Σελίδα 2 από 133 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 1323

Θέμα: BMW 3er E46 Navigation 7" Monitor

  1. #11
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georggge46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απορω με μερικα ατομα που πληρωνουν 1000 ευρω για να βαλουν ενα κινεζικο προιον [αγνωστου ποιοτητας και αξιοπιστιας] ενω θα μπορουσαν με αυτα τα χρηματα να βαλουν κατι αξιοπιστο κι επωνυμο ! Ουσιαστικα πληρωνουν την εργοστασιακη εμφανηση και μαλιστα πολυ ακριβα ....!
    Γιωργο συμφωνω 99% μαζι σου .
    εγω το 2 din που εχω βαλει κανει 200 ευρω και τα εχει ολα,μεχρι στιγμης κανενα προβλημα,αλλα επειδη ακριβως ειναι φτηνο αν χαλασει εχω περιθωριο οικονομικα να το αλλαξω με τετοια τιμη.
    στο 1% που εχω επιφυλαξη ειναι οτι το καταστημα δινει εγγυηση και κανει αψογη δουλεια οποτε για οποιον τα διαθετει νομιζω ειναι καλυτερη λυση απο το εργοστασιακο μακραν

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  2. #12
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    794
    Thanked
    1238
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιωργο συμφωνω 99% μαζι σου .
    εγω το 2 din που εχω βαλει κανει 200 ευρω και τα εχει ολα,μεχρι στιγμης κανενα προβλημα,αλλα επειδη ακριβως ειναι φτηνο αν χαλασει εχω περιθωριο οικονομικα να το αλλαξω με τετοια τιμη.
    στο 1% που εχω επιφυλαξη ειναι οτι το καταστημα δινει εγγυηση και κανει αψογη δουλεια οποτε για οποιον τα διαθετει νομιζω ειναι καλυτερη λυση απο το εργοστασιακο μακραν
    Το καθε τι ,εχει και την τιμη του....! και το σιγουρο ειναι οτι 950 ευρω για κινεζικο ειναι παραπανω απο πολλαααα ! Αντιστοιχες συσκευες για group vag κυμενονται στα 500-600 ευρω που και παλι ειναι παρα πολλα καθως ειναι γνωστο οτι εχουν προβληματα αξιοπιστιας αυτα τα προιοντα ! και να σου βγει καλο ενα κινεζικο ,παλι, εχει μειωμενη αποδοση ενισχυτη σε σχεση με τα επωνυμα...! Επισης και με εξωτερικο ενισχυτη να παιξεις θα ακουσεις τα παρασιτα της αρκουδας....!
    Ολα αυτα παντα τα λεω σε σχεση αποδοσης,αξιοπιστιας - τιμης. Τα 200 ευρω που πληρωσες εσυ για την 2din ειναι μια χαρα τιμη ...και να σου χαλασει το πετας και παιρνεις αλλο....δεν κλαις το χιλιαρικο...!
    bbs rules ....

  3. #13
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    794
    Thanked
    1238
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οσον αφορα το καταστημα δεν αμφιβαλω για την αξιοπιστια του και την εγγυηση που δινει ! Βεβαια για την καλη δουλεια που λες , η εγκατασταση 1din [γιατι ουσιαστηκα 1din ειναι το συγκεκριμενο προιον με εξαιρεση την 2din προσοψη] δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο ,ο καθενας μπορει να την κανει ! και μαλιστα αν δεν κανω λαθος την χρεωνει 150 ευρω.......
    bbs rules ....

  4. #14
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    1.540
    Thanked
    1946
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    όντας άσχετος, να ρωτήσω τί είναι τα 2 din?

  5. #15
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    794
    Thanked
    1238
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefm5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όντας άσχετος, να ρωτήσω τί είναι τα 2 din?
    1din :https://www.gelisound.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=279604

    2din :https://www.gelisound.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=279837
    bbs rules ....

  6. #16
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    1.540
    Thanked
    1946
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    διαστάσεις λοιπόν..

  7. #17
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    794
    Thanked
    1238
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefm5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    διαστάσεις λοιπόν..
    ακριβως ! single din αυτα που πιανουν 1 θεση και double din αυτα που πιανουν 2 !
    bbs rules ....

  8. #18
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Επειδή το έχω ψάξη το θέμα σας λέω ότι τα επώνυμα δεν εχουν 200ε.Πλήρες επώνυμο που ήθελα να βάλω θα μου κόστηζε 2000ε πέρσυ τον Απρίλιο.Το συγκεκριμένο της Dynavin (πλήρες) στο ebay το έχει 649ε.Ο φίλος ηλεκτρολόγος θα μας πάρη 50ε την τοποθέτηση και 60ε την κεραία,δηλαδή περίπου όλα μαζί 800ε, και όχι 1100 που το τοποθετή ο άλλος, και απ΄ότι είδα παίζει μια χαρά.


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  9. #19
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    794
    Thanked
    1238
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγω με 1600 ευρω εβαλα κορυφαιο συστημα της pioneer μαζι με το κιτ εγκαταστασης, τοποθετηση και χειριστηρια τιμονιου ! Ειναι προτιμοτερο να δωσεις 600 ευρω παραπανω και να βαλεις κατι αξιοπιστο παρα να βαλεις κινεζικες μαιμουδιες....
    bbs rules ....

  10. #20

    Προεπιλογή


  11. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    ghost-rider (23-05-10)

Σελίδα 2 από 133 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP