Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 27

Θέμα: Εσείς τι προτείνετε???

  1. #11
    Εγγραφή
    07-04-11
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    3.282
    Thanked
    4207
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο /vaggelis/ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την όμορφη Πρέβεζα! Αν και σήμερα βρέχει ...
    Κατεβαίνω συχνά Πρέβεζα φίλε μιας και έχω σπίτι εκεί...
    Και από Άρτα ξέρω πολλά παιδιά με BMW όπως και από Λούρο...

    Επίσης ο Ghost Rider είναι από Άρτα...Γράφει συχνά εδώ μέσα...
    Να βρεθούμε για καφεδάκι μόλις κατέβω ξανά...

  2. #12
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο /vaggelis/ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την όμορφη Πρέβεζα! Αν και σήμερα βρέχει ...






    Χαιρετίσματα στην Πρέβεζα


    αν είναι να χαλάσεις 2Κ πάρε κάποιο έτοιμο μετατροπή και χρησιμοποιήσε το όπως καταλαβαίνεις.Το 7άρι με το αυτόματο πιστεύω θα σε δυσκολέψει πολύ.
    Απο την άλλη το V12 όπου και να το βάλεις θα θέλει και κανα ευρώ συντήρηση,δεν θα θέλει?Μόνο τα μπουζί και τα λάδια είναι ένα κάρο φράγκα.

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  3. The Following 4 Users Say Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    diosak (18-04-15), HLIAS - E36 (06-04-15), Ptboul (06-04-15), Vassilis ///M (05-04-15)

  4. #13
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο /vaggelis/ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί δαγκωτό Ε34; Έχω ήδη ένα 525 Ε34 που το κυκλοφορώ κάθε μέρα. Είναι από μόνο του βαρύ δε θα βαρύνει κι άλλο με το V12 μπροστά; Εγώ για Ε30 σκέφτομαι, τελείως γυμνό και με εξάτμιση ίσια.
    γιατι το Ε34 εχει και το σασι να υποστηριξει αυτο το μοτερ (ειναι ενα απο τα καλυτερα/στιβαροτερα σασι που εχει φτιαξει η BMW), εχει τον χωρο να τοποθετηθει σωστα και ανετα το μοτερ.
    οσο για το θεμα του βαρους, για την ροπη του V12 ειναι μαλλον ελαφρυ....
    Για να βαλεις αυτο το μοτερ σε Ε30 θα χρειαστει παρα πολλες μετατροπες και πατεντες. Για να μπει σε Ε36, θα ειναι τοσο μπροστοβαρο το αυτοκινητο, που θα ειναι μονο για ευθειες..... (το ιδιο και το Ε30).
    Το θεμα του σασμαν ειναι πολυ απλο σε αυτους τους κινητηρες και εχει αναλυθει ξανα εδω μεσα.

  5. The Following User Says Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    Ptboul (06-04-15)

  6. #14
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας ξεκινησουμε απο τα βασικα...Αμαξι που δεν εχει ''χαρτια'' και προοριζεται για scrap,δεν μπορει να χρησιμοποιειται για κανεναν αλλο λογο,με νομιμο τροπο....Ειναι κριμα να ριξεις ενα καρο χρηματα για το κεφι σου και να κατασχεθει τη στιγμη που θα το'χεις φορτωμενο στο τρειλερ,πηγαινοντας στην πιστα......Ουτε αγωνιστικες πινακιδες μπορεις να βγαλεις,απο τη στιγμη που σου ζητανε φωτοτυπια της αδειας,ή του χαρτιου της καταθεσης πινακιδων....
    Αυτο ισχυει................. καλυτερα βρες μια καροτσα χωρις μοτερ αλλα με κανονικα χαρτια......

  7. #15
    Εγγραφή
    06-06-14
    Μηνύματα
    73
    Thanked
    100
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο compactM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ισχυει................. καλυτερα βρες μια καροτσα χωρις μοτερ αλλα με κανονικα χαρτια......
    Στην περιοχή μου λίγο έως πολύ δύσκολο να βρεθεί 34άρι. Και στην ανακύκλωση το ένα είναι αρκετά χτυπημένο στο πίσω μέρος ενώ το άλλο έχει κοπεί στη μέση ήδη για ανταλλακτικά. Το σκάφος του Ε34 πόσο πιο ελαφρύ είναι από το Ε32; Βασικά το Ε32 δεν είναι Ε34 με μερικά εκατοστά μεγαλύτερο μήκος;

    Όταν αρχικά σκέφτηκα το όλο σχέδιο είχα στο μυαλό μου το S70 V12 μοτέρ από 850 CSi, αλλά όσο και να έψαξα στο διαδίκτυο δεν βρήκα κάτι. Μόνο από εξωτερικό αλλά δεν ξέρω τι παίζει στο τελωνείο και αν μπορείς να το κόψεις έξω και να φέρεις εδώ μόνο τον κορμό και το κιβώτιο σαν ανταλλακτικά ...

  8. #16
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ε34 στην Ελλαδα πολλα.
    Μπορεις να τα φερεις σαν ανταλλακτικα και εντος Ε.Ε. δεν εχουν τελωνειο.

  9. #17
    Εγγραφή
    31-01-10
    Περιοχή
    Larisa
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    680
    Thanked
    278
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πάρε ένα καρτ rm1 να το ευχαριστηθεί η ψυχούλα σου.

  10. The Following User Says Thank You to merbeind For This Useful Post:

    compactM3 (16-04-15)

  11. #18
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο /vaggelis/ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μένω επαρχία και εδώ οι έλεγχοι της αστυνομίας είναι ελάχιστοι. Τα τελευταία πέντε χρόνια με έχουν σταματήσει μια φορά και έλεγξαν μόνο αν έχω ασφάλεια, τίποτε άλλο. Επίσης πολύ αμφιβάλλω αν γνωρίζουν αυτά που ανέφερες παραπάνω.

    Δυστυχώς πίστα δεν έχουμε και ούτε έχω σκοπό να το μετακινήσω σε άλλη πόλη. Εδώ όμως έχουμε πολύ ελεύθερο χώρο. Δίπλα στο χωράφι μου υπάρχει επίπεδη έκταση με χώμα και δίχως δέντρα πάνω από 100 στρέμματα, μέσα στην οποία μπορείς να χαράξεις όποια διαδρομή θέλεις και να κάνεις το κέφι σου δίχως να χαλάσεις τα λάστιχα σε άσφαλτο πίστας!

    Όσο για το πόσα χρήματα έχω σκοπό να διαθέσω, ας πούμε όχι πάνω από 2000. Αν δω βέβαια ότι χρειάζονται περισσότερα, πέρνω σχεδόν τζάμπα όλο το 750 και το κρατάω ως έχει. Στο πλάι είναι χτυπημένο και δεν ανοίγουν οι δεξιές πόρτες αλλά δουλεύει κανονικά. Βέβαια είναι αυτόματο αλλά θα ζήσω κι έτσι. Στο κάτω κάτω 300 ευρώ θα χαλάσω μόνο.
    Mονο τ'ανταλλακτικα για να μπει πανω σε Ε30-36,ξεπερνανε τα 2000 ευρω!Και για τη χρηση που το θες,δεν αξιζει να ριξεις ουτε ενα ευρω!!!Παρε το 750 οπως ειναι,ξεβρακωσε το εντελως και βαλτο στο χωμα μεχρι να διαλυθει!
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    compactM3 (16-04-15), diosak (18-04-15)

  13. #19
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο /vaggelis/ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την όμορφη Πρέβεζα! Αν και σήμερα βρέχει ...
    Πάντα βρέχει ...θα σταματήσει τον Ιούνιο
    Πάρε οτι σου αρέσει να του πίνεις το αίμα !!!

  14. #20
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ε30 φίλε... Ε30!!!

    Θα σου έλεγα 36άρι αλλά θα ξεπεράσεις την τιμή που ανέφερες... Πάρε ένα 30άρι έτοιμο και είσαι αρχηγός... Θα κάνεις το κέφι σου και με το πααραπάνω...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP