Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 72 από 72

Θέμα: Την έκανα την πατάτα μου...

  1. #71
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν την έκανα την πατάτα μου. Πήγα να στρίψω σε ένα στενό και το πίσω φτερό και προφυλακτήρας απέκτησαν στενή επαφή με τον προφυλακτήρα μιας Corolla. Αποτέλεσμα ήταν να ανταλάξουμε λίγο χρώμα και εγώ κυρίως να έχω έντονα σημάδια απο το χρώμα του και ένα πολύ μικρό βαθούλομα μπροστά απο την πίσω δεξιά ρόδα.

    Τι προτείνεται για να το φτιάξω? Υπάρχει μια εταιρία που ονομάζεται Chips Away και έχω ακούσει καλά λόγια αλλά χτυπάνε λίγο στις τιμές. Έχετε εντυπώσεις απο την συγκεκριμμένη εταιρία? Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο έστω και με πμ?

    Σας ευχαριστώ. Βοηθήστε με για τραβάω τα μαλλιά μου...

    Η τσιπς εγουευ ειναι καλη Εδω στη Στροφη καρατασου εχει ενα και ΟΛΕΣ κανουν παζαρια ΜΗ δωσης πανω απο 30 EURO

  2. #72
    Εγγραφή
    15-05-11
    Μηνύματα
    110
    Thanked
    66
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Στράτο, λίγα posts πριν, περιέγραψα την (θετική) εμπειρία μου από την paintbull (μαγαζί επί της αχαρνών 427)...νομίζω ότι δεν αξίζει καθόλου μα καθόλου να στεναχωριέσαι...νομίζω ότι με 50-60 ευρώ μπορεί να φτιάξει εύκολα το φτερό...όχι ότι βέβαια περισσεύουν σε κανέναν χρήματα, αλλά σίγουρα δεν είναι και το ποσό για να χάνεις τον ύπνο σου....

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP