Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 71

Θέμα: ΑΠΟ ΛΕΡΟ NURBURING HELP

  1. #21
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eεεεε...
    Εχει κοτσαρει 6κυλινδρο μπιτουρμπο απο τογιοτα σουπρα...

    Δεν ειναι οτι σηκωσε διλιτρο 6κυλινδρο και εβαλε τριλιτρο 6κυλινδρο...

    Δεν ειναι καν bmw η μηχανη...
    Δηλαδή δεν είναι να πας λαϊκή

  2. #22
    Εγγραφή
    30-07-13
    Περιοχή
    patra
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    25
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    παντως φιλε μου εγω οταν επστρεφα απο γερμανια ελλαδα με το αμαξι που ειχαμε αγορασει απο εκει στην Autobahn μας σταματησαν και τσεκαρισαν το αμαξι τον αριθμο πλαισου μην και τυχον ηταν κλεμμενο ή μαιμου......οποτε καλυτερα μην το διακινδυνευσεις.......

  3. #23
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    και απο τον αλλο μηνα, ετοιμαστειτε..... τα ιδια θα γινονται και στα Ελληνικα ΚΤΕΟ οπως σας ειχε προειδοποιησει......

    προσεξτε πολυ, ακομα και αν το ΚΤΕΟ σας περασει (που δεν νομιζω να το ρισκαρουν απο εδω και μπρος) και σας κανουν ελεγχο στο δρομο, αλοιμονο σας........
    ακομα και στους απλους ελεγχους στο δρομο, εχουν εντολη να ανοιγουν καπο πλεον για φοροδιαφυγη....

    μην πει κανεις δεν το ηξερα..............

  4. The Following User Says Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    BILL007 (16-10-15)

  5. #24
    Εγγραφή
    08-09-11
    Μηνύματα
    162
    Thanked
    214
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το ιδιο θα συμβει και στην μετατροπη?
    Αν καποιος εχει τουρμπισει το μοτερ του η εχει βαλει κομπρεσσορα τι γινεται??

  6. #25
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    γαματα....δεν ειναι το μπατζετ το θεμα το θεμα ειναι μη πεσω σε κανα ****** κ το τραβηξει στα ακρα κ παει για κατασχεση φαση ...που ειναι πολυ ακραιο τιμολογιο κινητηρα εχω το αμαξι δεν ειναι κανα κλεμμενο το πολυ πολυ να με υποχρεωσουν να το μετατρεψω στην αρχικη του μορφη κ τελος..βεβαια τα σεναρια ολα ειναι πιθανα...εδω στο νησι εγινε πριν κανα 6μηνο ντου απο καινουριο δοικητη της αστυνομιας κ επειδη επιασαν ενα βλαμμενο με οπελ κ μεγαλο μοτερ μεσα το τραβηξαν κατω στο τμημα χεστηκε κ αρχισε να δινει διαφορους που εχουν αλλαξει μοτερ κ ετσι τον αφησαν με την προυποθεση να αλλαξει κινητηρα...βεβαια μετα απο αυτο οι ******* ανοιγαν καπω σε οοοοολα...μεχρι που σταματησαν bmw φιλου μαματο 316 κ επειδη ειχε κολαρα σωληνωσεις κ βαμμενα καπακια μηχανης τον τραβηξαν στο τμημα γτ δεν πιστευαν οτι ειναι ο κινητηρας του....χεχεχεχεμιλαμε για ζωα τελειως...τεσπα..πρασινη καρτα παιρνω αν θελω απο την ασφαλεια κανονικα αφου με ενοχλουν κιολας καθε φορα που την ανανεωνω αν τη χρειαζομαι....οπως ειχα πει κ πιο πριν εχω φτασει μεχρι Ρουμανια βουλγαρια τη γυρισα ολη φαγαμε κ κληση για ταχυτητα τους λαδωσαμε κ φυγαμε απλα εκει προς ιταλια βενετια κ πανω δεν εχω ιδεα τι γινεται κ ποσο αυστηρα ειναι τα πραγματα γι'αυτο ανοιξα το θρεντ να δω ποσο ρισκο παιρνω κ τι κινδυνους διατρεχω Αν με σταματησουν σε τετοιες χωρες...

  7. The Following User Says Thank You to BMW2jz For This Useful Post:

    compactM3 (16-10-15)

  8. #26
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///Mitsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως φιλε μου εγω οταν επστρεφα απο γερμανια ελλαδα με το αμαξι που ειχαμε αγορασει απο εκει στην Autobahn μας σταματησαν και τσεκαρισαν το αμαξι τον αριθμο πλαισου μην και τυχον ηταν κλεμμενο ή μαιμου......οποτε καλυτερα μην το διακινδυνευσεις.......
    τι αμαξι αγορασες ρε αδερφε αν επιτρεπεται?για να δω στο περιπου τι τους τραβαει την προσοχη κ πως ηταν???

  9. #27
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mark e92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή δεν είναι να πας λαϊκή
    φιλε μαρκ κ λα'ι'κη παει κ γαμαει οτι πατατα κυκλοφορει εκει επειδη σε ακουω καπως

  10. #28
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα είπαν τα παιδιά ,μην το ρισκάρεις καθόλου ...
    Δεν υπάρχει περίπτωση να περάσεις τόσα κράτη και να μην σε σταματήσουν πολύ απλά λόγο αλλοδαπής πινακίδας.

    Αεροπλανάκι ,αν δεν σου βγαίνει το budjet νοικιάζεις ένα Swift n/a 160 hp ,γυμνό με roll cage και δυο bucket's ,αν σου βγαίνει παίρνεις ότι θέλεις και ορμάς μέσα.

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά θα πρέπει να κατανοήσεις τις δυσκολίες και το ποσοστό επιτυχίας σε κάτι που κάνεις καθαρά για απόλαυση.

    Το σεπτέμβρη του '12 είχα κλείσει ιντερνετικά για δύο γύρους ενα swift και ξεκίνησα να πάω ,τελικά επειδή πήγα κυριακή και όχι καθημερινή χάλασε το deal γιατί μου ζητούσαν μεγαλύτερο πακέτο για 5 γύρες.
    Τελικά μπήκα με 330 Ε93,του ξαδέρφου μου και ΟΛΑ ΚΑΛΑ

    https://www.youtube.com/watch?v=-LwAGJSos-s

    σωπα ρε φιλε εχεις τη δυνατοτητα να νοικιασεις αμαξι κ μ3 κιολας??ακου εκει δυνατοτητες...κ πως τα εμπιστευονται στον καθενα???ωραιος παντως σε ζηλευω....

  11. #29
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Christopher 325Ci E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βάζεις σε νταλίκα στο πάει πιστά και είσαι έτοιμος.. Εσύ πας με αεροπλάνο κύριος και καλές γύρες




    Sent from my Microsoft Lumia
    πολυ καλη η ιδεα σου αδερφε...κ ποσο θα στοιχισει αυτο?με εισητηρια κ καυσιμα ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ.... για το φορτηγο μιλαμε ετσι?

  12. #30
    Εγγραφή
    07-01-10
    Περιοχή
    malmo ,sweden
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.280
    Thanked
    917
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    pinakides exagogis travane prosoxi , opos kai otidipote pinakida ektos germania ,ollandia , austria gallia kai skandinavia . proteraiotita sto na stamatisoun exoun oi polonoi kai genikos oi anatolikoi , meta oi mesogeioi
    live free and drive hard

  13. The Following User Says Thank You to atha For This Useful Post:

    BILL007 (17-10-15)

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP