Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 12

Θέμα: [E46] Μερικές απορίες

  1. #1
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή [E46] Μερικές απορίες

    λοιπον λεβεντες μου εχω 3 αποριες

    1. το παραθυρο του οδηγου οταν ειναι μισο ανοικτο και το πιασω και το κουνησω μπρος πισω εχει καποια κενα που οφειλετε αυτο? τι μπορει να γινει? πιο ειναι το κοστος επισκευης?
    2. δεν εχω τον κωδικο απο το radio bmw αν βγαλω την μπαταρια που θα τον βρω αν μου το ζητηση? στα χαρτια-βιβλια δεν μου γραφει κατι για κωδικο (ειναι radio cd)
    3. Θελω να βαλω την βαση κινητου μαμα, αξιζει το 50αρικο????? την εχει κανεις απο εσας??????? μπαινει με βιδες?????????? σαν αυτην στο παρακατω link λεω https://cgi.ebay.de/BMW-E46-3er-Bj-a...item1c12ad1cb8
    Ευχαριστω εκ των προτερων

  2. #2
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    169
    Thanked
    18
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    γιατο ραδιο σιντι βγαλτο και απο πανω θα εχει την καρτα με τους κωδικους!
    για τα αλλα δεν ξερω κατι...

  3. #3
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο G_kaliteros Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατο ραδιο σιντι βγαλτο και απο πανω θα εχει την καρτα με τους κωδικους!
    για τα αλλα δεν ξερω κατι...
    μακαρι να ειναι ετσι φιλε μου να μη μπω σε περιπετειες, αυτες τις μερες θα το επιβεβαιωσω

  4. #4
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    169
    Thanked
    18
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    μακαρι να ειναι ετσι φιλε μου να μη μπω σε περιπετειες, αυτες τις μερες θα το επιβεβαιωσω
    εγω που εψαχνα τον κωδικο ηταν εκει και το εβγαλα καταλαθος μια μερα
    στο ακυρο και μου εκατσε μια χαρα!! καντω αμα δεν εχει ξανα βγει 99% θα ειναι εκει!

  5. The Following User Says Thank You to G_kaliteros For This Useful Post:

    dimtz (04-06-10)

  6. #5
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.182
    Thanked
    14073
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σύντομα και περιληπτικά...

    1)Τα παράθυρα όλα στα Ε46 αργά η γρήγορα αποκτάνε τζόγους και στην χειρότερη μια μέρα το τζάμι σταμάτει να ανεβοκατεβαίνει και πας για γρύλο παραθύρου (ζημιά 100-150 ευρώ).Αν πιάνουν τα χέρια σου κάνεις αυτό το kit επισκευής και είσαι οκ... https://shop.ebay.com/?_from=R40&_tr...All-Categories

    2)Μπορεί να μην είναι καν η κάρτα εκεί που σου λέει ο Γιώργος...Αν είσαι τυχερός είναι εκεί...Αν όχι, πάλι μην φοβάσαι,γιατί υπάρχουν άνθρωποι που με ελάχιστα χρήματα στο ξεκλειδώνουν...


    3) H βάση που έχεις σε αυτή τη δημοπρασία δεν είναι γνήσια... -Οσο για το αν αξίζει,περι ορέξεως κολοκυθόπιτα...



  7. The Following User Says Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    dimtz (04-06-10)

  8. #6
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύντομα και περιληπτικά...

    1)Τα παράθυρα όλα στα Ε46 αργά η γρήγορα αποκτάνε τζόγους και στην χειρότερη μια μέρα το τζάμι σταμάτει να ανεβοκατεβαίνει και πας για γρύλο παραθύρου (ζημιά 100-150 ευρώ).Αν πιάνουν τα χέρια σου κάνεις αυτό το kit επισκευής και είσαι οκ... https://shop.ebay.com/?_from=R40&_tr...All-Categories

    2)Μπορεί να μην είναι καν η κάρτα εκεί που σου λέει ο Γιώργος...Αν είσαι τυχερός είναι εκεί...Αν όχι, πάλι μην φοβάσαι,γιατί υπάρχουν άνθρωποι που με ελάχιστα χρήματα στο ξεκλειδώνουν...


    3) H βάση που έχεις σε αυτή τη δημοπρασία δεν είναι γνήσια... -Οσο για το αν αξίζει,περι ορέξεως κολοκυθόπιτα...
    Οκ φιλε σ ευχαριστω για τις απαντησεις σου

  9. #7
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    κατι αλλο κανεις????????????????

  10. #8
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φιλε ο κωδικος του ραδιο σιντι ειναι πρακτικα αχρηστος στα Ε46.Δεν προκειται να κλειδωσει.Βγαλε πολο,βγαλε και το ιδιο το ραδιο σιντι.Δεν προκειται να σου ζητησει κωδικο.Δεν χρειαζεται ο κωδικος αληθεια.Εχω βγαλει πολλα σε διαφορα Ε46.Δε χρειαζεται πουθενα.

  11. The Following User Says Thank You to giannis_compact For This Useful Post:

    dimtz (04-06-10)

  12. #9
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε ο κωδικος του ραδιο σιντι ειναι πρακτικα αχρηστος στα Ε46.Δεν προκειται να κλειδωσει.Βγαλε πολο,βγαλε και το ιδιο το ραδιο σιντι.Δεν προκειται να σου ζητησει κωδικο.Δεν χρειαζεται ο κωδικος αληθεια.Εχω βγαλει πολλα σε διαφορα Ε46.Δε χρειαζεται πουθενα.
    λες ε ????? ακομα καλυτερα αν ειναι ετσι, στο 36αρι που ειχα λιγο ρευμα να εχανε ζητουσε συνεχεια κωδικο, οκ Γιαννη

  13. #10
    Εγγραφή
    16-01-10
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.302
    Thanked
    435
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύντομα και περιληπτικά...

    1)Τα παράθυρα όλα στα Ε46 αργά η γρήγορα αποκτάνε τζόγους και στην χειρότερη μια μέρα το τζάμι σταμάτει να ανεβοκατεβαίνει και πας για γρύλο παραθύρου (ζημιά 100-150 ευρώ).Αν πιάνουν τα χέρια σου κάνεις αυτό το kit επισκευής και είσαι οκ... https://shop.ebay.com/?_from=R40&_tr...All-Categories

    2)Μπορεί να μην είναι καν η κάρτα εκεί που σου λέει ο Γιώργος...Αν είσαι τυχερός είναι εκεί...Αν όχι, πάλι μην φοβάσαι,γιατί υπάρχουν άνθρωποι που με ελάχιστα χρήματα στο ξεκλειδώνουν...


    3) H βάση που έχεις σε αυτή τη δημοπρασία δεν είναι γνήσια... -Οσο για το αν αξίζει,περι ορέξεως κολοκυθόπιτα...



    πολυ σωστος βασιλη!!!!!!!!!!!!

    Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ MΙΑ Μ3!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP