Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 52

Θέμα: Με τρακαρε Οχημα του Δημου!

  1. #31
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εδω μιλαμε για Κρητη ρε παιδια!!!!

    Ο Αντωνης ειναι 2μετρος,θα ριξει και δυο μπαλωθιες στον αερα και μεχρι το βραδυ θα του βρουνε και νυφη!!!

    Αντωνη,think positive

  2. The Following 2 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    Samaro (12-05-15), skaros (12-05-15)

  3. #32
    Εγγραφή
    19-11-12
    Μηνύματα
    2.007
    Thanked
    2274
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παιδιά σε αμάξι 15ετίας δεν υπάρχει περίπτωση καμιά ασφαλιστική να καλύψει 100% επισκευή με τιμές επίσημης αντιπροσωπείας.
    Πέφτει "μαχαίρι" και χοντρό.

    Εμένα σε παρόμοια περίπτωση, που έκανε δήλωση ο άλλος ότι έφταιγε, με αμάξι δεκαετίας μου ζήτησαν αναλογία 60-40 (Εθνική) αν ήθελα αντιπροσωπεία που σημαίνει καινούργια ανταλλακτικά. 40 από την τσέπη μου.

    Αυτά είναι τα άσχημα του παλιού αυτοκινήτου. Ας είναι χιλιο καλοσυντηρημένο και με λίγα χιλιόμετρα. Τους είναι αδιάφορο. Τα χρόνια κοιτάνε.

    Το καλό στην υπόθεση είναι ότι άφησε σημείωμα. Πάλι καλά.

    Υ.Γ. Εκτός αν μιλάμε για τίποτα exotic μάρκες με μικτές και ειδικές συμφωνίες για επισκευές αλλά εκεί μιλάμε για άλλα νούμερα στα ασφάλιστρα....

  4. The Following 2 Users Say Thank You to friendgr For This Useful Post:

    BILL007 (12-05-15), chrisgiapz3 (12-05-15)

  5. #33
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friendgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά σε αμάξι 15ετίας δεν υπάρχει περίπτωση καμιά ασφαλιστική να καλύψει 100% επισκευή με τιμές επίσημης αντιπροσωπείας.
    Πέφτει "μαχαίρι" και χοντρό.

    Εμένα σε παρόμοια περίπτωση, που έκανε δήλωση ο άλλος ότι έφταιγε, με αμάξι δεκαετίας μου ζήτησαν αναλογία 60-40 (Εθνική) αν ήθελα αντιπροσωπεία που σημαίνει καινούργια ανταλλακτικά. 40 από την τσέπη μου.

    Αυτά είναι τα άσχημα του παλιού αυτοκινήτου. Ας είναι χιλιο καλοσυντηρημένο και με λίγα χιλιόμετρα. Τους είναι αδιάφορο. Τα χρόνια κοιτάνε.

    Το καλό στην υπόθεση είναι ότι άφησε σημείωμα. Πάλι καλά.

    Υ.Γ. Εκτός αν μιλάμε για τίποτα exotic μάρκες με μικτές και ειδικές συμφωνίες για επισκευές αλλά εκεί μιλάμε για άλλα νούμερα στα ασφάλιστρα....
    Το χειρότερο που έμαθα τελευταία είναι οτι πλέον οι ασφαλιστικές δεν ασφαλίζουν για κλοπή τα ανω των 10 ετων. Βέβαια είναι ασχετο με το πάθημα του Αθηναίου αλλα νομίζω πως αξίζει καποια στιγμή να συζητηθεί.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Konstantinos E60 For This Useful Post:

    BILL007 (12-05-15), chrisgiapz3 (12-05-15)

  7. #34
    Εγγραφή
    29-11-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    4.075
    Thanked
    7447
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σε παλιο χτυπημα ενω ειμασταν και οι δυο στην.ιντερσαλονικα μου αρχισαν τα μα και τα μου με την αποζημιωση σε καινουργιο κιολας αμαξι. Παω στα κεντρικα μπαινω στο δικηγορο τους και του λεω το και το χωρις να αναφερω οτι ειναι η ασφαλιστικη η ιδια. Μολις με ρωτησε στο τελος και αφου ετοιμαζε καμια ωρα χαρτια ποια ασφαλιστικη θα μυνησουμε και του λεω εσας εκανε ενα τηλεφωνο και τα πηρα ολα τα λεφτα. Ζορισμα θελουν και κλανουν μεντες στο τελος.

    σταλθηκε απο τον χειριστη σχοινοσυρμου!!!!!!

  8. The Following 4 Users Say Thank You to Leonidas_E39 For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (12-05-15), diosak (18-05-15), skaros (12-05-15), Βασιλης (18-05-15)

  9. #35
    Εγγραφή
    19-11-12
    Μηνύματα
    2.007
    Thanked
    2274
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χειρότερο που έμαθα τελευταία είναι οτι πλέον οι ασφαλιστικές δεν ασφαλίζουν για κλοπή τα ανω των 10 ετων. Βέβαια είναι ασχετο με το πάθημα του Αθηναίου αλλα νομίζω πως αξίζει καποια στιγμή να συζητηθεί.
    Συγκεκριμένα έχουν κόψει την μικτή (από τον Οκτώβριο του 2012) για πάνω από 10 ετών. Για νέα ασφάλιση πάντα. Αν είσαι παλιός και να ξεπεράσει την δεκαετία σε κρατάνε.

    Συγκεκριμένα η Εθνική που γνωρίζω, σε premium μάρκες (Bmw , Mercedes κλπ) έχουν βάλει κουφές απαλλαγές στην μικτή σε σημείο να είναι άκυρες (2500, 4000, 5000) αν θυμάμαι καλά.

    Εχουν φάει τρελά φέσια με τα καμμένα καγιενάκια, φεραράκια και λαμποργκινάκια πριν χρόνια.....

  10. The Following 4 Users Say Thank You to friendgr For This Useful Post:

    BILL007 (12-05-15), katsaraios (12-05-15), nikos valvetronic (12-05-15), pilot (12-05-15)

  11. #36
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Με μεταχειρισμενα μερικα ανταλλακτικα δεν θα πληρωσει τπτ.Αντωνη στα Χανια εγινε η ζημια;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #37
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χειρότερο που έμαθα τελευταία είναι οτι πλέον οι ασφαλιστικές δεν ασφαλίζουν για κλοπή τα ανω των 10 ετων. Βέβαια είναι ασχετο με το πάθημα του Αθηναίου αλλα νομίζω πως αξίζει καποια στιγμή να συζητηθεί.
    Ισχύει.. Το δικό μου δεν το ασφάλιζε κανένας για κλοπή και βρήκαμε μόνο την interamerican με το ζορι
    -------------------

  13. #38
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντωνη στα Χανια εγινε η ζημια;
    Ναι στο Καλαμακι..



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  14. #39
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Από ανταλλακτικά θα χρειαστείς ένα φλας, φανάρι;, προφυλακτήρα;.
    Αν μπουν μτχ δεν έχεις επιβάρυνση.
    Μπακ μπορείς να βρεις προφυλακτήρα;

  15. #40
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Smile

    Τη Παρασκευη εκανε τη παραγγελια.. Σημερα πηγα και πηρα το αμαξι μεχρι να ερθουν τα πραγματα, να κυκλοφοραω τουλαχιστον...
    Attached Images Attached Images



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  16. The Following 2 Users Say Thank You to A8hnaios For This Useful Post:

    aristent (18-05-15), wheelman (18-05-15)

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP