Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: Mercedes sprinter μετατροπή σε αέριο

  1. #1
    Εγγραφή
    19-10-10
    Μηνύματα
    550
    Thanked
    212
    Rides
    1

    Προεπιλογή Mercedes sprinter μετατροπή σε αέριο

    Καλημερα εχω ενα sprinter του 2010 με κινητήρα 1.8 kompressor (τον φοράνε σχεδόν ολα τα Mercedes )
    Με κατανάλωση στα 15 λίτρα σκεφτομαι για μετατροπή σε αέριο στον τσοπελογιαννη με το καινούργιο σύστημα αερίου της lovato που ψεκάζει και βενζίνη οταν ζεστενεται πολυ ο κινητήρας για να μην "στεγνώνει"και δημιουργεί προβλημα στο καπάκι
    Ακούω γνώμες-εμπειρίες

  2. #2
    Εγγραφή
    12-01-18
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    76
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλημερα εγω ημουν ετοιμος να βαλω εκει αλλα απο γνωμες φιλων προσωπικες τους και γενικα σε διαφορες συζητησεις αλλων τελευταια στιγμη απετραπη στο να παω εκει.αυτο που με χαλασε ηταν το after sales .οτι και καλα φταιει το αυτοκινητο και διαφορα αλλα.

  3. #3
    Εγγραφή
    19-10-10
    Μηνύματα
    550
    Thanked
    212
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω μιλησα κατευθείαν με την lovato αλλα για την εγκατάσταση μου πρότειναν τον τσοπελογιαννη

  4. #4
    Εγγραφή
    12-01-18
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    76
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    nai καλα σιγουρα ,αλλα το θεμα ειναι μετα.προτου το κανεις εκει παρε [ληροφοριες γενικα για το συνεργειο.για να μην τρεχεις μετα.ενα 70% ειναι ο μαστορας για να του εχεις εμπιστοσυνη και σε ενα παν ενδεχομενης βλαβης η διςλειτουργειας να μην επικαλειται διαφορα.

  5. #5
    Εγγραφή
    19-10-10
    Μηνύματα
    550
    Thanked
    212
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τωρα μπερδεύτηκα η lovato π.χ
    Δεν τους δίνει τις ρυθμίσεις του καθε συστήματος;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    Εγγραφή
    12-01-18
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    76
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    νομιζω πως οχι αν δεν κανψ λαθος.δεν ειμαι σιγουρος.ολα ειναι η τοποθετηση.τι να την κανεις τις ετοιμες ρυθμισεις αμα ο τεχνιτης ειναι μπογιατζης.παιζουν πολλα ρολο.

  7. #7
    Εγγραφή
    27-04-10
    Μηνύματα
    1.286
    Thanked
    1229
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maris7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα εχω ενα sprinter του 2010 με κινητήρα 1.8 kompressor (τον φοράνε σχεδόν ολα τα Mercedes )
    Με κατανάλωση στα 15 λίτρα σκεφτομαι για μετατροπή σε αέριο στον τσοπελογιαννη με το καινούργιο σύστημα αερίου της lovato που ψεκάζει και βενζίνη οταν ζεστενεται πολυ ο κινητήρας για να μην "στεγνώνει"και δημιουργεί προβλημα στο καπάκι
    Ακούω γνώμες-εμπειρίες
    Εχεις pm

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP