Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 43

Θέμα: Ζαντες σε 116ι

  1. #1
    asteratos89 Guest

    Προεπιλογή Ζαντες σε 116ι

    Καλησπερα παιδια...σκεφτομαι για ζαντες σε 17...οι γνησιες ειναι πανακριβες αλλα οι ρεπλικα που βγαζουν τωρα ειναι κινεζικες απ οτι μ ειπαν οι περισσοτερες..τι προτεινετε?

  2. #2
    Εγγραφή
    26-02-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    481
    Thanked
    195
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οποιος σου ειπε οτι η ρεπλικα ειναι μονο κινεζικες μαλλον δεν ξερει απο ζαντες.ρεπλικα υπαρχουν και ευρωπαικες και μαλιστα σε πολυ καλη ποιοτητα

  3. The Following 4 Users Say Thank You to ART1 For This Useful Post:

    alexm (07-09-15), BILL007 (08-09-15), karavag116d (24-09-15), scania124 (08-09-15)

  4. #3
    Εγγραφή
    11-08-12
    Περιοχή
    Athens - Alimos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    218
    Thanked
    210
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Απλά βρες μια ρέπλικα που να έχει καλή φήμη. Να μη στραβώνουν γρήγορα. Εκτός απο αυτό εγώ προτείνω ρεπλικά. Οι αυθεντικές είναι πανάκριβες...ιδικά αν θες M

    Να σου θυμίσω πως παράδειγμα στα κινητά κινέζικα είναι τα turbo x (που ανατινάζονται) αλλά κινέζικα είναι κ τα ΖΤΕ κ ΗAWAII (που έχουν ανοδική πορεία) :P

    Μη με παρεξηγήσεις, δεν λέω ρεπλικα > αυθεντικές. Προς θεού. Αυτά πάνε κ ανάλογα με πόσα θες να ξοδέψεις

  5. #4
    asteratos89 Guest

    Προεπιλογή

    μεχρι κανενα 500αρι δινω οποτε για γνησια δυσκολο..απο κει κ περα εχω ακουσει για wsp οτι ειναι καλες ιταλικες απο ρεπλικα..σε κατι ιντερνετικα μαγαζια που ρωτησα ολοι μ ειπαν οτι εχουν κινεζικες ρεπλικα..αλλα ειμαι επιφιλακτικος διοτι διαβασα απο μερικους οτι εχουν τρεμουλα τιμονιου σε μεγαλες ταχυτητες και ευκολο σελωμα..και εφοςον προκειται για ααφαλια ενα παραπανω..δεν ειμαι κ ειδικος..εχει παρει κανεις να μου προτεινει κατι;

  6. #5
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ψάξε για original μεταχειρισμένες! Μην μπεις σε διαδικασία ρέπλικα & χαλάσεις το αμάξι...
    Ποιες 17άρες σχέδιο ψάχνεις;
    Detailing Madness

  7. The Following User Says Thank You to stef For This Useful Post:

    nikos valvetronic (13-09-15)

  8. #6
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πατρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.100
    Thanked
    13978
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψάξε για original μεταχειρισμένες! Μην μπεις σε διαδικασία ρέπλικα & χαλάσεις το αμάξι...
    Ποιες 17άρες σχέδιο ψάχνεις;
    Στεφανε τι εννοεις οταν λες οτι χαλαει το αμαξι με τις ρεπλικα;

  9. #7
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στεφανε τι εννοεις οταν λες οτι χαλαει το αμαξι με τις ρεπλικα;

    Αλέξη όχι προς θεού ότι βγάζει βλάβες χαχαχαχα.
    Εννοώ το look εμφανισιακώς και ότι δεν είναι τόσο γερές όσο οι original. Εξάλλου από το να δώσει λεφτά για replica δίνεις τα ίδια για καλές original μεταχειρισμένες
    Detailing Madness

  10. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.182
    Thanked
    14074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ART1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποιος σου ειπε οτι η ρεπλικα ειναι μονο κινεζικες μαλλον δεν ξερει απο ζαντες.ρεπλικα υπαρχουν και ευρωπαικες και μαλιστα σε πολυ καλη ποιοτητα
    ακριβώς! Αυτές που είχα στο 46άρι (και τώρα είναι για πούλημα) ήταν made in italy και δεν κατάλαβαν τίποτα ύστερα απο χρόνια χρήσης...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 08-09-15 στις 09:31



  11. #9
    Εγγραφή
    15-03-14
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    107
    Thanked
    68
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλέξη όχι προς θεού ότι βγάζει βλάβες χαχαχαχα.
    Εννοώ το look εμφανισιακώς και ότι δεν είναι τόσο γερές όσο οι original. Εξάλλου από το να δώσει λεφτά για replica δίνεις τα ίδια για καλές original μεταχειρισμένες
    Στέφανε οτι θέμα και να έχει ανοίξει για τέτοιο ίδιος κουβέντα όλο λες χαλάει το αμάξι και τέτοια μια φορά δεν σε έχω ακούσει να βοηθάς κάποιον, και οι οεμ είναι πολυ ποιο ακριβές ακόμα και μτχ και άσε που θα θέλουν και μάζεματα.
    Και έκτός αυτού ειναι και επιλογή του κάθενα τη θα κάνει απλά ρωτάει γνώμες και τυχόν εμπιρίες.

  12. #10
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Στράτο εκφράζω την άποψή μου σε ένα ανοιχτό & ελεύθερο forum προσπαθώντας να βοηθήσω σε ένα όσο γίνεται σωστό αποτέλεσμα. Καλώς ή κακώς έτσι είναι...
    Detailing Madness

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP