κοστισαν 8 ευρω.....καντε τη σουμα...
    20 ευρω....
    20 ευρω και καθισαμε ηπιαμε φαγαμε...
    ακουγαμε την ιδια ακριβως μουσικη σε πιο λογικες εντασεις ωστε να μπορουμε να σχοκλιασουμε και κανεναν...και εγω ομολογουμενως ειδα και κωλαρακια!!

    στο διαταυτα...φταιμε εμεις που τετοια μερη τα εχουμε θεοποιησει και καθε χρονο στηνουμε τα οπισθια μας για να τα πιανει ο καθε μαγκας (που μετα θα μπει στη πορσε και θα παει σπιτι του)που φοροδιαφευγοντας του κερατα κοστολογει ενα καφε με 5 ευρω και μια ξαπλωστα με 10 ευρω(ποσο κοστιζει μια τετοια απλωστρα αραγε????40???δηλαδη σε μια μερα αυτος εβγαλε το κοστος αγορας της??
    και σε 90 που εχει το καλοκαιρι?????
    καλα δε το συζητω οτι ανω των 30 συμφωνουν μαζι μου...
    για να ανοιξουν ομως τα ματια τους και οι μικροτεροι.......
    που ακομα δε δουλευουν και πανε και τα ακουμπανε που???
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  11. The Following User Says Thank You to GEORGE316 For This Useful Post:

    paganis (13-07-10)

  12. #40
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βεβαια επειδη το θεμα ειναι η τιμολγιακη πολιτικη ......
    Ειναι γενικος απαραδεκτο το θεαμα σε μια χωρα που βασιλευει ο ηλιος και η θαλασσα και εχοντας πολλες παραλιες σε μια ευρωπαικη πρωτευουσα να βλεπουμε το φαινομενο να τις εκμεταλευονται ιδιωτες!!!!!
    Να πρεπει να πληρωσει ο κατοικος της πολης για να κανει μπανιο στις παραλιες2 της!!!! την στιγμη που σε αλλα κρατη κανουν αγωνα να διατηρουν τα ποταμια καθαρα για να δροσιζονται οι κατοικοι τους!!!!!
    Παντου συμφεροντα!!! παντου μιζες!!!!
    Αλλα ας δει καποιος τους ιδιοκτητες και μετα θα καταλαβει για τι συμφεροντα μιλαμε.........
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  13. The Following User Says Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    joseph (13-07-10)

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP