Σελίδα 152 από 173 ΠρώτηΠρώτη ... 52102142150151152153154162 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.511 έως 1.520 από 1723

Θέμα: Ποδοσφαιρικά-αθλητικά-οπαδικά και άλλα...

  1. #1511
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω θα ρωτησω κατι τελευταιο γιατι κουραστηκαμε ολοι με ολα..

    Αν περυσι εμπαινε ο Μελισσανιδης στον αγωνιστικό χωρο στον τελικο με το οφσαιντ (μην αρχισετε τις δικαιολογιες περι πεναλτι λεμε το τι εγινε τελικα) θα αρεσε στους Παοκτζηδες ,δεν θα λεγανε τιμωρηστε την ΑΕΚ ?
    Θα περιμενε μετα εγω ή ο καθε ΑΕΚΤΖΗΣ να μην τιμωρηθει η ομαδα για το ντου ?
    Ολα τα αλλα ειναι περιττα και εκ του πονηρου .
    Ενα ΝΑΙ ή ΟΧΙ χωρις σαλτσες απο τους Παοκτζηδες

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  2. #1512
    Εγγραφή
    07-01-10
    Περιοχή
    malmo ,sweden
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.280
    Thanked
    917
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    fysika kai den tha m arese na mpei omelisanidis mesa ,fysika kai tha perimena na timwrithei o melisanidis kai i aek opws kai prepei na timwrithei o ivan , fusika omws tha eixa kai tin poini mou an elega me 2-1 mpainw kai synexizw enw me 1-1 den mpainw . to fylo agwna ta afinei ola sto aera , o kominis plirwnetai gi ayti tin douleia kai den tn kanei swsta ,kamia poini s auton ?
    alla tosos ntoros den tha ginotan pote gia ton kathe melisanidi kai proedro ektos tou savidi . otan kerdise i aek ton gavro me 1-2 sto tigani o marinakis ta eixe me ton tote pou eklaige o mpotia lexi gia ton tigri (xereis ti gnwstes saltses to katestimeno oi ,diatites , o savas stis kameres kai o karapapas sto twitter )
    live free and drive hard

  3. #1513
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ, μάλλον δεν έχουν αντιληφθεί ή δεν θέλουν να αντιληφθούν τι συνέπειες έχει όλο αυτό. Δυστυχώς, όταν βγει η απόφαση τότε θα καταλάβετε οτι όσα γράφει ο κάθε πληρωμένος κονδυλοφόρος, ήταν για το θεαθήναι. Διαχέουν την εντύπωση οτι δήθεν οχι μόνο ποινή για την ομάδα δεν θα υπάρξει, αλλά οτι θα την πληρώσει η ΑΕΚ. Όταν δείτε την απόφαση καλό είναι να έχετε και υπογλώσσια δίπλα...

  4. #1514
    Εγγραφή
    20-07-14
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    74
    Thanked
    46
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα στην παρέα, εγώ προσωπικά είμαι Άρης, αλλά φίλαθλος γενικότερα και έχω το εξής ερώτημα. Αφήνοντας όπλα, μπούκες, διαμαρτυρίες παιχτών της ΑΕΚ κτλπ στην άκρη ρωτάω αυτό: Πως μπορεί να αλλάξει κάποια απόφαση η οποία έχει μετρήσει το γκολ αρχικά από διαιτητή και επόπτη χωρίς επαλήθευση από το VAR;
    Θέλω να πω, ακόμα και να το μέτρησε εσφαλμένα ( που κατά την γνώμη μου ήταν καθαρό το γκολ) η απόφαση θα έπρεπε να αλλάξει μόνο αφού συμβουλευτούν το VAR όπως γίνεται άλλωστε και στην Ευρώπη. Ωστόσο αφού δεν υφίσταται το VAR ακόμα στην χώρα μας μια απόφαση είτε σωστή είτε εσφαλμένη θα πρέπει να είναι αμετάκλητη, έτσι δεν είναι;
    Δέκα ζευγάρια λάστιχα αλλάζω όλο τον χρόνο...
    γιατί κάτω από το σπίτι σου περνώ με μπαντιλίκια μόνο

  5. #1515
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο atha Εμφάνιση μηνυμάτων
    fysika kai den tha m arese na mpei omelisanidis mesa ,fysika kai tha perimena na timwrithei o melisanidis kai i aek opws kai prepei na timwrithei o ivan , fusika omws tha eixa kai tin poini mou an elega me 2-1 mpainw kai synexizw enw me 1-1 den mpainw . to fylo agwna ta afinei ola sto aera , o kominis plirwnetai gi ayti tin douleia kai den tn kanei swsta ,kamia poini s auton ?
    alla tosos ntoros den tha ginotan pote gia ton kathe melisanidi kai proedro ektos tou savidi . otan kerdise i aek ton gavro me 1-2 sto tigani o marinakis ta eixe me ton tote pou eklaige o mpotia lexi gia ton tigri (xereis ti gnwstes saltses to katestimeno oi ,diatites , o savas stis kameres kai o karapapas sto twitter )
    Φιλε μου αν σε τρακαρει καποιος(χτυπα ξυλο) και φταιει θα κατεβεις να τον μπουκετωσεις και μετα να λες εφταιγε αυτος θα σου τραβουσε μια μυνηση και μετα θα περιμενες ο δικαστης να σε αθωωσει για ενεργεια εν βρασμω ?
    Κατι ανπιστοιχο ειναι
    λογικο ή οχι ό νομος δεν παει συμψηφιστικα.

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  6. #1516
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω θα ρωτησω κατι τελευταιο γιατι κουραστηκαμε ολοι με ολα..

    Αν περυσι εμπαινε ο Μελισσανιδης στον αγωνιστικό χωρο στον τελικο με το οφσαιντ (μην αρχισετε τις δικαιολογιες περι πεναλτι λεμε το τι εγινε τελικα) θα αρεσε στους Παοκτζηδες ,δεν θα λεγανε τιμωρηστε την ΑΕΚ ?
    Θα περιμενε μετα εγω ή ο καθε ΑΕΚΤΖΗΣ να μην τιμωρηθει η ομαδα για το ντου ?
    Ολα τα αλλα ειναι περιττα και εκ του πονηρου .
    Ενα ΝΑΙ ή ΟΧΙ χωρις σαλτσες απο τους Παοκτζηδες
    Κατσε βρε Κατς ντου σιγα μην εκανε και ρεσαλτο χαχαχαχα ναι απαραδεκτο που μπηκε στον αγωνιστικο χωρο και ναι το ιδιο θα ελεγα και για την υποθετικη σου ερώτηση. Αλλα απο αυτο μεχρι να οργιαζουν ολα τα ΜΜΕ και οι δημοσιογραφοι που ανηκουν σε διαφορα μισθολογια... για εκτροπα του ποδοσφαιρου για εξωφρενικες καταστασεις που μαλιστα εγιναν αιτια να διακοπει το πρωταθλημα και ολα τα "ομορφα" που καθημερινα εχουν λυσαξει, ε εχει διαφορα. Ο ΠΑΟΚ θα τιμωρηθει γιατι ζητανε αίμα, οπως θα τιμωρηθεί και η ΑΕΚ και φυσικα οπως ειπα και παραπανω ο ολυμπιακος θα ξαναπαρει πρωταθλημα τι πρωτότυπο , ηρθε η εξυγιανση η καθαρση και ο πολιτισμος
    Το θεμα ομως στη ζωη ειναι να κρινεις τα πραγματα a priori και βεβαια χωρις σάλτσα δεν τρωγεται το φαγητο χαχαχαχαχαχα

  7. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    gant (16-03-18)

  8. #1517
    Εγγραφή
    26-12-14
    Μηνύματα
    277
    Thanked
    108
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο menios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα στην παρέα, εγώ προσωπικά είμαι Άρης, αλλά φίλαθλος γενικότερα και έχω το εξής ερώτημα. Αφήνοντας όπλα, μπούκες, διαμαρτυρίες παιχτών της ΑΕΚ κτλπ στην άκρη ρωτάω αυτό: Πως μπορεί να αλλάξει κάποια απόφαση η οποία έχει μετρήσει το γκολ αρχικά από διαιτητή και επόπτη χωρίς επαλήθευση από το VAR;
    Θέλω να πω, ακόμα και να το μέτρησε εσφαλμένα ( που κατά την γνώμη μου ήταν καθαρό το γκολ) η απόφαση θα έπρεπε να αλλάξει μόνο αφού συμβουλευτούν το VAR όπως γίνεται άλλωστε και στην Ευρώπη. Ωστόσο αφού δεν υφίσταται το VAR ακόμα στην χώρα μας μια απόφαση είτε σωστή είτε εσφαλμένη θα πρέπει να είναι αμετάκλητη, έτσι δεν είναι;
    Η απόφαση του διαιτητη μπορει να αλλαξει,εχει συμβεί χιλιάδες φορες με την συμβουλη του επόπτη.Βεβαια κάπου διάβασα ότι την άλλαξε παλι μετα από δυο ώρες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DIM27 : 16-03-18 στις 21:41

  9. #1518
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DIM27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η απόφαση του διαιτητη μπορει να αλλαξει,εχει συμβεί χιλιάδες φορες με την συμβουλη του επόπτη.Βεβαια κάπου διάβασα ότι την άλλαξε παλι μετα από δυο ώρες.
    Ειδες πολλές αποφάσεις να αλλάζουν μετά 7 λεπτά?
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  10. #1519
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nino Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατσε βρε Κατς ντου σιγα μην εκανε και ρεσαλτο χαχαχαχα ναι απαραδεκτο που μπηκε στον αγωνιστικο χωρο και ναι το ιδιο θα ελεγα και για την υποθετικη σου ερώτηση. Αλλα απο αυτο μεχρι να οργιαζουν ολα τα ΜΜΕ και οι δημοσιογραφοι που ανηκουν σε διαφορα μισθολογια... για εκτροπα του ποδοσφαιρου για εξωφρενικες καταστασεις που μαλιστα εγιναν αιτια να διακοπει το πρωταθλημα και ολα τα "ομορφα" που καθημερινα εχουν λυσαξει, ε εχει διαφορα. Ο ΠΑΟΚ θα τιμωρηθει γιατι ζητανε αίμα, οπως θα τιμωρηθεί και η ΑΕΚ και φυσικα οπως ειπα και παραπανω ο ολυμπιακος θα ξαναπαρει πρωταθλημα τι πρωτότυπο , ηρθε η εξυγιανση η καθαρση και ο πολιτισμος
    Το θεμα ομως στη ζωη ειναι να κρινεις τα πραγματα a priori και βεβαια χωρις σάλτσα δεν τρωγεται το φαγητο χαχαχαχαχαχα
    Η ΑΕΚ γιατι να τιμωρηθει??
    Βγηκε να παιξει ο ρεφερι και αρνηθηκε??
    Θελετε να πηγαινετε βασει κανονισμων και νομων 'η να τα κανετε ολα οπως σας συμφερει γιατι εχετε μαθει στον Καζαντζιδη(κλαψα δλδ) και στην αιωνια αδικια της παλιο Αθηνας??

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  11. The Following User Says Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    Bitz (19-03-18)

  12. #1520
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Στο 2,40' γινεται παλι το ιδιο θεατρο στην εδρα των αδικημενων και εχουμε την πρωτοφανη αποφαση να αλλαξει γωνια εκτελεσης το κορνερ...
    Παμε απεναντι παλι τα ιδια...
    Παει να το διακοψει παλι μεσα ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ να συνεχισει ...
    Για οσους μιλανε για παρθενογεννεση και αδικιες....
    Ας τα βλεπουν οι νεαροτεροι να καταλαβουν τι εστι μαγκια και το περιφημο "εμεις 'η κανεις" .
    ΠΑΛΙ ΦΛΩΡΟΙ ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη katsaraios : 17-03-18 στις 05:46

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

Σελίδα 152 από 173 ΠρώτηΠρώτη ... 52102142150151152153154162 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP