Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 25

Θέμα: LCI led πίσω φανάρια σε pre-LCI E60

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    727
    Thanked
    103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ορίστε και ένα Link για αγορά κομπλέ των LCI φαναριών και των απαραίτητων modules κομπλέ με 499¤ συν 25¤ μεταφορικά από Γερμανία

    https://cgi.ebay.de/Original-BMW-E60...ht_1678wt_1137

  2. #12
    Εγγραφή
    27-04-10
    Μηνύματα
    1.286
    Thanked
    1229
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Δηλαδη βαζεις τα 2 φωτα με τα modules και τελος? Δεν θα βγαζει ενδειξη για λαμπα καμμενη?

  3. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    727
    Thanked
    103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο E60_Arkadia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη βαζεις τα 2 φωτα με τα modules και τελος? Δεν θα βγαζει ενδειξη για λαμπα καμμενη?
    Τίποτα απολύτως. Το ίδιο πακέτο το αγόρασα πριν μερικές εβδομάδες από τη συγκεκριμένη αντιπροσωπεία που ανέβασα το link...Δεν δέχεται paypal αλλά τραπεζικό έμβασμα αλλά είναι 100% αξιόπιστοι!!! Bουυυυρρρρ go ahead άφοβα

  4. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    727
    Thanked
    103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ορίστε και μερικές φωτογραφίες από το πακέτο του Γερμανού...


    ακόμα και τα λαμάκια με τις βιδούλες για να σταθεροποιήσεις τα modules στην λαμαρίνα

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Apostolos For This Useful Post:

    alexm (20-06-10), E60_Arkadia (21-06-10), NickE60 (20-06-10), PANOS-E60 (20-06-10)

  6. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ορίστε και ένα Link για αγορά κομπλέ των LCI φαναριών και των απαραίτητων modules κομπλέ με 499¤ συν 25¤ μεταφορικά από Γερμανία

    https://cgi.ebay.de/Original-BMW-E60...ht_1678wt_1137
    το αποτέλεσμα που δείχνει στις φωτογραφίες #1 και #2 στο ebay (με σβηστές τις λάμπες πίσω από τις μπάρες, που είναι και η πιο όμορφη) τo έχω κι εγώ χωρίς να έχω τα modules. Είναι τα side-lights για παρκάρισμα. Αυτή την εικόνα θέλω να έχει πάντα και με το φρένο απλά να δυναμώνει η ένταση φωτισμού στις μπάρες και να μην ανάβει τίποτε από πίσω όπως εδώ:

    πορείας:



    φρένο:


  7. The Following User Says Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    S8N (21-06-10)

  8. #16
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δημητράκη μου, πανέμορφα είναι, καλή και η τιμή, αλλά δεν ψήνομαι φίλε ... Υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι δεν θα μπαξω ούτε 1 ευρώ αν δεν μαζέψω τα "ψιλά" γιά τον 3λιτρο ! Ασε που το αμάξι μου γιά μοντ. 2004 έχει τα πάντα μαμά.

  9. #17
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οταν αγορασα το οχημα τον Μαϊο του 2008 δεν ηξερα καν τι θα πει LCI αλλα τωρα βλεπω τις διαφορες λεπτομεριες που πραγματικα κανουν ακομη πιο ξεχωριστη την σειρα Ε60.
    Παρ'ολα αυτα μονο εμεις τα αρρωστακια τα προσεχουμε αυτα!
    Νομιζω οτι το Μ-Πακ και ενα σετ 19αρες κανουν ετσι κι αλλιως πολυ εντυπωσιακο το αυτοκινητο τωρα για κατι ατομα σαν τον Νικο(Nicke60) και τον Δημητρη(Apostolos)που δεν εχουν αφησει καμμια λεπτομερια στην τυχη τι να πω?μπραβο στη χαρα,στην διαθεση και το κουραγιο για μετατροπες!

  10. The Following 2 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    S8N (21-06-10)

  11. #18
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το αποτέλεσμα που δείχνει στις φωτογραφίες #1 και #2 στο ebay (με σβηστές τις λάμπες πίσω από τις μπάρες, που είναι και η πιο όμορφη) τo έχω κι εγώ χωρίς να έχω τα modules. Είναι τα side-lights για παρκάρισμα. Αυτή την εικόνα θέλω να έχει πάντα και με το φρένο απλά να δυναμώνει η ένταση φωτισμού στις μπάρες και να μην ανάβει τίποτε από πίσω όπως εδώ:

    πορείας:



    φρένο:

    Αυτό θέλει μεγάλη φασαρία για να επιτευχθεί? Γιατί όντως δεν είναι χαλάει η μόστρα με το να αναβουν οι λάμπες πίσω από τις διόδους κατά το φρενάρισμα. Απ' ό,τι διάβασα στο manual πρόκειται για κάποιο σύστημα που προειδοποιεί για την ένταση του φρεναρίσματος ή κάνω λάθος?

    P.S. Α ρε Νίκο, τι μας κάνεις με τα threads που ανοίγεις! Έχουμε και τον Απόστολο να ρίχνει λάδι στη φωτιά. Μετά πετάγεται και ο Άρης. Πάει, μας κάψατε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S8N : 21-06-10 στις 15:37

  12. #19
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν αγορασα το οχημα τον Μαϊο του 2008 δεν ηξερα καν τι θα πει LCI αλλα τωρα βλεπω τις διαφορες λεπτομεριες που πραγματικα κανουν ακομη πιο ξεχωριστη την σειρα Ε60.
    Παρ'ολα αυτα μονο εμεις τα αρρωστακια τα προσεχουμε αυτα!
    Νομιζω οτι το Μ-Πακ και ενα σετ 19αρες κανουν ετσι κι αλλιως πολυ εντυπωσιακο το αυτοκινητο τωρα για κατι ατομα σαν τον Νικο(Nicke60) και τον Δημητρη(Apostolos)που δεν εχουν αφησει καμμια λεπτομερια στην τυχη τι να πω?μπραβο στη χαρα,στην διαθεση και το κουραγιο για μετατροπες!
    Γιατί? έχεις αφήσει εσύ?? Ο φόβος και ο τρόμος είναι η "ασπρούλα" στο δρόμο... κι ας μην "δαγκώνει" και τόσο....

  13. The Following User Says Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    aristent (21-06-10)

  14. #20
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί? έχεις αφήσει εσύ?? Ο φόβος και ο τρόμος είναι η "ασπρούλα" στο δρόμο... κι ας μην "δαγκώνει" και τόσο....
    τι να πω ? ξεχναω ?

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP