Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 67

Θέμα: M3 E36 321 supersprint

  1. #1
    Εγγραφή
    17-06-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    229
    Thanked
    393
    Rides
    0

    Προεπιλογή M3 E36 321 supersprint

    Εψαξα λιγο γρηγορα στο φορουμ αλλα δεν βρηκα καποιο σχετικο θεμα οποτε ανοιγω ενα θρεντακι να μου λυσετε την απορια.
    Εχω φαγωθει να βαλω το συγκεκριμενο τελικο της supersprint https://www.supersprint.com/en/IT/pr...80BA___99.aspx

    αλλα εχω μαθει απο ανθρωπο που τα εμπορευεται οτι μονο τελικο συγκεκριμενα στο μοτερ 321 χανει 20 αλογα ενω στα 286 δινει. Βεβαια στο επισημο site λεει οτι δινει 2,3 αλογα αλλα δεν το πολυλογαριαζω. Αν το εχει δοκιμασει καποιος σε 321 ή καποιος γνωστος του, παντα μιλαμε για σκετο τελικο ας με διαφωτισει κι εμενα διοτι η αγορα θα γινει αμεσα! Θα γινει βεβαια δυναμομετρηση και πριν και μετα το μπαξιμο διοτι μονο για χασουρες δεν ειμαστε!

  2. #2
    Εγγραφή
    20-11-12
    Περιοχή
    Κιατο Κορινθιας
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    51
    Thanked
    145
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Μιχαλη καλησπερα! δεν ξερω αν παιρνει παραπανω αλογα, αλλα απο ηχο η race σκοτωνει!!!

    Στο δικο μου παντως που του εχω βαλει τελικο eisenmann race χαμηλα και στις μεσσαιες νομιζω πως εχει χασει!! αλλα απο ηχο

  3. #3
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Επειδη το ειχα ψιλοψαξει το θεμα εμενα μου ελεγαν οτι κ στα δυο μοτερ οτιδηποτε αλλο εκτος απο τα δικα του το χαλαει...οταν εβαλα το γνησιο τελικο στο 286 αλλο αμαξι, προς το καλυτερο...
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

  4. #4
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αμα ανοιξετε ενα τελικο καζανακι να το δειτε απο μεσα θα καταλαβετε οτι ουτε δινει ουτε παιρνει.
    Ειναι ολα μαμακιες.
    Απ τους καταλυτες και πισω, το θεμα αλογα δεν ειναι συζητηση για βελτειωσεις.
    M3 CSL

  5. The Following 5 Users Say Thank You to chief For This Useful Post:

    BILL007 (13-12-13), deepBLUE (12-12-13), Kostas Maras (13-12-13), Leonidas_E39 (12-12-13), Panos 316T (12-12-13)

  6. #5
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Χίος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    3.815
    Thanked
    7295
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Ειναι οντως τοσο καλο το μαμα..??? Γινεται να χασει μονο με αλλαγη τελικου..??
    Ποιο τελικο "δινει" ή εστω δεν χανει στο 321..??
    Εντυπωση μου κανει...
    ΧΙΟΣ-CHIOS


  7. #6
    Εγγραφή
    17-06-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    229
    Thanked
    393
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chief Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμα ανοιξετε ενα τελικο καζανακι να το δειτε απο μεσα θα καταλαβετε οτι ουτε δινει ουτε παιρνει.
    Ειναι ολα μαμακιες.
    Απ τους καταλυτες και πισω, το θεμα αλογα δεν ειναι συζητηση για βελτειωσεις.
    Το να παρω στην προκειμενη περιπτωση δεν μ ενδιαφερει καθολου διοτι ηδη παει παραπανω απο τα προβλεπομενα. Θα ημουν αφελης αν περιμενα αυξηση απο ενα τελικο απλα διχως προγραμμα κλπ.Αν θελησω αυξηση ιπποδυναμης την πεπατημενη οδο ατμοσφαιρικο ή κομπρεσορατο ηδη την γνωριζω.Το μεγαλο θεμα για μενα ειναι να μην χασει ροπες στα χαμηλα ή τελος παντων μια τεκμηριωμενη εμπειρια.

  8. #7
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγω παντως φορουσα αφτερ μαρκετ τελικο κ μολις εβαλα το μαμα τελικο ειδα διαφορα στα χαμηλα τραβαγε περισσοτερο τωρα λες να ειναι η ιδεα μου?μου το ειπαν κ αλλοι αυτο οταν μπηκαν στο αμαξι τωρα ξερω γω..........
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

  9. The Following User Says Thank You to konstantinaM3 For This Useful Post:

    Kostas Maras (13-12-13)

  10. #8
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    1.540
    Thanked
    1946
    Rides
    1

  11. The Following 2 Users Say Thank You to stefm5 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (12-12-13), BILL007 (13-12-13)

  12. #9
    Εγγραφή
    17-06-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    229
    Thanked
    393
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefm5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ κατατοπιστικο Στεφανε!Θα το βαλω αφου κανω δυναμομετρηση πριν και μετα!

  13. The Following User Says Thank You to ΜΙΧΑΛΗΣ For This Useful Post:

    stefm5 (12-12-13)

  14. #10
    Εγγραφή
    17-06-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    229
    Thanked
    393
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantinaM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως φορουσα αφτερ μαρκετ τελικο κ μολις εβαλα το μαμα τελικο ειδα διαφορα στα χαμηλα τραβαγε περισσοτερο τωρα λες να ειναι η ιδεα μου?μου το ειπαν κ αλλοι αυτο οταν μπηκαν στο αμαξι τωρα ξερω γω..........
    στο 286 με ποπαυ εξατμιση απο μπροστα μεχρι πισω με καταλυτες απο 46αρι Μ3 μονο ψηλα εδωσε αλλα με προγραμμα φιλτρο και χαμηλα εχασε αισθητα!Ολ αυτα βεβαια χωρις δυναμομετρηση απλα σε δοκιμες με αλλο ιδιο!

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP