Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: BMW E36 1.6 1996 ASC + T

  1. #11
    Εγγραφή
    12-02-18
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    111
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αυτο που εχεις κυκλωσει ειναι ο αισθητηρας θεσης πεταλουδας γκαζιου...οσο για το αν γυρναει μαλλον φταιει οτι προσπαθεις με ενα αδυναμο ομολογουμενως μοτερ σε μη γλιστερο οδοστρωμ. Βρες ενα μερος που να γλιστραει και θα παιξει!! και εννοειται οχι με 3η 4η κλπ..... 1η και αντε μια δευτερα γρηγορη με τιμονι να σπαει, βεβαια ολα αυτα θελουν και την αντιστοιχη εμπειρια. Η ζαμφόρ ισα ισα που το βοηθά αφου το καθιστά πιο υπερστρφικό οσο πιο παχια είναι η ραβδος.

  2. #12
    Εγγραφή
    13-07-19
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    184
    Thanked
    87
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ναι! έχεις δίκιο, μπερδεύτηκα με το Supermirafiori, που γύρναγε για πλάκα, με τα ίδια άλογα! Αλλά διπλούς εκκεντροφόρους και πιο ''γρήγορο'' μοτέρ, το είχα καταευχαριστηθεί!
    Δεν κάνω drift, απλά με τσατίζει, γιατί θέλω εγώ να το κάνω ότι θέλω, και όχι ότι θέλει αυτό! Επίσης δεν το κύκλωσα εγώ, το βρήκα σε βιντεάκι στο Youtube να λέει ότι είναι το ASC+T !!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iliasb : 09-08-23 στις 09:36

  3. #13
    Εγγραφή
    12-02-18
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    111
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Νταξει εντελώς διαφορεικά αυτοκινητα τι να λεμε τωρα...παντως αν δοκιμάσεις στα σημεία που πρέπει θα παιξει μια χαρά το αυτοκίνητο!
    Μου κανει εντύπωση πως δουλευε παντως με βγαλμένο τον αισθητήρα, οχι οτι το εχω δοκιμάσει αλλα δεν παρατήρησες καμία διαφορά?

  4. #14
    Εγγραφή
    13-07-19
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    184
    Thanked
    87
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καμία απολύτως! Κανονικά δεν θα έπρεπε να δουλεύει! Τι να πώ, με έχει χαζέψει αυτό το αυτοκίνητο! Έβγαλα το φίς (σον δρόμο), το μόνωσα, και μετά έβαλα μπροστά σαν να μην συμβαίνει τίποτα, ρελαντί κανονικό όλα όπως ήταν πρίν!!!
    Ίδια επιτάχυνση, ίδια όλα!!! Ενώ θα έπρεπε κάτι να κάνει, κάτι στο ρελαντί, στο γκάζι, κάπου τέλος πάντων!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP