Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 62 από 62

Θέμα: Αξιοπιστία, κόστος συντήρησης, κατανάλωση και επιδόσεις σε Χ1

  1. #61
    Εγγραφή
    29-04-16
    Μηνύματα
    5
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και εγώ τα τελευταία εννια χρόνια εχω Toyota Avensis. Αδιάφορο , βαρετό σε κάνει οικογενειάρχη θες δεν θες. Αξιόπιστος συντρόφος και πιστός. Το πρόβλημα είναι η κρίση των σαράντα.

    Θες να αλλάξεις

    Η θέση οδηγησης ηταν σε συγκριση με την Toyota. Σε ξενίζει στην αρχή αλλα στα πολύωρα ταξίδια Αθήνα- Ηγουμενιτσα είναι ξεκούραστη στην πράξη. Η πιο μαχιμη θεση του bmw είναι καλύτερη σε γρηγορες διαδρομές αλλα σε μακρυνα ταξίδια φέρνει κούραση.

  2. #62
    Εγγραφή
    06-07-11
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    44
    Thanked
    39
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Έχω κάνει ήδη το Γιάννενα - Θεσ/νικη και Γιάννενα - Αίγιο. Εγώ πάντα έχω τη θέση λίγο ξαπλωτή. Αν κάνεις την πλάτη του καθίσματος να πάρει λίγη κλίση νομίζω ότι θα φτάσεις τελείως ξεκούραστος.

    Γιάννενα - Θεσ/νίκη σε 2 ώρες μέχρι την περιφερειακή πηγαίνοντας με 140-150...Όταν γύρισα από Αίγιο στα Γιάννενα, το έκανα 2 ώρες και 45 λεπτά με βροχή, το αμάξι full φορτωμένο και μέσα τις 2 μου κόρες και τη γυναίκα μου. Και στα σημεία με έντονο στροφιλίκι πήγαινα πραγματικά αργά, για να μην τις ξυπνήσω...Δεν ένιωσα καθόλου κούραση.
    Με το corolla μου έβγαινε η ψυχή να προσπεράσω, ζόριζα το αμάξι και ζοριζόμουν και εγώ πίσω από κάθε φορτηγό ή νταλίκα, πάντα μετά το ταξίδι είχα πονοκέφαλο λόγω κακής ηχομόνωσης και έφτανα κουρασμένος μετά από 3-3.30 ώρες...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The_Emperor : 11-05-16 στις 07:54

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP