Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 46 από 46

Θέμα: Κουζίνετα + BMW = τραγικοί !!!

  1. #41
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    960
    Thanked
    557
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάλι δεν έχω καμία επιστημονική άποψη επί του αντικειμένου, πολιτικός μηχανικός είμαι, αλλά εκ πείρας σας λέω πως η ως άνω φθορά είναι φυσιολογική. Για τα κμ που έχει, θα ήμουν πολύ ικανοποιημένος. Φαίνεται πως είναι φροντισμένο το μοτέρ, με συχνές αλλαγές λαδιών.

    Έχετε δει μέταλλα από S μοτέρ με 100Κ κμ; Ναι, άλλες ανοχές αλλά και άλλα λιπαντικά, άλλη συχνότητα συντήρησης και άλλη χρήση (τα μέταλλα πονάνε στην κρύα εκκίνηση κυρίως).
    κανω πολλες μικρες διαρομες ,που σημαινει πολλες τετοιες εκκινησεις.ομως οπως συμπερανες και εσυ παλι ειναι σε καλη κατασταση το μοτερ απο αποψη λιπανσης.δεν νομιζω στην περιπτωση ομως των δικων μας μοτερ οτι παιζει αυτο μονο ρολλο,οσο οτι ειναι θεμα κατσκευαστικο,γιατι ολα το λαμπακι αυτο το βγαζουν σαν προβλημα αργα η' γρηγορα ολα αυτα τα ιδια μοτερ σε ολη την ευρωπη απο οτι ειδα.οτι διαβαζω λεω,μηχανικος δεν ειμαι,

  2. #42
    Εγγραφή
    13-07-19
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    184
    Thanked
    87
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγώ που παίρνω μισό lexotanil το πρωί, και μισό το βράδυ (εκτός όταν έχω και τα τέσσερα που παίρνω ολόκληρο), είναι καλά γιατρέ μου? ή είμαι ''ειδική περίπτωση''?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παλι με την τεραστια εμπειρια μου σαν ψυχιατρος, κρινω πως πρεπει να αλλαχθούν.
    Απο μηχανολογικης αποψεως μπορει να μην χρειαζεται, απο βιοϊατρικής προσέγγισης όμως εξετάζοντας τα σημάδια και συμπτώματα και συγκρίνοντας τα με προηγούμενα διαγνωστικά κριτήρια, πιστεύω ακράδαντα πως η μόνη θεραπευτική στρατηγική είναι η αλλαγή τους και μάλιστα με ανώτερης ποιότητος αφτερ μαρκετ.
    Εναλλακτικά, μισό Lexotanil κάθε πρωί και ένα Tranxene των 20 καθε βράδυ.

  3. #43
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iliasb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που παίρνω μισό lexotanil το πρωί, και μισό το βράδυ (εκτός όταν έχω και τα τέσσερα που παίρνω ολόκληρο), είναι καλά γιατρέ μου? ή είμαι ''ειδική περίπτωση''?
    Οταν εχεις και τα τεσσερα, tavor του ενος μιλιγκραμ.
    Κατα προτιμηση τους το βαζεις στο γαλα τους εκτος και αν δεν πινουν γαλα οποτε το τριβεις και το απλωνεις με βουτυρο σε μια φετα ψωμι με μαρμελαδα.

  4. #44
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    960
    Thanked
    557
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ζηλευεις που σου τρωω δημοσιοτητα με το δικο μου τοπικ-προτζεκτ

    ασε μας και εμας μια φορα να τραβηξουμε την προσοχη,προεδρα! ενα - ενα τα χαπια ,προσεχε ,midlife ειναι αυτο! θελει προσοχη!

  5. #45
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Χαχαχαχα. Εχω παρει χοντρικη για ολους μας

  6. #46
    Εγγραφή
    13-07-19
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    184
    Thanked
    87
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    <<Οταν εχεις και τα τεσσερα, tavor του ενος μιλιγκραμ.
    Κατα προτιμηση τους το βαζεις στο γαλα τους εκτος και αν δεν πινουν γαλα οποτε το τριβεις και το απλωνεις με βουτυρο σε μια φετα ψωμι με μαρμελαδα. >>

    Αυτό δεν το είχα σκεφτεί! πως μου διέφυγε δεν κατάλαβα!

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP