Σελίδα 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 5678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 76

Θέμα: project Z3

  1. #61
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    707
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panos 316T Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος!

    Αν επιτρεπεται η αποψή μου θα προτιμουσα το τιμονι χωρις τα κοκκινα δεξια αριστερα και αν ηταν να βαλω κοκκινη λεπτομερεια θα την εβαζα στο κεντρο του.

    Οπως και να χει , να το ευχαριστηθεις!
    Ευχαριστώ για την ωραία συμβουλή. Αν ήταν να μην επιτρέπεται για ποιο λόγο έκανα αυτό το θέμα.
    Επί την ευκαιρία.....οι φωτο και η όλη σκέψη αυτού του thread δεν είναι για διαφήμιση,επίδειξη ή εγωιστικη" αυταρέσκεια "
    Το ακριβώς αντίθετο,Τα πονταρίσματα μου και γενικότερα όλες οι φωτο του θέματος αναζητούν κριτική,συμβουλές και κατευθύνσεις για το καλύτερο αποτέλεσμα
    Και πάλι λοιπόν φίλε σε ευχαριστώ

    Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  2. #62

    Προεπιλογή

    Λεονιδα Καλησπερα μια ερωτηση θελω να σ κανω. Αν δεν κανω λαθος η z3 σου ειναι προ-facelift σωστα; Μπορεις να αλλάξεις πισω προφυλακτήρα φτερά πορτα παγκαζ και φανάρια Γιά να του δωσεις εικονα facelift? Σ ευχαριστω εκ των προτέρων.

  3. #63
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    707
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο priestjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεονιδα Καλησπερα μια ερωτηση θελω να σ κανω. Αν δεν κανω λαθος η z3 σου ειναι προ-facelift σωστα; Μπορεις να αλλάξεις πισω προφυλακτήρα φτερά πορτα παγκαζ και φανάρια Γιά να του δωσεις εικονα facelift? Σ ευχαριστω εκ των προτέρων.
    Ναι θες κάνα 1500αρι για να το κάνεις αυτό. προσωπικα δεν το εχω στο πρόγραμμα .αν θες λεπτομέρειες Ρωτάς και σου λέω

    Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  4. #64

    Προεπιλογή

    Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου. Λαμαρινοδουλειες και βαψίματα κανω μονος οποτε απ εκει θα γλιτώσω έξοδα Οταν θα ερθει η στιγμη και αποκτήσω πρωτα το όχημα. Εχω βαλει σκοπό την απόκτηση μιας z3 και αποταμιεύω χρήματα για το σκοπό αυτο. Κατα τη γνωμη σου αξιζει να δουλέψω για να παρω μια Ζ3;

  5. #65
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    707
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αν βαλεις προσψπικη εργασια τοτε υπολογισε 1000ρικο .
    μεγαλη κουβεντα πας να ανοιξεις θα ειμαι ομως σχετικα συντομος
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  6. #66
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    707
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    τα ζ3 ειναι πλεον επενδυση του ανθρωπου που αγαπα το αυτοκινητο και συγκεκριμενα τα bmw.
    εγω θα επερνα και σημερα ενα Ζ3 με δυο πολυ βασικες προυποθεσης
    1.το αυτοκινητο θα χρειαστει χρημαα αρκετο για να γινει σωστο ,περισσοτερο ακομα αν θα ειναι το καθημερινο σου αυτοκινητο.
    2.αν εχεις οικογενεια δεν σου κανει εκτος κααι αν εχεις δευτερο
    τωρα αν θελεις ανααλυση πανω στο πρωτο κομματι παλι σου λεω
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  7. The Following User Says Thank You to LEONIDASKAL For This Useful Post:

    BILL007 (05-03-18)

  8. #67

    Προεπιλογή

    Πολύτιμες οι συμβουλές σου σε ευχαριστω πολυ. Εχω τωρα μια BMW e36 316 που το μοιραζόμαστε με τον πατέρα μου το οποίο το ειχε αγοράσει το 91, εκει μεσα μεγάλωσα. Τωρα αυτη τι στιγμη που μιλαμε να μου χάριζαν ενα οποιοδήποτε μοντέλο άλλης μάρκας εγω θα διάλεγα BMW κ ας ηταν και Ε21, για να φανταστεις ποσο αρρωστος ειμαι με αυτα
    Βρηκα ενα του 98 προς το παρόν που αντεχω να το αγορασω και αργότερα να το συντηρήσω, λεει οτι εχει δυο θεματάκια εξωτερικά αλλα στα υπολοιπα ειναι μια χαρα. το θελω για καθημερινό κατα βαση για να μη μοιραζόμαστε πλεον ενα αυτοκινητο δυο ατομα. Ειμαι στα εικοσιπέντε τωρα οικογενεια ακομα δεν εχω αλλα οδεύω σε μερικά έτη προς εκει, γι αυτο προχώρησα αμεσως στη σκέψη να ψαξω μια Ζ3 για τωρα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη priestjohn : 05-03-18 στις 10:09

  9. The Following User Says Thank You to priestjohn For This Useful Post:

    LEONIDASKAL (05-03-18)

  10. #68
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    707
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο priestjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύτιμες οι συμβουλές σου σε ευχαριστω πολυ. Εχω τωρα μια BMW e36 316 που το μοιραζόμαστε με τον πατέρα μου το οποίο το ειχε αγοράσει το 91, εκει μεσα μεγάλωσα. Τωρα αυτη τι στιγμη που μιλαμε να μου χάριζαν ενα οποιοδήποτε μοντέλο άλλης μάρκας εγω θα διάλεγα BMW κ ας ηταν και Ε21, για να φανταστεις ποσο αρρωστος ειμαι με αυτα
    Βρηκα ενα του 98 προς το παρόν που αντεχω να το αγορασω και αργότερα να το συντηρήσω, λεει οτι εχει δυο θεματάκια εξωτερικά αλλα στα υπολοιπα ειναι μια χαρα. το θελω για καθημερινό κατα βαση για να μη μοιραζόμαστε πλεον ενα αυτοκινητο δυο ατομα. Ειμαι στα εικοσιπέντε τωρα οικογενεια ακομα δεν εχω αλλα οδεύω σε μερικά έτη προς εκει, γι αυτο προχώρησα αμεσως στη σκέψη να ψαξω μια Ζ3 για τωρα.
    Και πολύ καλά θα κάνεις .εδω ειμαστε να σε βοηθήσουμε φίλε.πριν το πάρεις ανέβασε καμία φώτο. Θα βοηθήσει πολυ

    Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  11. #69

    Προεπιλογή

    Σ ευχαριστω πολυ ελπιζω συντομα η τυχη να ειναι με το μερος μου και να ανεβασω και φωτογραφιες και να μοιραστώ μαζι σας την εμπειρία.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to priestjohn For This Useful Post:

    BILL007 (05-03-18), bomberman 3.28 (11-09-20)

  13. #70

    Προεπιλογή

    Μια ακομα ερώτησης η που θελω να κανω κ τωρα μου ηρθε στο μυαλο. Ειναι άνετο για μεγαλοσωμους ανθρωπους; Για παράδειγμα ειμαι 1.85 και 90 κυβικά θα μπορω να οδηγήσω η θα ζορίζομαι;

  14. The Following User Says Thank You to priestjohn For This Useful Post:

    LEONIDASKAL (05-03-18)

Σελίδα 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 5678 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP