Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Εμπειρία από eshop.gr

  1. #1
    Εγγραφή
    07-01-13
    Περιοχή
    Athens/ Κορυδαλλός
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    860
    Thanked
    619
    Rides
    0

    Exclamation Εμπειρία από eshop.gr

    Στις 26/11 παραγγέλνω ένα router το οποίο δεν το είχαν στις αποθήκες τους και μου έδωσαν ημερομηνία παραλαβής 30/11.
    Στις 29/11 τους καλώ για να συμπληρώσω και ένα καλώδιο ethernet μαζί και τους ρωτάω αν είναι όλα οκ για 30/11, μου λένε ότι τελικά το router θα το έχουμε 02/12. οκ λέω!
    02/12 το router πήγε για 05/12. Τελικά αφού δεν μπορούσαν να φέρουν το router από ότι κατάλαβα το ακυρώνω πάω το αγοράζω από αλλού και μένει να παραλάβω το καλώδιο σήμερα. Το αποτέλεσμα;;;
    Πήγα σήμερα να παραλάβω το καλώδιο και είχαν στείλει λάθος καλώδιο


    Πόσο μα πόσο... μπορεί να είναι.

    eshop ποτέ ξανά!!

  2. #2
    Εγγραφή
    12-04-11
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    170
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το ρουτερ μήπως ήταν Asus? Γιατί και γω είχα πρόσφατα παρόμοια εμπειρία με άλλο όμως ίντερνετικο κατάστημα και περίμενα 3 βδομάδες πριν το ακυρώσω. Δεν είχαν από την Asus να το στείλουν. Από το eshop ψωνίζω χρόνια λόγω του ότι με βολεύει η παραλαβή από το κατάστημα και είναι από τους λίγους που έχουν πλέον αρκετό στοκ. Οι περισσότεροι περιμένουν να τους παραγγηλεις κάτι για να το παραγγηλουν και αυτοί. Μου κατσαν κάποιες στραβες και μένα στις τόσες παραγγελίες που έχω κάνει αλλά σε γενικές γραμμές είναι θετικές οι εντυπώσεις.

  3. #3
    Εγγραφή
    07-01-13
    Περιοχή
    Athens/ Κορυδαλλός
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    860
    Thanked
    619
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    dsl-n14u και μετά το dsl-n17u μέσα έπεσες.

  4. The Following User Says Thank You to Christopherk For This Useful Post:

    spaka (07-12-16)

  5. #4
    Εγγραφή
    12-04-11
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    170
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το δικό μου ήταν το d12e αλλά μάλλον ήταν γενικο πρόβλημα της Asus. Γενικά πάντα παραγγελνω μόνο πράγματα που είναι άμεσα διαθέσιμα αλλά δεν το έβρισκα πουθενά και λέω ας περιμένω και 4-5 μερούλες, τελικά στις 3βδομαδες το ακυρώσα.

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP