Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: Αναβάθμιση ραδιόφωνου σε Ζ4 E85

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    25-07-16
    Μηνύματα
    4
    Thanked
    19
    Rides
    0

    Προεπιλογή Αναβάθμιση ραδιόφωνου σε Ζ4 E85

    Καλησπέρα ομάδα, θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση. Με προβληματίζει το γεγονός ότι το εργοστασιακό ραδιόφωνο της Ζ4 Ε85 παίρνει μόνο Cd και σκέφτομαι να το αλλάξω. Σκέφτομαι κάτι κομψό και όμορφο με μια οθονούλα που να έχει και Aux και Usb μιας και είμαστε στο 2016 και τα Cd είναι είδος υπό εξαφάνιση.
    Δεν γνωρίζω πολλά για τον τομέα αυτό και θα το εκτιμούσα αν θα μπορούσε καποιος που ξέρει παραπάνω να μου έλεγε μια γνώμη για το αν αξιζει όλη αυτή η ιστορία και πόσο περίπου κυμαίνονται οι τιμές καθώς και καμιά πρόταση για το ποιό ραδιόφωνο αξίζει.
    ΥΓ. Μου ζήτησαν 150 ευρώ για να μου βάλουν μόνο υποδοχή για aux τα οποία μου φάνηκαν πάρα πολλά, γι αυτό και σκέφτηκα πως αξίζει να δώσω κάτι παραπάνω για μια πιο ριζική αναβάθμιση.
    Παραθέτω δύο φωτογραφίες για να καταλάβετε πως περίπου το έχω φανταστεί στο μυαλό μου (τις βρήκα με ένα google search δεν βρήκα μοντέλο, τιμή κλπ από την 1η φώτο)

    Το 1ο που μου άρεσε και πιστεύω πως είναι πιο κομψό και στυλάτο


    Το 2ο είναι το εξής που απ ότι είδα πατάς ενα κουμπάκι και ξεδιπλώνει από μέσα η οθόνη αλλά ανησυχώ ότι θα εμποδίζει τον κλιματισμό (ναι το ξέρω ότι είναι σοβαρή ανυσηχία )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikos2007gr : 28-07-16 στις 15:19

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP