Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: e46:Αλλαγή ταπετσαρίας

  1. #1
    Εγγραφή
    15-06-13
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    6
    Thanked
    10
    Rides
    0

    Προεπιλογή e46:Αλλαγή ταπετσαρίας

    Χαιρετώ την παρέα.
    Πήρα την απόφαση να αλλάξω το δερμα στα δυο μπροστινά καθισματα στο 46αρι επειδη εχουν φθαρει και σκιστει και δεν μπορω να το βλεπω ετσι.
    Απευθυνθηκα σε εναν ταπετσερη,ο οποιος με ενα δειγματολογιο και με προχειρο-κατ´εμε-τροπο μου εδειξε ποιο ειμαι το χρωμα του σαλονιου(το σαλονι ειναι μπεζ,και εγω επιθυμω τα καθισματα να ντυθουν στο ιδιο χρωμα που ηταν.
    Το θεμα μου ειναι οτι ενω του ειπα να βρουμε ακριβως τον κωδικο του χρωματος,μου απαντησε πως αυτο το δειγματολογιο ειναι το ιδιο για "mercedes-bmw" και μου επιβεβαιωσε πως το χρωμα που μου εδειχνε ηταν αυτο που ειχα.
    Ερωτηση:Λεει μπουρδες-να μεινω μακρυα;Ή να προχωρησω και δεν ειναι και τοσο παραλογα αυτα που λεει;

  2. #2
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Την απόχρωση πως την είδες; ταιριάζει;
    Λογικά μια διαφορά από τα πίσω θα έχει. Αν ταιριάζει αυτό που σου έδειξε και σου αρέσει γιατί όχι;

  3. #3
    Εγγραφή
    15-06-13
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    6
    Thanked
    10
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Σαν αποχρωση ταιριαζε,το θεμα μου ειναι κυριως ψυχολογικο παρα αισθητικο.
    Μεσα στη βδομαδα θα εχω εξελιξεις,και μαλλον θα ποσταρω φωτογραφιες πριν και μετα.

  4. #4
    Εγγραφή
    25-07-17
    Μηνύματα
    85
    Thanked
    25
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τυχαία πηγές σε αυτόν ; Δουλεια του εχεις δει ;

  5. #5
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πανε και αλλου μην κολας.
    quattro ist fur sissies

  6. #6
    Εγγραφή
    30-01-10
    Περιοχή
    thessaloniki
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    121
    Thanked
    70
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Makis-e46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρετώ την παρέα.
    Πήρα την απόφαση να αλλάξω το δερμα στα δυο μπροστινά καθισματα στο 46αρι επειδη εχουν φθαρει και σκιστει και δεν μπορω να το βλεπω ετσι.
    Απευθυνθηκα σε εναν ταπετσερη,ο οποιος με ενα δειγματολογιο και με προχειρο-κατ´εμε-τροπο μου εδειξε ποιο ειμαι το χρωμα του σαλονιου(το σαλονι ειναι μπεζ,και εγω επιθυμω τα καθισματα να ντυθουν στο ιδιο χρωμα που ηταν.
    Το θεμα μου ειναι οτι ενω του ειπα να βρουμε ακριβως τον κωδικο του χρωματος,μου απαντησε πως αυτο το δειγματολογιο ειναι το ιδιο για "mercedes-bmw" και μου επιβεβαιωσε πως το χρωμα που μου εδειχνε ηταν αυτο που ειχα.
    Ερωτηση:Λεει μπουρδες-να μεινω μακρυα;Ή να προχωρησω και δεν ειναι και τοσο παραλογα αυτα που λεει;
    Αν μπορεις πες μας και τι τιμες σου ειπαν για τα μπροστινα μονο,ενδιαφερομαι κι εγω.

  7. The Following User Says Thank You to nuovo.. For This Useful Post:

    A8hnaios (06-08-17)

  8. #7
    Εγγραφή
    06-09-12
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    29
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    εφτιαξα εγω περυσι το πασχα στον ρελλα.κοστος 250 ευρω το καθισμα ολοκληρο με δερμα bmw.εμεινα παρα πολυ ευχαρειστημενος.ειναι οπως ακριβος τα εργοστασιακα.αν πας εκει ζητα το χρηστο.πολυ καλο παιδι και εξυπηρετικο.α και πολυ γνωστης των bmw

  9. The Following 2 Users Say Thank You to chris316 For This Useful Post:

    BILL007 (07-08-17), Panagiotise46 (09-08-17)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP