Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 23

Θέμα: Ανεξήγητα σκαμπανεβάσματα στροφών...

  1. #11
    Εγγραφή
    19-01-17
    Μηνύματα
    9
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Απλά αγόρασα αυτή τη βλακιτσα εδώ... https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0191U...cLL&ref=plSrch ... Κόλλησα το μαγνητικό στο πάνελ και το φως στη πόρτα.. όταν κάνει επαφή δλδ κλειστή πόρτα το φως σβήνει όταν δδεν κάνει επαφή δλδ ανοιχτή πόρτα. Ανάβει... Απλά και εύκολα... Δουλεύει με μπαταρίες μόλις τελειώσουν αλλάζεις μπαταρία και πάμε πάλι..Χαχαχαχ..

  2. #12
    Εγγραφή
    19-01-17
    Μηνύματα
    9
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καμμία άλλη ιδέα σχετικά με το θέμα;;

  3. #13
    Εγγραφή
    22-07-16
    Μηνύματα
    52
    Thanked
    28
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tomassito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμμία άλλη ιδέα σχετικά με το θέμα;;
    Υπάρχει και Ελλάδα αλλά και εξωτερικο και το φέρνουν αρκετοί με αξεσουάρ ..Ελλάδα θα το πληρώσεις υπερεκτιμημένο από eBay η ALi express θα το πάρεις τσάμπα ..όχι μπαταρίες και ταινίες!!!!
    βγάζεις την Μαμα πλαφονιέρα της πόρτας και κουμπώνεις την άλλη που είναι έτοιμη και απλά αντί για φωτισμό βγάζει οτιδήποτε σχέδιο θέλεις στο δάπεδο ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #14
    Εγγραφή
    22-07-16
    Μηνύματα
    52
    Thanked
    28
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Diamantis jcw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει και Ελλάδα αλλά και εξωτερικο και το φέρνουν αρκετοί με αξεσουάρ ..Ελλάδα θα το πληρώσεις υπερεκτιμημένο από eBay η ALi express θα το πάρεις τσάμπα ..όχι μπαταρίες και ταινίες!!!!
    βγάζεις την Μαμα πλαφονιέρα της πόρτας και κουμπώνεις την άλλη που είναι έτοιμη και απλά αντί για φωτισμό βγάζει οτιδήποτε σχέδιο θέλεις στο δάπεδο ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #15
    Εγγραφή
    19-01-17
    Μηνύματα
    9
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ναι εγώ το έχω... Εννοούσα το αρχικό μ θέμα με τα ανεξήγητα σκαμπανεβάσματα στροφών και τη βύθιση αυτών όταν σταματάω και είναι ζεστό το αμάξι...

  6. The Following User Says Thank You to tomassito For This Useful Post:

    Diamantis jcw (23-01-17)

  7. #16
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    707
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tomassito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι εγώ το έχω... Εννοούσα το αρχικό μ θέμα με τα ανεξήγητα σκαμπανεβάσματα στροφών και τη βύθιση αυτών όταν σταματάω και είναι ζεστό το αμάξι...
    δες αυτο που σου ειπα το ιδιο προβλημα ειχα και εγω και το ελυσα ετσι στο μ43 που ειχα αρχικα
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  8. #17

    Προεπιλογή

    φιλε μου καλε επειδη τ επαθα και γω αυτο εαν εβαλες λαδια η συμπληρωσες εαν δεν κλησεις σωστα την ταπα λαδιου κανει σκαμπανεβασματα στης στροφες βγαλτην και ξανα κλειστην

  9. #18
    ///Maniac Guest

    Προεπιλογή

    μπορει οταν σταματας λογω ακινησιας να αρχιζει το βεντιλατερ και στο ξεκινημα του να τραβαει ρευμα και να κανουν ενα στιγμιαιο βυθισμα...οταν μπαινει σε λειτουργια ετσι κανει συνηθως..προσπαθησε να το ακουσεις

  10. #19
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καποιες φορες αυτες οι μικροαριθμιες στις στροφες ισως ειναι κ απο κομμενα σωληνακια υποπιεσης..
    Ειχε τυχει κ σε μενα στα φαναρια επεφταν αποτομα στροφες κ ξανα πανω. Τελικα ηταν ενα σωληνακι ουτε 10cm το οποιο απο θερμοκρασιες ειχε λιωσει κ ειχε τρυπα. Μολις το αλλαξα ολα κομπλε!

  11. The Following User Says Thank You to SoNiC_77Gr For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (08-02-17)

  12. #20
    Εγγραφή
    19-01-17
    Μηνύματα
    9
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Λοιπόν τα έλεγξα όλα θαρω ότι είναι η βαλβίδα ρελαντί...IMG_20170211_103830.jpg. Ξερει ίσως κάνει κατά που πέφτει αυτή η κωλο βαλβίδα;;

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP