Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: θεματακι σε Μ44Β19

  1. #1
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    706
    Rides
    1

    Προεπιλογή θεματακι σε Μ44Β19

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
    Σημερα εκανα ενα ταξιδακι εθνικη και παρατηρησα κατι περιεργο με την θερμοκρασια του κινητηρα μου.
    το αυτοκινητο ενω εφτανε στο οριο του θερμοστατη στα μεσα του οργανου θερμοκρασιας ξαφνικα κατεβαζε θερμοκρασια αρκετα και μετα παλι τα ιδια.
    μια διακυμανση που παλιοτερα δεν την εκανε μιας και χειμωνα καλοκαιρι εφτανε εκει στο μεσο του οργανου και τελος
    να πω πως τελευταια εγινε αλλαγη θερμαστατη ,κολαρων ,παραφλου ,αντλιας νερου .Οχι οτι ειχα κανα προβλημα αλλα επειδη τα ειχα καιρο και ειπα να τα αλλαξω μιας και μπηκε ανοιξη
    λεω πως μαλλον εβαλα λαθος η ελλατωματικο θερμοστατη ξερει κανεις τι μπορει να ειναι καμια σχετικη εμπειρια .ευχαριστω
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  2. #2
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ελαττωματικος ειναι...ανοιγει και μετα κολλαει και δεν κλεινει τα νερα,με αποτελεσμα να σου κρυωνει το μοτερ....
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  3. The Following 3 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    BILL007 (07-04-16), ghost-rider (07-04-16), HLIAS - E36 (10-04-16)

  4. #3
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    706
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελαττωματικος ειναι...ανοιγει και μετα κολλαει και δεν κλεινει τα νερα,με αποτελεσμα να σου κρυωνει το μοτερ....
    THANKS
    Πηγα ειδη στο μηχανικο μου και μου ειπε το ιδιο, μαλιστα θα προβει σε αντικατασταση χωρις κοστος για μενα , μιας και το ανταλακτικο μου το τοποθετησε ο ιδιος.
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP