Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 68

Θέμα: Μελλοντικος κατοχος Ε34

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #31
    Εγγραφή
    16-07-11
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    64
    Thanked
    55
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αυτά που έχει φάει το αμαξάκι όλα αυτά τα χρόνια τίποτα δεν ζητάει, μόνο αναλώσιμα λόγω χιλιομέτρων και παλαιότητας.

    Ένα 34άρι διατηρημένο είναι φτιαγμένο να αντέξει για πολλά χρόνια.
    Αυτο δυστυχως ειναι αληθεια...Ειναι κακοσυντηρημενη η "γρια" και κυριως απο λαμογια μαστορια...Παντα πηγαινε για service στην ωρα της (εκτος την τελευταια τριετια) και δεν ειχε προβλημα να πληρωσει ο πεθερος μου...Εχει δωσει τα απειρα χρηματα απλα τα εδωσε σε λαθος ανθρωπους...Αν υπολογισουμε και το γεγονος οτι το αφηνε στο συνεργειο και εφευγε ενας θεος ξερει τι αλλαζαν και τι εφτιαχναν....Εχω ριξει απειρους τσακωμους με τον πεθερο μου αλλα και με τον "μαστορα" που πηγαινε το αυτοκινητο τα περισσοτερα χρονια οταν με εστελνε να το παρω και ειχαν γινει τα μισα η ποιος ξερει ποσα απο αυτα που επρεπε να γινουν...Χαρακτηριστικο παραδειγμα οταν πηγα να το παραλαβω μετα απο service και ο ανεμιστηρας του καλοριφερ στην τελευταια σκαλα εκανε σαν ελικοπτερο....
    -Μαστορα τι γινεται εδω?Γιατι κανει ετσι?
    -Δεν εχει τιποτα,δουλευει φερνει ζεστο αερα.
    -Μα εδω ειναι ετοιμο να απογειωθει το ταμπλο...
    -Θα το δουμε την επομενη φορα...Ετσι και αλλιως δεν το βαζει ποτε στο τερμα το καλοριφερ ο πεθερος σου...
    -Και γιατι πηρες τηλ οτι ειναι ετοιμο?Ας το κραταγες μια μερα ακομα να το εφτιαχνες...
    -Γιατι τι εχει?Μια χαρα ειναι....
    Τετοια περιστατικα απειρα....Και ο λογαριασμος του μαστορα απο αλλον πλανητη...Λες και εκανε service σε porsche 911 gt2 τουλαχιστον....

  2. The Following User Says Thank You to andreasg For This Useful Post:

    Ptboul (04-12-17)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP