Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: e46 compact αναρτηση

  1. #1
    Εγγραφή
    27-05-12
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή e46 compact αναρτηση

    https://www.car.gr/parts/view/4021257/
    Καλησπερα γνωμη κανεις??

    ή sachs super turing
    ή sachs performance με ελατηρια χαμηλωματος h&r

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γνώμη μου είναι πως συγκρίνεις ανόμια πράγματα... ΤΑ Τechnics με Sachs? Είναι σαν να συγκρίνεις Lada με Ferrari.

    Εγώ σε Sachs Advantage θα πήγαινα με mpack ελατήρια ή άλλα ελατήρια χαμηλώματος όχι πάνω απο 2/3, γιατι με τους ελληνικούς δρόμους δεν τα πάνε καλά οι θόλοι.


    Επίσης διάβασε και εδώ https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=19783 και ψάξε μέσω της αναζήτησης στο φόρουμ, έχει αρκετά topics



  3. The Following 3 Users Say Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    deepBLUE (26-12-16), topmar (26-12-16), voulis78 (26-12-16)

  4. #3
    Εγγραφή
    06-11-14
    Περιοχή
    Μακεδονία
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.081
    Thanked
    1191
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνώμη μου είναι πως συγκρίνεις ανόμια πράγματα... ΤΑ Τechnics με Sachs? Είναι σαν να συγκρίνεις Lada με Ferrari.

    Εγώ σε Sachs Advantage θα πήγαινα με mpack ελατήρια ή άλλα ελατήρια χαμηλώματος όχι πάνω απο 2/3, γιατι με τους ελληνικούς δρόμους δεν τα πάνε καλά οι θόλοι.


    Επίσης διάβασε και εδώ https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=19783 και ψάξε μέσω της αναζήτησης στο φόρουμ, έχει αρκετά topics
    Με την ευκαιρία της απάντησης σου, να σε ρωτήσω και εγώ, για το εάν τα Sachs Advantage συνδυάζονται με M-Pack ελατήρια, και στα Ε90......είναι η μια εκ των 2 επιλογών μου για το δικό μου (η άλλη είναι τα Koni SRT με M-Pack ελατήρια)....

    From my Redmi Note 2 via Tapatalk
    VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi Stage 1 300HP DSG7 7seater

  5. #4
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο topmar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την ευκαιρία της απάντησης σου, να σε ρωτήσω και εγώ, για το εάν τα Sachs Advantage συνδυάζονται με M-Pack ελατήρια, και στα Ε90......είναι η μια εκ των 2 επιλογών μου για το δικό μου (η άλλη είναι τα Koni SRT με M-Pack ελατήρια)....

    From my Redmi Note 2 via Tapatalk
    Δυστυχώς δεν ξέρω τι παίζει με το Ε9Χ Γενικά και για τα Κοni εχω ακούσει καλά λόγια, αλλά δεν έχω κάποια εμπειρία για να βοηθήσω



  6. The Following User Says Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    topmar (26-12-16)

  7. #5
    Εγγραφή
    06-02-15
    Μηνύματα
    810
    Thanked
    796
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βάλε κάτι επωνυμο και σωστό να ησυχάσεις αλλά και να το ευχαριστηθεις.
    Συνδιασε bilstein ή koni με ελατήρια eibach ή hr.
    Μόνο πρόσεξε αν πας για χαμήλωμα να ζητήσει αντίστοιχα αμορτισέρ χαμηλωματος.

  8. #6
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οχι αδερφε γνωμη μου να μην τα βαλεις. Ειχαμε παρει για εναν φιλο μου και εβγαζε θορυβο, του τα αλλαξε ο πωλητης και παλι τα ιδια μεχρι που πηγε και του τα πεταξε στη μουρη. Βαλε κατι επωνυμο και δοκιμασμενο. Sachs φορανε απο τη μανα τους τα bmw δεν θυμαμαι ποιον τυπο. Ο Γιαννης ο compact θα πρεπει να το δει αυτο και να σου πει τη γνωμη του που εχει δοκιμασει διαφορα.
    quattro ist fur sissies

  9. The Following 2 Users Say Thank You to savvas bmwdakias For This Useful Post:

    BILL007 (26-12-16), voulis78 (16-02-17)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP