Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vchris Εμφάνιση μηνυμάτων
Τίποτα φίλε μου. Απλά είσαι και εσυ στο ψάξιμο για να βελτιώσεις κάποια πράγματα στο Cayenne και επειδή το έχω ψάξει κάποια πράγματα γίνονται και άλλα είναι τόσο ακριβά που δεν αξίζει να μπεις στον κόπο.
Μην ξεχνάς η Αμερική είναι μεγάλη αγορά με πληθώρα μεταχειρισμένων ανταλλακτικών αλλα και μαστόρων που το ψάχνουν. Εδω ζητάνε νεφρό για τέτοιες μόντες!!
ειμαι ασχετος πολυ με αγορες κλπ οτι βρω απο εδω (ελλαδα) μονο και βεβαια αν μπορουσε να με παρει καποιος απο το χερι που εχει κανει τετοιες μοντες μπας και βρω ακρη... φυσικα εννοειτε να κανουμε τα γουστα μας αλλα σε τετοιους καιρους νομιζω πως δεν ειμαστε για σπαταλες... π.χ θα ηθελα να το κανω 957 (φωτα προφυλακτηρες κλπ) αλλα η τιμη ειναι στον θεο για κατι σετακια ετοιμα π.χ στο car ειδα σετακι για facelift 9.500 ε δεν μπορω να διαθεσω τοσα για να αρεσει περισσοτερο στα ματια μου.... ισως καποτε αν βρω καποιο μεταχειρο η δεν ξερω να κανω την κινηση... αν και μαρεσει πολυ το 957 σαν το δικο σου πραγματικα τα χρηματα που ζητανε ειναι παρα πολλλλλαααα