Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: Z3 ΣΙΝΕΜΠΛΟΚ

  1. #1
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    708
    Rides
    1

    Cool Z3 ΣΙΝΕΜΠΛΟΚ

    καλησπερα σε ολους προ ημερων (προ του ΚΡΑΧ ΤΣΙΠΡΑ ) πηγα τοο ζετακι μου συνεργειο να του κανω την πρωτη αντικατασταση δισκου και πλατο.ολα καλα φυσικα απλα μου ειπε ο μαστορας οτι καποια στιγμη θα πρεπει να σκεφτω αντικατασταση σινεμπλοκ ψαλιδιων .
    δεν ειναι χαλασμενα αλλα ταλαιπωριμενα και ετοιμα να χαλασουν
    επισης να μην παρω απο Μ αλλα τα δικα του για να μην γινει κουτσουρο
    θελω την γνωμη σας γιατι δεν θα περιμενω να μου διαλυσου στο δρομο.
    ασχετο η μαλλον λιγο σχετικο την τετατρτη και πεμπτη κατεβηκα αθηνα για δουλεια και εκανα μια ερευνα αγορας.
    μα καλα τι τιμες ειναι αυτες ρε παιδια σας κλεβουν .παραδειγμα επωνυμο προιον για δερματα σε τρια καταστηματα σε διαφορες περιοχες 7 ευρω διαφορα??????
    δηλαδη εδω 10,80 και εκει 17,99 και πανω ............παναγια μου
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Για ποιο προιόν περιποίησης δέρματος μιλάς αν επιτρέπεται?

    Οσο για τα σινεμπλόκ στους ελληνικούς καρόδρομους δυο είναι οι επιλογές. "Σκληρά" και κοπάνημα αλλά αλλαγή αρκετά χρόνια μετά ή "μαλακά" χωρίς κοπανήματα και αντικατάσταση δραματικά πιο γρήγορα. Στο Ε46 τα "μαλακά" κράτησαν μόνο 2 χρόνια!

    Επειδή το Ζ3 είναι roadster και το κοπάνημα είναι ακόμα μεγαλύτερο εγώ προσωπικά θα διάλεγα τα "μαλακά".
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 12-07-15 στις 09:40



  3. #3
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    708
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ποιο προιόν περιποίησης δέρματος μιλάς αν επιτρέπεται?

    Οσο για τα σινεμπλόκ στους ελληνικούς καρόδρομους δυο είναι οι επιλογές. "Σκληρά" και κοπάνημα αλλά αλλαγή αρκετά χρόνια μετά ή "μαλακά" χωρίς κοπανήματα και αντικατάσταση δραματικά πιο γρήγορα. Στο Ε46 τα "μαλακά" κράτησαν μόνο 2 χρόνια!

    Επειδή το Ζ3 είναι roadster και το κοπάνημα είναι ακόμα μεγαλύτερο εγώ προσωπικά θα διάλεγα τα "μαλακά".
    mister leather της formula 1 . και να κανω και την διορθωση τελικη τιμη 8 ευρω απο 17,99.τεραστια διαφορα απο καταστημα τοπικο σε τρια διαφορετικα εντος λεκανοπεδιου
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  4. The Following User Says Thank You to LEONIDASKAL For This Useful Post:

    BILL007 (12-07-15)

  5. #4
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LEONIDASKAL Εμφάνιση μηνυμάτων
    mister leather της formula 1 . και να κανω και την διορθωση τελικη τιμη 8 ευρω απο 17,99.τεραστια διαφορα απο καταστημα τοπικο σε τρια διαφορετικα εντος λεκανοπεδιου
    Aυτό είναι?

    https://www.amazon.com/Mr-Leather-70.../dp/B000KI7DZM



  6. #5
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    708
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    νομιζω πως ειναι τον ιδιο.το χρησιμοποιω χρονια πολλα και εχω κρατησει δερματινη ανεπαφη για δεκα χρονια. δεν λεω οτι ειναι το πιο καλο αλλα για την τιμη του ειναι ανταγωνιστικο σε σχεση με το αποτελεσμα.
    τονιζω οτι δεν εχω καποιο επαγγελματικο συμφερον δεν ειμαι στο χωρο του εμποριου
    20150712_200432.jpg
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  7. The Following User Says Thank You to LEONIDASKAL For This Useful Post:

    BILL007 (12-07-15)

  8. #6
    Εγγραφή
    23-07-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    141
    Thanked
    71
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Τα συνεμπλοκ για M να βαλεις, δε θα χαλάσει την ανεση ούτε θα γινει κούτσουρο, ορισμένοι λενε διαφορα και δεν ξέρουν τι λένε. Όλα τα Ζ3 έχουν προβλήματα αστάθειας στα πολλά χλμ. Και ο λόγος ειναι τα μαλ....να συνεμπλοκ, με τα Μ θα γινει τέλειο, ακουει καλα ειναι πιο σταθερό στα πολλά χλμ. Και δεν χαλάει την ανεση γινετε μονο πιο απόλυτο, απότομο δηλαδη όταν εισαι φυσικά κι εσύ απότομος.

  9. #7
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    708
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaspap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα συνεμπλοκ για M να βαλεις, δε θα χαλάσει την ανεση ούτε θα γινει κούτσουρο, ορισμένοι λενε διαφορα και δεν ξέρουν τι λένε. Όλα τα Ζ3 έχουν προβλήματα αστάθειας στα πολλά χλμ. Και ο λόγος ειναι τα μαλ....να συνεμπλοκ, με τα Μ θα γινει τέλειο, ακουει καλα ειναι πιο σταθερό στα πολλά χλμ. Και δεν χαλάει την ανεση γινετε μονο πιο απόλυτο, απότομο δηλαδη όταν εισαι φυσικά κι εσύ απότομος.
    το thread ειναι σχετικο παλιο αλλα αυτα εβαλα και εχεις απολυτο δικιο.το εγραψες ακριβως οπως ειναι.καμια σχεση με τα παλια και εννοειται πιο απολυτο και μακραν πιο καλο
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  10. The Following User Says Thank You to LEONIDASKAL For This Useful Post:

    vaspap (15-02-16)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP