Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 17 από 17

Θέμα: ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ BMW 3-Series

  1. #11
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αναβαθμισεις κανουν μονα τους πλεον ota.
    Το θεμα ειναι πως ακυρωνεται η εγγυηση επιτοπου αν ανοιξει το καπω οποιοσδηποτε δεν εχει πιστοποιημενο διαγνωστικο.

  2. #12
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δηλαδη μονο εξουσιοδοτημενος.

  3. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναβαθμισεις κανουν μονα τους πλεον ota.
    Το θεμα ειναι πως ακυρωνεται η εγγυηση επιτοπου αν ανοιξει το καπω οποιοσδηποτε δεν εχει πιστοποιημενο διαγνωστικο.





  4. #14
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γινηκαμε ολοι εδω μεσα Λουις Χαμιλτον, που αμα δεν εχουμε μπλοκε, πισωκουνα και εξακυλινδρο δεν σηκωνόμαστε απο το κρεβατι το πρωι.
    Γιατι ακυρωνεις ενα πολυ καλα στημενο αυτοκινητο και το χαρακτηριζεις προσθιοκινητο κουβα;
    Μπορει να εχει ενα 911 Turbo για την πλακα του και να θελει ενα ποιοτικο μεσαιο για να κινειται καθε μερα.
    Η μπορει να εχει μια χαγιαμπουσα και να τρακοσαριζει σε δεκα δευτερολεπτα και να εχει χορτασει αδρεναλινη.
    Ρωταει ο ανθρωπος για ενα συγκεκριμενο πραγμα. Περιμενει μια συγκεκριμενη απαντηση.
    Η μονιμη επωδος οτι το Ε39 ειναι το δωρο του θεου και τα λαδια του αν τα πιεις θεραπευουν τον καρκινο, ειναι για συγκεκριμενους τυπους οδηγου και συγκεκριμενο μπατζετ.
    Το οτι ειστε βλαμμενοι και εσυ και ο εξαποδω και εχετε φτασει τις παλιατζουρες σας να εχουν κοστισει οσο ενα καινουργιο Μ5, δεν σας κατατάσσει στα παραδειγματα που πρεπει να ακολουθησει ο κοσμος.
    Βασικα, σας δινει free pass για του Συνουρη με κουστουμακι με σταυρωτα μανικια και λοβοτομη με δραπανοκατσαβιδο.
    Γίνεσαι άδικος, γιατί προβάλεις την κυλινδρική ανεπάρκεια του Ζ3 σου στους υπόλοιπους.

    Ο φίλος Apollo, αν είχε 911 Turbo ή Hayabusa σιγά μη ρώταγε εσένα τι αμάξι να πάρει. Ένας φυσιολογικός οδηγός είναι, όπως όλοι μας, με λίγες περισσότερες ανησυχίες, γι' αυτό και κοιτάει τα BMW, αντί να πάει γραμμή στην Audi. Για ένα ανθρωπο με οδηγικές ανησυχίες, εκτός από κάποιες συνεδρίες αυνανισμού μπας και του περάσει, εσείς γιατρέ μου τι θα συνταγογραφούσατε, κίνηση μπροστά ή κίνηση πίσω;

    Επίσης, το 39 μου να μην το πιάνεις στο στόμα σου γκαντέμη, γιατί έχω 2 μήνες να πάω συνεργείο και έχω αρχίσει να ανησυχώ.

  5. The Following 4 Users Say Thank You to GiannisRob For This Useful Post:

    BILL007 (12-08-23), nikos valvetronic (12-08-23), Ptboul (04-09-23), S8N (11-08-23)

  6. #15
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Bmw ειναι και τα δυο Γιαννη.
    Και με μπρος και με πισω κινηση, καλοστημενα και ασφαλη ειναι.
    Οποιος θελει πισω κινηση, δεν μπαινει καν στο δίλημμα.
    Βλεπει τι αντεχει και παει και το παιρνει.
    Οταν η ερωτηση ειναι μπρος η πισω, αλλες ειναι οι αναγκες και αλλες οι σκεψεις.
    Και το ε39 σου, το περναω πανω, κατω, πλαγιως, διαγωνιως, καθετως, κυκλικα και με τριγωνικη διαβαση σαν σταματημενο με τον μπροστοκινητο «κουβα» μου.
    Και μη σου πω οτι το εχω και με το Ζ3 καθοτι εισαι κουλος και χεστης.
    Ο καιρος γαρ εγγυς, χειμωνα εχεις δεσμευτει για Πρασινη Κολαση, εκει θα ξεχωρισει η ηρα απο το σιταρι…

  7. #16
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μη μου τη βαρεσει και σκασω με κανα v12 και σας καταπιω απο το μαφ και σας φτυσω ρινισματα την εξατμιση.

  8. The Following User Says Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    Ptboul (04-09-23)

  9. #17
    Εγγραφή
    01-02-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.580
    Thanked
    6681
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ωχ ωχ ωχ βαριές κουβέντες ακούω...

    (μεταξύ μας πάντως Σταμάτη η ζήλια σου για τα 39 δεν κρύβεται)

  10. The Following 2 Users Say Thank You to nikos valvetronic For This Useful Post:

    BILL007 (13-08-23), Βασιλης (19-08-23)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP