Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 160 από 160

Θέμα: Οθόνη 7" για BMW 3er E46

  1. #151
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    γι να αλλαξουν τα μενου (οχι το ραδιοφωνο αλλα το ναβι κλπ) χρειαζεται να φορτωθουν στην sd καρτα σου. ειναι ενα προγραμματακι που ανοιγει αυτοματα και παρακαμπτει το μενου της dynavin-vision(ειναι τα ιδια ακριβως μην αγχωνεσαι)δυστυχως δεν δουλευουν απο μηχανημα σε μηχανημα ετσι απλα ειναι αναλογα το firmware. αν εχει καποιο παιδι απο αθηνα καρτα απο dynavin το οποιο ειναι απο τον Ζερβουδακη τοτε θα εχει ολα αυτα φορτωμενα. εσενα δυστυχως ειναι αδεια η καρτα σου,μονο χαρτες εχει.κανε δοκιμη με αλλη καρτα μη πειραξεις την δικη σου.
    Κρίμα που δεν είσαι εδώ. Θα μας έδινες τα φώτα σου. Δεν μετακομίζεις προς τα κάτω;


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  2. #152
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    γι να αλλαξουν τα μενου (οχι το ραδιοφωνο αλλα το ναβι κλπ) χρειαζεται να φορτωθουν στην sd καρτα σου. ειναι ενα προγραμματακι που ανοιγει αυτοματα και παρακαμπτει το μενου της dynavin-vision(ειναι τα ιδια ακριβως μην αγχωνεσαι)δυστυχως δεν δουλευουν απο μηχανημα σε μηχανημα ετσι απλα ειναι αναλογα το firmware. αν εχει καποιο παιδι απο αθηνα καρτα απο dynavin το οποιο ειναι απο τον Ζερβουδακη τοτε θα εχει ολα αυτα φορτωμενα. εσενα δυστυχως ειναι αδεια η καρτα σου,μονο χαρτες εχει.κανε δοκιμη με αλλη καρτα μη πειραξεις την δικη σου.
    Κάπου μπερδεύσε ρε Πάνο. Το αρχικό μενού με τα applications δεν μπορεί να το αλλάξει με τίποτα είναι firmware.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  3. #153
    Εγγραφή
    11-03-10
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    379
    Thanked
    422
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το αρχικό μενού (ράδιο, cd, dvd κτλ.) είναι firmware και αλλάζει μόνο αν "φλασάρεις" το μηχάνημα με άλλη έκδοσή του. Έχω την αγγλική αλλά δυστυχώς δεν έχω την ελληνική να ανεβάσω. Τώρα για το ναβι, έχω φτιάξει μενού i-Drive ελληνικό, αν θέλετε το ανεβάζω κάπου και βάζω λινκ
    Όταν μεγαλώσω θα γίνω Μ5....

  4. #154
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πες πως γίνετε γιατί δεν τα ξέρω για το αρχικό. Οτι μπορείς βάλε να αλλάξουμε αυτό που έχει...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sierra : 25-03-12 στις 20:44


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  5. #155
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    η εκδοση που εχεις εχει το τελευταιο firmware οποτε δεν αναβαθμιζεται. αν βαλεις ''πειραγμενο'' firmware δεν σε καλυπτει η εγγυηση και εχεις πιθανοτητες να εχεις ψιλοπροβληματακια.

  6. #156
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Και τι κάνουμε Πάνο; Δεν γίνετε να βάλω κανένα άλλο; Όταν ανοίγει βγάζει το DYNAVIN και προτοιμώ το σήμα της BMW ή κάτι άλλο...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  7. #157
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αυτο ειναι που ειπα πιο πανω το startup των windows.αυτο αλλαζει,αλλα χρειαζεται να αντιγραψεις μια καρτα απο καποιον που εχει ενα dynavin πχ που τπο πηρε απο ζερβουδακη και να κανεις μια ρυθμιση ωστε να ξεκιναει αυτοματα το προγραμμα.μην σβησεις και γραψεις την δικια σου γιατι μπορει να μη δουλεψη η αλλη.κανε δοκιμη με μια ετοιμη και αν δουλεψει παρε μια καινουρια.

  8. #158
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ. Θα το ψάξω και θα δώ. Πολύ πολύ να φορτωθώ σε ένα Πάνο να με βοηθήση χαχαχαχα...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  9. #159
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    1.540
    Thanked
    1946
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τι κάνουμε Πάνο; Δεν γίνετε να βάλω κανένα άλλο; Όταν ανοίγει βγάζει το DYNAVIN και προτοιμώ το σήμα της BMW ή κάτι άλλο...
    αυτό αλλάζει με κάποια επιλογή απ'ό,τι έχω διαβάσει σε ξένα forums

  10. #160
    Εγγραφή
    11-03-10
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    379
    Thanked
    422
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefm5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό αλλάζει με κάποια επιλογή απ'ό,τι έχω διαβάσει σε ξένα forums
    Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα, αλλά στην πλατφόρμα D90 που έχω, δυστυχώς δεν έχει επιλογή να το αλλάξεις. Μόνο με update στο firmware της συσκευής, αλλάζοντας μόνο αυτό.
    Όταν μεγαλώσω θα γίνω Μ5....

Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP