Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 32

Θέμα: Τρακάρισμα

  1. #21
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οκ, αλλα για βγαλε- βαλε προφυλακτηρα χρειαζεται μια εβδομαδα; Ποσο χρεωνουν εργατοωρα; Σαφως και δε σε νοιαζει αφου πληρωνει αλλος. Αν χρειαζοταν να πληρωσεις εσυ, θα εβρισκες πιο φτηνα ή επειδη ειναι η ασφαλιστικη ετσι λειτουργουν;

  2. #22
    Εγγραφή
    27-01-13
    Περιοχή
    γερμανια-πατρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    250
    Thanked
    126
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Koyotte Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ, αλλα για βγαλε- βαλε προφυλακτηρα χρειαζεται μια εβδομαδα; Ποσο χρεωνουν εργατοωρα; Σαφως και δε σε νοιαζει αφου πληρωνει αλλος. Αν χρειαζοταν να πληρωσεις εσυ, θα εβρισκες πιο φτηνα ή επειδη ειναι η ασφαλιστικη ετσι λειτουργουν;
    Για να καταλάβεις, αυτοί θα πληρωθούν ακόμα και για την φωτογραφία που έβγαλαν, είναι εκτιμητής αγοραστής ανταλλακτικών και επισκευαστές, θα πληρωθεί ακόμα και το σεντς που κοστίζει η κόλλα Α4 και μη λες ότι δε με νια ζει γιατί πληρώνει άλλος εγώ πληρώνω στην ουσία αφου έχω μικτή 890€ το χρόνο + 150€ η συμμετοχή μου, αν δεν είχα μικτή θα το έστελνα Πολωνία και θα μου κόστιζε 500€

  3. The Following User Says Thank You to andreas-d For This Useful Post:

    A8hnaios (03-11-18)

  4. #23
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreas-d Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να καταλάβεις, αυτοί θα πληρωθούν ακόμα και για την φωτογραφία που έβγαλαν, είναι εκτιμητής αγοραστής ανταλλακτικών και επισκευαστές, θα πληρωθεί ακόμα και το σεντς που κοστίζει η κόλλα Α4 και μη λες ότι δε με νια ζει γιατί πληρώνει άλλος εγώ πληρώνω στην ουσία αφου έχω μικτή 890€ το χρόνο + 150€ η συμμετοχή μου, αν δεν είχα μικτή θα το έστελνα Πολωνία και θα μου κόστιζε 500€
    "...όποτε δε με αφορά για αυτούς,και στο κάτω κάτω και 100.000 να θέλουν πάλι δε με αφορά αφου άλλως πληρώνει". Επειδη ειχες πει αυτο πριν γι' αυτο ειπα οτι δε σε νοιαζει. Παντως ειναι εντυπωσιακο το κοστος, καλα κανεις και εχεις μικτη με τετοια κοστολογια.

  5. #24
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Και έρχονται το καλοκαίρι οι... (να μην τους χαρακτηρίσω) βάφουν σχεδόν όλο το αυτοκίνητο με +-1000 €και μας ζαλίζουν στο παζάρι...

  6. #25
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Koyotte Εμφάνιση μηνυμάτων
    "...όποτε δε με αφορά για αυτούς,και στο κάτω κάτω και 100.000 να θέλουν πάλι δε με αφορά αφου άλλως πληρώνει". Επειδη ειχες πει αυτο πριν γι' αυτο ειπα οτι δε σε νοιαζει. Παντως ειναι εντυπωσιακο το κοστος, καλα κανεις και εχεις μικτη με τετοια κοστολογια.
    Μικτή με 890? Εδώ ούτε 1000 δεν σε φτάνουν

  7. #26
    Εγγραφή
    27-01-13
    Περιοχή
    γερμανια-πατρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    250
    Thanked
    126
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mark e92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και έρχονται το καλοκαίρι οι... (να μην τους χαρακτηρίσω) βάφουν σχεδόν όλο το αυτοκίνητο με +-1000 €και μας ζαλίζουν στο παζάρι...
    Και εγώ Ελλάδα θα έρθω το καλοκαίρι να του κάνω ενα γυάλισμα και θα τον ζαλισω στο παζάρι χαχα

  8. The Following User Says Thank You to andreas-d For This Useful Post:

    A8hnaios (03-11-18)

  9. #27
    Εγγραφή
    27-01-13
    Περιοχή
    γερμανια-πατρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    250
    Thanked
    126
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mark e92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μικτή με 890? Εδώ ούτε 1000 δεν σε φτάνουν
    Και 2000€ να είχε αδερφέ πάλι μικτή θα έκανα έχεις το κεφαλι σου ήσυχο

  10. #28
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    200ε υδραυλικός για αντικατάσταση βρύσης μπάνιου, 400ε ηλεκτρολόγος το Σάββατο για βραχυκύκλωμα που προξενήθηκε κατά την σύνδεση φωτιστικού από παιδιά που δεν γνώριζαν και πολλά με αποτέλεσμα να πέσει ο γενικός. Όλα αυτά για το Μόναχο.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  11. #29
    Εγγραφή
    13-10-11
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    51
    Thanked
    26
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ετσι ειναι...οι τιμες εδω στην Γερμανια ειναι μεγαλες.
    Εγω ενα τηλεφωνο πηρα στο σερβις της ταμειακης μηχανης γιατι ειχε κολησει Παρασκευη βραδι και για περιπου δεκα λεπτα που μιλησαμε πληρωσα καπου 80 ευρω.

  12. #30
    Εγγραφή
    07-01-10
    Περιοχή
    malmo ,sweden
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.280
    Thanked
    917
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    egw plirwnw gia mikti edw 1300 eurw me symetoxi 400 gia 15000 km to xrono . nomizw einai kala an skeftei kaneis oti menw kai se megaloupoli . alla apo alles times oti exei na kanei me anthrwpino service asta na pane fwtia kai laura , 1000 eurw gia na mas balei tin parabol antena gia paradeigma etsouxe an skeftei kaneis oti tin agorasame 1500
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη atha : 08-11-18 στις 13:54
    live free and drive hard

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP