Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 71

Θέμα: ΑΠΟ ΛΕΡΟ NURBURING HELP

  1. #31
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMW2jz Εμφάνιση μηνυμάτων
    γαματα....δεν ειναι το μπατζετ το θεμα το θεμα ειναι μη πεσω σε κανα ****** κ το τραβηξει στα ακρα κ παει για κατασχεση φαση ...που ειναι πολυ ακραιο τιμολογιο κινητηρα εχω το αμαξι δεν ειναι κανα κλεμμενο το πολυ πολυ να με υποχρεωσουν να το μετατρεψω στην αρχικη του μορφη κ τελος..βεβαια τα σεναρια ολα ειναι πιθανα...εδω στο νησι εγινε πριν κανα 6μηνο ντου απο καινουριο δοικητη της αστυνομιας κ επειδη επιασαν ενα βλαμμενο με οπελ κ μεγαλο μοτερ μεσα το τραβηξαν κατω στο τμημα χεστηκε κ αρχισε να δινει διαφορους που εχουν αλλαξει μοτερ κ ετσι τον αφησαν με την προυποθεση να αλλαξει κινητηρα...βεβαια μετα απο αυτο οι ******* ανοιγαν καπω σε οοοοολα...μεχρι που σταματησαν bmw φιλου μαματο 316 κ επειδη ειχε κολαρα σωληνωσεις κ βαμμενα καπακια μηχανης τον τραβηξαν στο τμημα γτ δεν πιστευαν οτι ειναι ο κινητηρας του....χεχεχεχεμιλαμε για ζωα τελειως...τεσπα..πρασινη καρτα παιρνω αν θελω απο την ασφαλεια κανονικα αφου με ενοχλουν κιολας καθε φορα που την ανανεωνω αν τη χρειαζομαι....οπως ειχα πει κ πιο πριν εχω φτασει μεχρι Ρουμανια βουλγαρια τη γυρισα ολη φαγαμε κ κληση για ταχυτητα τους λαδωσαμε κ φυγαμε απλα εκει προς ιταλια βενετια κ πανω δεν εχω ιδεα τι γινεται κ ποσο αυστηρα ειναι τα πραγματα γι'αυτο ανοιξα το θρεντ να δω ποσο ρισκο παιρνω κ τι κινδυνους διατρεχω Αν με σταματησουν σε τετοιες χωρες...
    αυτοκινητο με αδηλωτο μοτερ, ΔΕΝ ειναι ασφαλισμενο σε περπτωση ατυχηματος και παει για κακουργημα. και οχι, αν το μαθει η ασφαλεια σου ΔΕΝ θα παρεις ποτε πρασινη καρτα.
    αν παρεις πρασινη καρτα και σε πιασουν, θα σου κανει μηνυση για απατη η ασφαλεια σου.

    α) εισαι ανασφαλιστος
    β) πας για φοροδιαφυγη
    γ) δεν ισχυει το ΚΤΕΟ σου.

    αν δεν μπορεις να τα καταλαβεις αυτα, κανε οτι νομιζεις.
    αν ψαξεις λιγο εδω μεσα, εχω κανει ολοκληρη αναλυση σε τι προβλημα εχω μπλεξει εγω με μοτερ BMW !!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη compactM3 : 16-10-15 στις 20:51

  2. The Following 6 Users Say Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (17-10-15), BILL007 (17-10-15), diosak (17-10-15), ghost-rider (17-10-15), VanVIC (07-11-15), Vassilis ///M (17-10-15)

  3. #32
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimsour9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ιδιο θα συμβει και στην μετατροπη?
    Αν καποιος εχει τουρμπισει το μοτερ του η εχει βαλει κομπρεσσορα τι γινεται??
    αν το μοτερ ειναι αυτο που λεει η αδεια και περνας ρυπους και ορια ηχορυπανσης, εισαι ενταξει.
    αν οχι, εχεις προβλημα.

  4. The Following User Says Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    BILL007 (17-10-15)

  5. #33
    Εγγραφή
    20-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο compactM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτοκινητο με αδηλωτο μοτερ, ΔΕΝ ειναι ασφαλισμενο σε περπτωση ατυχηματος και παει για κακουργημα. και οχι, αν το μαθει η ασφαλεια σου ΔΕΝ θα παρεις ποτε πρασινη καρτα.
    αν παρεις πρασινη καρτα και σε πιασουν, θα σου κανει μηνυση για απατη η ασφαλεια σου.

    α) εισαι ανασφαλιστος
    β) πας για φοροδιαφυγη
    γ) δεν ισχυει το ΚΤΕΟ σου.

    αν δεν μπορεις να τα καταλαβεις αυτα, κανε οτι νομιζεις.
    αν ψαξεις λιγο εδω μεσα, εχω κανει ολοκληρη αναλυση σε τι προβλημα εχω μπλεξει εγω με μοτερ BMW !!!!
    σε σταματησαν δηλ σε ταξιδι κ το τραβηξαν στα ακρα?η εκανες μαλακιες κ σε σταμπαραν....εχει διαφορα απο το ποσο προκαλεις κ την τυχη σου...

  6. #34
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMW2jz Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μαρκ κ λα'ι'κη παει κ γαμαει οτι πατατα κυκλοφορει εκει επειδη σε ακουω καπως
    Το ότι είναι γρήγορο δεν λέει κάτι.
    Έχεις καταλάβει ότι χάλασες ένα σκασμό λεφτά και αμάξι δεν έχεις;

  7. The Following 4 Users Say Thank You to mark e92 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (17-10-15), compactM3 (17-10-15), diosak (17-10-15), Panmilios (19-10-15)

  8. #35
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMW2jz Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε σταματησαν δηλ σε ταξιδι κ το τραβηξαν στα ακρα?η εκανες μαλακιες κ σε σταμπαραν....εχει διαφορα απο το ποσο προκαλεις κ την τυχη σου...
    Με σταματησαν για ελεγχο μεσα στην Γλυφαδα η ομαδα δελτα, και ανοιξαν καπο, και ειχα τιμολογια, και φτιαχτηκε μεσα σε εξουσιοδωτημενο για 9 μηνες με ολα γνησια και καινουρια, και ειχα και 22 μερες διορια να το δηλωσω και κατεληξα στην τροχαια οπου κρατησαν και το αυτοκινητο για 20 μερες μεχρι να αποφασισουν τι να το κανουν γιατι και παρανομος ΔΕΝ ημουν αλλα και να το δηλωσω ΔΕΝ μπορουσα βαση της νεας νομοθεσιας.
    Μου εχουν κρατησει στο υπουργειο την αδεια, αλλα οχι τις πινακιδες.
    Το ΚΤΕΟ μου εληξε πριν ενα μηνα και δεν μπορω καν να το παω να το ξαναπερασω. Το αυτοκινητο ειναι 22 μηνες σε υπογειο γκαραζ ακουνητο.
    Οσο και να προσπαθεις να κανεις τον πονηρο, σε μενα δεν πιανει.
    Οτι σας περιγραφω (ψαξε τα ποστ μου) ειναι μεσα απο το υπουργειο που παλευω να αλλαξω την νομοθεσια.

    Πονηριες αλλου.
    Το οτι σταθηκες κωλοφαρδος και ακομα δεν σου εχουν ανοιξει καπο, δεν σημαινει οτι η τυχη σου δεν τελειωνει σε λιγο......
    ΔΕΝ περνας ΚΤΕΟ πλεον, ΑΡΑ δεν μπορεις να το ΑΣΦΑΛΙΣΕΙΣ και πας και για ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ.

  9. The Following 7 Users Say Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    BILL007 (18-10-15), chrisgiapz3 (17-10-15), diosak (17-10-15), katsaraios (17-10-15), Panmilios (19-10-15), pilot (17-10-15), VanVIC (07-11-15)

  10. #36
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mark e92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι είναι γρήγορο δεν λέει κάτι.
    Έχεις καταλάβει ότι χάλασες ένα σκασμό λεφτά και αμάξι δεν έχεις;
    ουτε μεταπωλητικη αξια εχει πια γιατι και αδηλωτο ειναι και με μοτερ ΤΟΥΟΤΑ.......
    μονο για ντριφταδικο κανει πλεον

  11. #37
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Talking

    Το νημα παει παααλι για δηλωμενες αδηλωτες μετατροπες...






    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  12. The Following User Says Thank You to A8hnaios For This Useful Post:

    compactM3 (18-10-15)

  13. #38
    Εγγραφή
    20-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mark e92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι είναι γρήγορο δεν λέει κάτι.
    Έχεις καταλάβει ότι χάλασες ένα σκασμό λεφτά και αμάξι δεν έχεις;
    το οτι μου καρφωθηκε να παω ταξιδι ΞΑΝΑ μετα απο 3 χρονια φιλε δεν σημαινει οτι δεν εχω αμαξι...Βεβαια ο φοβος υπαρχει γτ τον τελευταιο χρονο εχει αναζωπυρωθει η κατασταση με τους αλλαγμενους κινητηρες κ ετσι...γι'αυτο κ το συζηταω μαζι σας κ παιρνω γνωμες για να αποφασισω...Αν ο νομος εφαρμοστει παντου σε ολη την Ελλαδα κ σε ολους τοτε δεν θα κυκλοφορει κανεις η θα κυκλοφορουν οι μισοι....ακομα κ ενα απλο συμβατικο αυτοκινητο οταν χαλασει ο κινητηρας κ χρηζει αντικαταστασης ο ιδιοκτητης τι παει κ κανει το δηλωνει??τουλαχιστον εδω στα νησια δεν ισχυει κατι τετοιο...εδω δεν υπαρχει ΚΑΝ ΚΤΕΟ να περασεις το αυτοκινητο....κ για να σου αποδειξω τι μπουρδελο ειμαστε φιλος ειχε ραλλυ πεζο 106 κ το 2010 ειχε ερθει κινητη μοναδα κτεο με εναν υπαλληλο κ περνουσε τα αμαξια κτεο...ΟΛΟΙ εσπευσαν να περασουν οπως κ ο φιλος μου...πληρωσε παραβολα τα παντα ολα...φευγει παει αθηνα τον σταματανε κ του ριχνουν 500 ευρω προστιμο γιατι αυτο το κτεο του ειπαν δεν υφιστανται....κ μενει ******ς....ακομα τρεχει...θελω να πω οτι ολα ειναι σχετικα...εγω εδω κυκλοφορω κανονικα πληρωνω την ασφαλεια μου χωρις να δινω κ πολλα δικαιωματα...βεβαια ο νομος υπαρχει το θεμα ειναι οτι δεν εφαρμοζεται σωστα κ σε ολους....Παρε παραδειγμα το καπνισμα στους κλειστους χωρους....βλεπεις να εφαρμοζεται κατι???ολα σχετικα ειναι φιλε για το τι αμαξι εχει ο καθενας η δεν εχει οπως λες.Κ στην τελικη ετσι οπως εχει ερθει η κατασταση χαιρομαι που ''φοροδιαφευγω'' 1400 κυβικα απο το μπουρδελοκρατος....γτ κ να τα πληρωνα απλα θα ενιωθα πιο ******ς....

  14. #39
    Εγγραφή
    20-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο compactM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουτε μεταπωλητικη αξια εχει πια γιατι και αδηλωτο ειναι και με μοτερ ΤΟΥΟΤΑ.......
    μονο για ντριφταδικο κανει πλεον
    ειδικα σε μεταπωλητικη αξια φιλε αξιζει πολλα πιο πολλα αρκει να ερθει ο καταλληλος ενδιαφερομενος....κ επισης κ με το μαμα μοτερ να ηταν οταν το 2007 εγω το πληρωσα 25000 τωρα που κυμαινονται στα 6-7000 οποιος το δινει για μενα η ειναι κανας φραγκατος η ειναι κανας ******ς...γτ δεν υπαρχει αλλη εξηγηση...

  15. #40
    Εγγραφή
    20-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο compactM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με σταματησαν για ελεγχο μεσα στην Γλυφαδα η ομαδα δελτα, και ανοιξαν καπο, και ειχα τιμολογια, και φτιαχτηκε μεσα σε εξουσιοδωτημενο για 9 μηνες με ολα γνησια και καινουρια, και ειχα και 22 μερες διορια να το δηλωσω και κατεληξα στην τροχαια οπου κρατησαν και το αυτοκινητο για 20 μερες μεχρι να αποφασισουν τι να το κανουν γιατι και παρανομος ΔΕΝ ημουν αλλα και να το δηλωσω ΔΕΝ μπορουσα βαση της νεας νομοθεσιας.
    Μου εχουν κρατησει στο υπουργειο την αδεια, αλλα οχι τις πινακιδες.
    Το ΚΤΕΟ μου εληξε πριν ενα μηνα και δεν μπορω καν να το παω να το ξαναπερασω. Το αυτοκινητο ειναι 22 μηνες σε υπογειο γκαραζ ακουνητο.
    Οσο και να προσπαθεις να κανεις τον πονηρο, σε μενα δεν πιανει.
    Οτι σας περιγραφω (ψαξε τα ποστ μου) ειναι μεσα απο το υπουργειο που παλευω να αλλαξω την νομοθεσια.

    Πονηριες αλλου.
    Το οτι σταθηκες κωλοφαρδος και ακομα δεν σου εχουν ανοιξει καπο, δεν σημαινει οτι η τυχη σου δεν τελειωνει σε λιγο......
    ΔΕΝ περνας ΚΤΕΟ πλεον, ΑΡΑ δεν μπορεις να το ΑΣΦΑΛΙΣΕΙΣ και πας και για ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ.
    τωρα εδω ειναι αυτη η περιπτωση που λεμε αν σου κατσει κ το τραβηξουν στα ακρα...καλα ετσι βολτα πηγαινες κ σε σταματησαν κ σε ξεβρακωσαν??μηπως σε ειχαν βαλει στο ματι?κ στην περιπτωση σου τι σου λενε οτι θα το κρατανε αυτοι?πωωω....

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP