Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 22 από 22

Θέμα: Συντήρηση Vanos

  1. #21
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χει ξανακανει..??
    μαλλον οχι...αλλα μολις του δειξα στο internet την διαδικασια που εχουν ανεβασει στο beisan systems μου λεει α αυτο κανει?και τι ηρθες εδω?να μου πεις αν ξερω να λυσω το βανος?αιει ρε βαλε κανα φαραω σαλονι!σιγα το δυσκολο...(με εκραξε χαχαχαχα ελιωσα).μου λεει μαζι με τα δικα σου παρειγγειλε και ενα κιτ για το διπλοβανο το δικο μου (330 ε46) να κατσω μετα το δικο σου να φτιαξω και το δικο μου βανος με κερνας και ενα καφε και ειμαστε πατσι...

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  2. The Following 2 Users Say Thank You to leo328 For This Useful Post:

    Vassilis ///M (19-03-13), zaharias (19-03-13)

  3. #22
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Χίος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    3.815
    Thanked
    7295
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leo328 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον οχι...αλλα μολις του δειξα στο internet την διαδικασια που εχουν ανεβασει στο beisan systems μου λεει α αυτο κανει?και τι ηρθες εδω?να μου πεις αν ξερω να λυσω το βανος?αιει ρε βαλε κανα φαραω σαλονι!σιγα το δυσκολο...(με εκραξε χαχαχαχα ελιωσα).μου λεει μαζι με τα δικα σου παρειγγειλε και ενα κιτ για το διπλοβανο το δικο μου (330 ε46) να κατσω μετα το δικο σου να φτιαξω και το δικο μου βανος με κερνας και ενα καφε και ειμαστε πατσι...
    Ωραια φιλε.. τοτε προχωρα..

    Η αληθεια ειναι οτι δεν σε φοβαμαι.. ξερω οτι δεν θα επιστευοσουν το μωρο σου στον οποιονδηποτε..
    ΧΙΟΣ-CHIOS


  4. The Following User Says Thank You to zaharias For This Useful Post:

    leo328 (20-03-13)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP