Σελίδα 2 από 23 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 223

Θέμα: Valentino Rossi

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

  2. #12
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Aναμενομενο καποια στιγμη Σταθη!
    Ειναι μεγαλη χαρα για τους Ιταλους αυτο!!!

    Οσο για αυτα που εγραψες για τον βαλεντινο θα συμφωνησω εν μερει.
    Ηταν πολυ μεγαλη "αγενεια" ο τροπος του απεναντυ στους αντιπαλους του.Μου θυμησε κακες εποχες του Σουμαχερ με αντιπαλο τον Βιλνεβ.
    Ποτε δε συμπαθησα τον Σουμαχερ.Χωρις βεβαια να του αναγνωριζω το μεγιστο ταλεντο του.
    Τωρα γιατι δεν συμπαθεις τον Βαλεντινο? Εμενα με εκστασιαζει ο τροπος του και το κουραγιο του ειδικα προς το τελος του καθε αγωνα.
    Κουβεντα να γινεται....
    Παντως το moto gp εχει πολυ θεαμα,σε αντιθεση με την F1 πλεον....
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  3. The Following User Says Thank You to z3 2.2 For This Useful Post:

    Samaro (30-06-10)

  4. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο z3 2.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα γιατι δεν συμπαθεις τον Βαλεντινο?
    αν οι παραπανω φημες επαληθευτουν, θα γινω φανατικος οπαδος!

  5. #14
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν οι παραπανω φημες επαληθευτουν, θα γινω φανατικος οπαδος!
    χαχαχα αρρωστακι!!! χαχαχαχα
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  6. #15
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν οι παραπανω φημες επαληθευτουν, θα γινω φανατικος οπαδος!
    Κι' εγω που ήδη είμαι, θα τον υποστηρίζω διπλά !!!
    Forza Italia !!!

  7. #16
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φανταζομαι οτι ως Ιταλος θα θελει να κλεισει την καριερα του σε μια ιταλικη ομαδα.
    Και δη οταν αυτη ειναι η Ferrari των 2 τροχων.
    Τωρα στο θεμα του χαρακτηρα του.. Δεν τον κρινω γιατι αν ειχα τις ικανοτητες του θα ημουν πολυ χειροτερος.
    Δε νομιζω οτι μπορει να γινει συγκριση με τον Μικαελ. Ισοπεδωτικο εκ μερους μου αλλα δεν τον αναγνωριζω. Επαιρνε νικες με ενα αυτοκινητο που ηταν αιωνες μπροστα σε σχεση με τον ανταγωνισμο. Εξαλλου πολυ συχνα επαιρνε τη 2η η και την 1η θεση ενας οδηγος που τωρα δε φαινεται πουθενα.
    Τυχαιο? Δε νομιζω. Ναι ειχε δουλεψει πολυ. Ταλεντο δεν ηταν. Και αν δεν ειχε φυγει ο Αυρτον δεν θα σταυρωνε πρωταθλημα ουτε στον υπνο του.
    και αν η γιαγια μου ειχε ροδες θα ητανε πατινι θα μου πειτε βεβαια τωρα. τελος παντων. Η ιστορια γραφτηκε.
    Ομως ο Ροσσι ειναι ταλεντο. Κατα καιρους πολλοι θα τον ακολουθησουν γιατι ειναι ευκολο να αντιγραφεις τον πρωτο και να κλεβεις απο τη λαμψη του. Μα αργα η γρηγορα θα κουραστουν.
    Και που να αφησει αυτο το χρεπι που εχει στα χερια του να καβαλησει το ιταλικο καθαροαιμο. Προβλεπω... Πανικο!

  8. #17
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ο γιατρος στη DUCATI ;

    Ενα ειναι το σιγουρο οτι θα κερασει καζανια με τσαι!!!

    Γιατρε ελα που ΣΕ λεω!
    Οεο!

  9. #18
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπορει να ειμαι YAMAHAκιας, ως ιδιοκτητης FZ6, αλλα θα ηθελα να δω τον γιατρο στη ντουντουκα.

    Πιστευω οτι θα γινουν ιστορικες κοντρες με τον Lorenzo και τον Spies με ΥΑΜΑΗΑ.
    Τους πλυντηριαδες (HONDA) δε συμπαθω αν και τωρα τελευταια εχουν ανεβει αρκετα.

  10. #19
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή



    Lorenzo: Το μέλλον του Rossi είναι στην Ducati

    Στη Βαρκελώνη περιμέναμε κάποιες εξελίξεις στα μεταγραφικά και ίσως, όσο περνάει το τριήμερο, να ξεκαθαρίσουν μερικά πράγματα. Η έντονη φημολογία του γάμου Rossi-Ducati δεν έχει αφήσει ανεπηρέαστο κανέναν, πόσο μάλλον τον Jorge Lorenzo, ο οποίος είναι άμεσα συνδεδεμένος με το μέλλον του Valentino Rossi. Ο Ισπανός έκανε κάποιες δηλώσεις στην Gazzetta dello Sport οι οποίες αναφέρουν ότι δεν βλέπει απίθανο ο Rossi να ντυθεί στα κόκκινα την επόμενη σεζόν.

    Ο Lorenzo είπε στην ιταλική εφημερίδα: «Βλέπω το μέλλον του Valentino στα κόκκινα. Νομίζω ότι είναι πιθανό να πάει στην Ducati του χρόνου. Αλλά θα προτιμούσα να μείνει μαζί μου στην Yamaha, να αγωνιζόμαστε με την ίδια μοτοσικλέτα».

    Στην Gazzetta dello Sport μίλησε και ο Filippo Preziosi για το θέμα και δεν έκρυψε ότι οι συζητήσεις με τον Rossi έχουν γίνει και απλά περιμένουν την τελική απάντηση του Ιταλού. «Έχω ακούσει διάφορες φήμες για το θέμα και κάποιες είναι εντελώς λάθος. Νομίζω ότι η κατάσταση έχει αλλάξει σε σχέση με το παρελθόν. Ο Valentino έχει τη δυνατότητα να δεχτεί την πρόταση της Yamaha, ή να σκεφτεί αυτά που έχουμε συζητήσει».

    Ο Preziosi αντέδρασε όταν ρωτήθηκε αν ο Rossi αναγκαστικά φεύγει από τη Yamaha: «Όταν έρθει η ώρα, αν έρθει, θα εξηγήσουμε τι συνέβη, αλλά αυτήν τη στιγμή σίγουρα δεν εξετάζει τις μικρές λεπτομέρειες του συμβολαίου. Δεν το βλέπει σαν διαζύγιο συμβιβασμού ή εκδίκηση προς κάποιον. Κανένας γάμος δεν είναι επιτυχημένος αν δεν υπάρχει αγάπη και δεν προσπαθούμε να ικανοποιήσουμε τις επιθυμίες του όποιο κι αν είναι το κόστος».

    Ανακοινώσεις θα έχουμε πάντως πριν την καλοκαιρινή διακοπή. «Δεν γνωρίζω πότε θα έχουμε ανακοινώσεις. Αλλά θα ήθελα να πάω τις διακοπές μου το καλοκαίρι με καθαρό μυαλό».

    απο το καλο site msfree.

  11. #20
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ο πολύ καλός Lorenzo ήταν έτοιμος να φύγει απο την ομάδα, αν ο Valentino παρέμενε στην Yamaha.
    Νομίζω οτι επιθυμεί οσο τίποτα άλλο τη μετακίνηση του Rossi στην Ducati. Ετσι θα καθαρίσει γι'αυτόν το τοπίο, για τον πρώτο οδηγό στη Yamaha.

Σελίδα 2 από 23 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP